głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sunofjamaica

pozycja na trupa? leżysz i się rozkładasz?   upadłaś na głowę :P

anusz dodano: 24 listopada 2009

pozycja na trupa? leżysz i się rozkładasz? / upadłaś na głowę :P

I znowu skłamię mówiąc ze już nie myślę o Tobie przed snem.

ulotnachwila dodano: 21 listopada 2009

I znowu skłamię mówiąc ze już nie myślę o Tobie przed snem.

Jak po śmierci nic nie będzie to się wkurwię

yourcheers dodano: 20 listopada 2009

Jak po śmierci nic nie będzie to się wkurwię

upita miłościąąą!

anusz dodano: 20 listopada 2009

upita miłościąąą!

naj :

anusz dodano: 20 listopada 2009

naj :*

wiesz ? ona Cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden   tym cholernym oczkiem w głowie . Jej chłopczykiem bez wad  za którego oddałaby życie . Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem . Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej   nie zastanawiając się nad tym   co ona będzie czuła   że ból wyżre wnętrze jej serca . A ona   ona myślała   że to wszystko przez nią .

ulotnachwila dodano: 18 listopada 2009

wiesz ? ona Cię kochała . byłeś dla niej numerem jeden , tym cholernym oczkiem w głowie . Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie . Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem . Który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej , nie zastanawiając się nad tym , co ona będzie czuła , że ból wyżre wnętrze jej serca . A ona , ona myślała , że to wszystko przez nią .

On jest jak smak truskawek zimą  rozumiesz ?

ulotnachwila dodano: 18 listopada 2009

On jest jak smak truskawek zimą, rozumiesz ?

niedostępna.

anusz dodano: 18 listopada 2009

niedostępna.

Będę żyła tak długo  jak długo będziesz mnie kochał .Po tych słowach umarła .

ulotnachwila dodano: 16 listopada 2009

Będę żyła tak długo, jak długo będziesz mnie kochał .Po tych słowach umarła .

 Im bardziej się starasz tym mniej ci wychodzi.Wniosek? Pieprz wszystko i wszystkich. –Stefan Żeromski

yourcheers dodano: 16 listopada 2009

"Im bardziej się starasz tym mniej ci wychodzi.Wniosek? Pieprz wszystko i wszystkich."–Stefan Żeromski

dni bez ciebie  każdy z nich jest taki sam.

anusz dodano: 16 listopada 2009

dni bez ciebie, każdy z nich jest taki sam.

  kiedy zrozumiałaś co to jest miłość?   hm.. wtedy gdy oglądając po raz dziesiąty Tytanica nie zapytałam  dlaczego ona po niego wróciła..

ulotnachwila dodano: 15 listopada 2009

- kiedy zrozumiałaś co to jest miłość? - hm.. wtedy gdy oglądając po raz dziesiąty Tytanica nie zapytałam, dlaczego ona po niego wróciła..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć