głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezelka Jest taki moment kiedy ból jest tak duży że nie możesz oddychać... Ja wiem Serce. Ja wiem o co ci chodzi. Chodzi ci o miłość. Ale pamiętaj o jednym: ze wszystki

bezelka

bezelka.moblo.pl
Jest taki moment kiedy ból jest tak duży że nie możesz oddychać...
Jest taki moment kiedy ból jest tak... teksty

bezelka dodano: 28 października 2018

Jest taki moment, kiedy ból jest tak duży, że nie możesz oddychać...

Ja wiem Serce. Ja wiem o co ci... teksty

bezelka dodano: 28 października 2018

Ja wiem, Serce. Ja wiem, o co ci chodzi. Chodzi ci o miłość. Ale pamiętaj o jednym: ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.

 Co się dzieje z człowiekiem... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? - Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

 nie można mieć wszystkiego.... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- nie można mieć wszystkiego. - nie? - nie, nie zmusisz Nikogo do miłości.

 Dlaczego Go nie zatrzymasz ?!... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- Dlaczego Go nie zatrzymasz ?! - Ponieważ Go kocham. - Kochasz Go, więc pozwalasz mu odejść ?? - Tak, Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o Niego nie walczysz - Bo do Miłości nie można zmuszać - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ? - już ją poświęciłam - Nie żałujesz? - Czasami ale kiedy widzę Jego szczęśliwego z Nią wiem, że podjęłam słuszną decyzję

I nie będę siebie oszukiwać . nikt... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

I nie będę siebie oszukiwać . nikt nie jest w stanie Ciebie zastapić

miałaś kiedyś tak że specjalnie... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyj**ane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

tęsknisz?  tylko wtedy gdy oddycham teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

tęsknisz? - tylko wtedy gdy oddycham

Tęskniła. Tęskniła za nim... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

Tęskniła. Tęskniła za nim nieustannie. Oprócz pragnienia odczuwała tylko to jedno: tęsknotę. Ani zimna, ani ciepła, ani głodu. Tylko tęsknotę i pragnienie. Potrzebowała tylko wody i samotności. Tylko w samotności mogła zatopić się w tej tęsknocie tak, jak chciała. Nawet sen nie dawał wytchnienia. Nie tęskniła, bo śpiąc się nie tęskni. Mogła tylko śnić. Śniła o tęsknocie za nim. Zasypiała ze łzami w oczach i ze łzami się budziła.

 ... potem przez następne miesiące... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

"... potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myslami..."

' odszedł. a ja również dobrze... teksty

bezelka dodano: 4 luty 2018

' odszedł. a ja również dobrze mogłam powiedzieć, że umieram. '

 Odeszła. To boli aż trudno... teksty

bezelka dodano: 1 luty 2018

- Odeszła. To boli, aż trudno uwierzyć jak bardzo .. - Wiem nawet , gdzie cię boli , tuż pod mostkiem, jakby siedział tam jakiś potwór i ściskał mocno przewód pokarmowy. Czasem coś zaboli w okolicy serca , jakby wyciągał swe szpony po więcej. Co gorsza samemu nie da się go wyrzucić, trzeba czekać aż sobie pójdzie .. A to bardzo boli , wiem .. - Skąd wiesz ? - Też jestem człowiekiem ..

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 83 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV