głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika subimago

brakuje mi ciepła i energii jaką emitowali inni. potrafili tym zarazić nawet największą szarą myszkę  która nie uśmiechała się  nie była dusza towarzystwa. to co mieli w sobie. ta radość unosiła na duchu każdego w pobliżu. poprawiała humor w momentach załamania życia. emitowali kiedyś tym wszystkim  co teraz pod wpływem innych im zabrano    zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc dodano: 26 marca 2013

brakuje mi ciepła i energii jaką emitowali inni. potrafili tym zarazić nawet największą szarą myszkę, która nie uśmiechała się, nie była dusza towarzystwa. to co mieli w sobie. ta radość unosiła na duchu każdego w pobliżu. poprawiała humor w momentach załamania życia. emitowali kiedyś tym wszystkim, co teraz pod wpływem innych im zabrano // zdefiniujmymilosc

Wypijmy za wszystkich skurwysynów  których pokochałyśmy. Za przyjaźń  która miała trwać wiecznie. Za nieprzespane noce. Za nadzieję na lepsze jutro.

zdefiniujmymilosc dodano: 26 marca 2013

Wypijmy za wszystkich skurwysynów, których pokochałyśmy. Za przyjaźń, która miała trwać wiecznie. Za nieprzespane noce. Za nadzieję na lepsze jutro.

Też tak macie  że czasem chcielibyście coś powiedzieć ale nie możecie? Skrywacie to w sobie  zagryzacie wargi ale nie mówicie bo boicie się  że to mogłoby wszystko zmienić? A nie chcecie tego  choć bardzo was to męczy to nie chce powiedzieć prawdy bo wiecie  że nie zniesiecie utraty bliskiej osoby.

whistle dodano: 26 marca 2013

Też tak macie, że czasem chcielibyście coś powiedzieć ale nie możecie? Skrywacie to w sobie, zagryzacie wargi ale nie mówicie bo boicie się, że to mogłoby wszystko zmienić? A nie chcecie tego, choć bardzo was to męczy to nie chce powiedzieć prawdy bo wiecie, że nie zniesiecie utraty bliskiej osoby.

Wiecie co mnie przeraża? Nie sama myśl  że nie jesteśmy już razem. Ale świadomość tego  że on i tak kiedyś sobie kogoś znajdzie. Nie mogę siebie okłamywać  że już na zawsze będzie kochał i tęsknił za mną. To jest największy ból. Wiedzieć  że słowa 'kocham cię' będzie kierował kiedyś kogoś innego.

whistle dodano: 26 marca 2013

Wiecie co mnie przeraża? Nie sama myśl, że nie jesteśmy już razem. Ale świadomość tego, że on i tak kiedyś sobie kogoś znajdzie. Nie mogę siebie okłamywać, że już na zawsze będzie kochał i tęsknił za mną. To jest największy ból. Wiedzieć, że słowa 'kocham cię' będzie kierował kiedyś kogoś innego.

Na którejś stacji do szczęścia wysiadles z naszego pociągu. Tylko szkoda  że mnie o tym nie poinformowałeś    zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc dodano: 25 marca 2013

Na którejś stacji do szczęścia wysiadles z naszego pociągu. Tylko szkoda, że mnie o tym nie poinformowałeś // zdefiniujmymilosc

Trudno jest mi określić czy mnie kochał. Jak sam sądzi na samym początku bardzo. Chcial spędzać ze mna tysiące godzin. Ale trudno mi jest mu wierzyć. Bo jeśli się kocha to sie nie przestaje  prawda ? Jesli cholernie się chce z kimś być  to się próbuje ? A jesli sie ''kochało'' na początku to chyba sie jednak nie kochało. Bo owszem. Mozna kochać całym sobą  ale niemożliwy dla nas cel odchodzi i oddala sie  a wtedy my probujemy na nowo zacząć przywiązywać sie do kogos innego. Wiec on nie kochał. On chciał  ale nie umiał. Nie próbował.    zdefiniujmymilosc

zdefiniujmymilosc dodano: 25 marca 2013

Trudno jest mi określić czy mnie kochał. Jak sam sądzi na samym początku bardzo. Chcial spędzać ze mna tysiące godzin. Ale trudno mi jest mu wierzyć. Bo jeśli się kocha to sie nie przestaje, prawda ? Jesli cholernie się chce z kimś być, to się próbuje ? A jesli sie ''kochało'' na początku to chyba sie jednak nie kochało. Bo owszem. Mozna kochać całym sobą, ale niemożliwy dla nas cel odchodzi i oddala sie, a wtedy my probujemy na nowo zacząć przywiązywać sie do kogos innego. Wiec on nie kochał. On chciał, ale nie umiał. Nie próbował. // zdefiniujmymilosc

   Boże oddaj jej jej siłę  przecież ją zabiłem.  Kotku  mogę tak do Ciebie tak mówić?  Chodź tu. Każdy może się pogubić.  W środku jestem dalej tym  kim byłem  i choć ścieżki są zawiłe  tyle razy prowadziłem.

whistle dodano: 25 marca 2013

,, Boże oddaj jej jej siłę, przecież ją zabiłem. Kotku, mogę tak do Ciebie tak mówić? Chodź tu. Każdy może się pogubić. W środku jestem dalej tym, kim byłem i choć ścieżki są zawiłe, tyle razy prowadziłem."

tak  tylko ciebie chcę oglądałam :  dzięki! teksty whistle dodał komentarz: tak, tylko ciebie chcę oglądałam :) dzięki! do wpisu 25 marca 2013
jakie polecacie filmy romantyczne  które niekoniecznie dobrze się kończą? :  podobne do Trzy Metry Nad Niebem.

whistle dodano: 25 marca 2013

jakie polecacie filmy romantyczne, które niekoniecznie dobrze się kończą? :) podobne do Trzy Metry Nad Niebem.

nawet nie wiesz ile kosztowała mnie walka samej z sobą podczas naszych rozmów. pisałeś mi  że stałam się inna  nie miła i chamska kiedy pisałam Ci  że zapominam o Tobie coraz bardziej i jak dobrze mi bez Ciebie. a tak naprawdę zalewałam się łzami i targałam włosy z bólu ale musiałam udawać  nie mogłam Ci pokazać  że nadal mi zależy.

whistle dodano: 24 marca 2013

nawet nie wiesz ile kosztowała mnie walka samej z sobą podczas naszych rozmów. pisałeś mi, że stałam się inna, nie miła i chamska kiedy pisałam Ci, że zapominam o Tobie coraz bardziej i jak dobrze mi bez Ciebie. a tak naprawdę zalewałam się łzami i targałam włosy z bólu ale musiałam udawać, nie mogłam Ci pokazać, że nadal mi zależy.

powiedział mi kiedyś  że pokochał mnie za moją radość  w walkę do samego końca  gorące serce i uśmiech na twarzy w chwilach kiedy upadałam. dlatego tak trudno było mi przyznać się  że już nie daje rady. chciałam żeby zawsze widział we mnie tą silną i pełną szczęścia dziewczynę.

whistle dodano: 24 marca 2013

powiedział mi kiedyś, że pokochał mnie za moją radość, w walkę do samego końca, gorące serce i uśmiech na twarzy w chwilach kiedy upadałam. dlatego tak trudno było mi przyznać się, że już nie daje rady. chciałam żeby zawsze widział we mnie tą silną i pełną szczęścia dziewczynę.

usłysz mój krzyk gdy stoję milcząc.

whistle dodano: 24 marca 2013

usłysz mój krzyk gdy stoję milcząc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć