 |
Mam poczucie braku kontroli nad własnym życiem. Silna wola u mnie nie istnieje, przez co czuję się bezsilna i bezradna. Sekrety, milczenie, sztuczny uśmiech pozwalają mi na złudzenie minimalnego panowania nad moim małym światem. Ciężko jest dusić w sobie te wszystkie emocje. I tak wiem, że jestem bardzo słabym, leniwym i złym człowiekiem, ale utrata całkowitej kontroli, mogłaby spowodować brak jakiejkolwiek wiary w lepsze jutro. To mi czasami dodaje troszkę siły.
|
|
 |
Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie. / "Zespoły napięć" - Wiśniewski.
|
|
 |
To, że słucham, nie znaczy, że wierzę.
|
|
 |
"a On ? On wybrał laskę która puszcza się dokładnie jak te bańki z T-Mobile. "/ ogarnijdupexd
|
|
 |
"SINGIEL - Samowystarczalna, Inteligenta, Niezależna, Genialna i Ekscytująca Laska "
|
|
 |
"2 słowa 9 liter - Był Chujem "
|
|
 |
jesteś żałosna, wiesz ? jak spotkasz mnie gdzieś i jesteś sama . to siedzisz cicho jak mysz pod miotłą . ale jak masz za plecami 3 swoich kumpli to jesteś wielką damą i się rzucasz . . !
|
|
 |
życiowe motto . . . " Everybody lies "
|
|
 |
Odchodząc , mówiłeś , że tak będzie lepiej , prościej... to było Twoje kolejne i ostatnie kłamstwo ... [ tocolubie ]
|
|
 |
Mówią że sztuką jest wybaczać.. według mnie sztuką jest ponownie zaufać...
|
|
 |
mój ulubiony dzień tygodnia ?? Piątek . ale tylko po godzinie 15. ^^ ;P
|
|
|
|