głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bezelka Co się dzieje z człowiekiem kiedy pęka mu serce? Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję piję herbatę biorę prysznic czytam książki czasem nawet się uśmiecham.. z tym

bezelka

bezelka.moblo.pl
Co się dzieje z człowiekiem kiedy pęka mu serce? Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję piję herbatę biorę prysznic czytam książki czasem nawet się uśmiecham.. z t
 Co się dzieje z człowiekiem... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? - Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

 nie można mieć wszystkiego.... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- nie można mieć wszystkiego. - nie? - nie, nie zmusisz Nikogo do miłości.

 Dlaczego Go nie zatrzymasz ?!... teksty

bezelka dodano: 17 marca 2018

- Dlaczego Go nie zatrzymasz ?! - Ponieważ Go kocham. - Kochasz Go, więc pozwalasz mu odejść ?? - Tak, Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o Niego nie walczysz - Bo do Miłości nie można zmuszać - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ? - już ją poświęciłam - Nie żałujesz? - Czasami ale kiedy widzę Jego szczęśliwego z Nią wiem, że podjęłam słuszną decyzję

I nie będę siebie oszukiwać . nikt... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

I nie będę siebie oszukiwać . nikt nie jest w stanie Ciebie zastapić

miałaś kiedyś tak że specjalnie... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyj**ane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

tęsknisz?  tylko wtedy gdy oddycham teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

tęsknisz? - tylko wtedy gdy oddycham

Tęskniła. Tęskniła za nim... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

Tęskniła. Tęskniła za nim nieustannie. Oprócz pragnienia odczuwała tylko to jedno: tęsknotę. Ani zimna, ani ciepła, ani głodu. Tylko tęsknotę i pragnienie. Potrzebowała tylko wody i samotności. Tylko w samotności mogła zatopić się w tej tęsknocie tak, jak chciała. Nawet sen nie dawał wytchnienia. Nie tęskniła, bo śpiąc się nie tęskni. Mogła tylko śnić. Śniła o tęsknocie za nim. Zasypiała ze łzami w oczach i ze łzami się budziła.

 ... potem przez następne miesiące... teksty

bezelka dodano: 14 marca 2018

"... potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myslami..."

' odszedł. a ja również dobrze... teksty

bezelka dodano: 4 luty 2018

' odszedł. a ja również dobrze mogłam powiedzieć, że umieram. '

 Odeszła. To boli aż trudno... teksty

bezelka dodano: 1 luty 2018

- Odeszła. To boli, aż trudno uwierzyć jak bardzo .. - Wiem nawet , gdzie cię boli , tuż pod mostkiem, jakby siedział tam jakiś potwór i ściskał mocno przewód pokarmowy. Czasem coś zaboli w okolicy serca , jakby wyciągał swe szpony po więcej. Co gorsza samemu nie da się go wyrzucić, trzeba czekać aż sobie pójdzie .. A to bardzo boli , wiem .. - Skąd wiesz ? - Też jestem człowiekiem ..

Odkąd odszedł wszystko robię... teksty

bezelka dodano: 1 luty 2018

Odkąd odszedł, wszystko robię odruchowo. Odruchowo budzę się rano, odruchowo oddycham, odruchowo jem, odruchowo ubieram się i odruchowo nakładam na twarz makijaż. Wiem, że jeśli przestanę to robić, nie będę miała sił, żeby obudzić się z rana. Tak bardzo boję się własnej bezradności, że robię wszystko nawet odruchowo, byleby stworzyć sobie pozory normalności. Budzę się więc każdego dnia i patrzę, jak za oknami świat budzi się do życia.

Nie powinno tak być myślę ze... teksty

bezelka dodano: 1 luty 2018

Nie powinno tak być, myślę ze strachem. Nie powinno już być normalnie. Wcześnie rano ten sam tramwaj nie powinien podjeżdżać na przystanek pod moim domem, ptaki nie powinny latać po niebie, tuż pod linią jasnych chmur, ludzie nie powinni rozmawiać, zegar nie powinien odmierzać czasu. Nic nie powinno być normalnie. Zupełnie nic. A jednak wszystko toczy się swoim dawnym trybem. Świat się nie zmienił ani na jotę. To tylko ja budzę się rano z tym obcym zimnem w brzuchu, które poczułam kiedy odszedł. To tylko ja płaczę pod prysznicem i opieram czoło o zielone

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 83 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV