głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika strawberriesdreams

Fantazje są proste przyjemność jest dobra  a podwójna przyjemność jest jeszcze lepsza.Cierpienie jest złe  a brak cierpienia jest lepszy  ale rzeczywistość jest inna.Cierpienie ma nam coś uświadomić. W razie nadmiaru przyjemności zaczyna nas boleć.I może to dobrze.Może pewne fantazje  mają okazję spełnić się tylko w snach.

spodobacisie dodano: 9 sierpnia 2013

Fantazje są proste,przyjemność jest dobra, a podwójna przyjemność jest jeszcze lepsza.Cierpienie jest złe, a brak cierpienia jest lepszy, ale rzeczywistość jest inna.Cierpienie ma nam coś uświadomić. W razie nadmiaru przyjemności zaczyna nas boleć.I może to dobrze.Może pewne fantazje, mają okazję spełnić się tylko w snach.

I doszłam do takiego momentu  do którego zawsze dojść chyba chciałam. Z zimną krwią mogę powspominać przeszłość  nie budząc w sobie jakiś niepotrzebnych emocji. Ostatnie dni miały tylko uświadomić mi  gdzie jestem i co mam. Teraz mogę objąć wzrokiem to moje małe niebo i zadbać o każdy jego kawałek.

spodobacisie dodano: 9 sierpnia 2013

I doszłam do takiego momentu, do którego zawsze dojść chyba chciałam. Z zimną krwią mogę powspominać przeszłość, nie budząc w sobie jakiś niepotrzebnych emocji. Ostatnie dni miały tylko uświadomić mi, gdzie jestem i co mam. Teraz mogę objąć wzrokiem to moje małe niebo i zadbać o każdy jego kawałek.

Musisz wiedzieć  że bardzo Cię kocham.

spodobacisie dodano: 9 sierpnia 2013

Musisz wiedzieć, że bardzo Cię kocham.

Od dziś zaczynamy nowe życie  życie na które sobie zasłużyłyśmy.  spodobacisie

spodobacisie dodano: 9 sierpnia 2013

Od dziś zaczynamy nowe życie, życie na które sobie zasłużyłyśmy. [spodobacisie]

jeżeli coś szybko się skończyło  prawdopodobnie było dla Ciebie najlepsze.   tonatyle

spodobacisie dodano: 9 sierpnia 2013

jeżeli coś szybko się skończyło, prawdopodobnie było dla Ciebie najlepsze. / tonatyle

Każdy z nas w obliczu miłości jest tylko bezsilną  małą istotą

luli02 dodano: 9 sierpnia 2013

Każdy z nas w obliczu miłości jest tylko bezsilną, małą istotą

 Ale zawsze Ci mówiłem  że z Tobą zostanę

spodobacisie dodano: 8 sierpnia 2013

"Ale zawsze Ci mówiłem, że z Tobą zostanę"

Chciałabym Ci w końcu udowodnić jak bardzo ważna jesteś.  spodobacisie

spodobacisie dodano: 8 sierpnia 2013

Chciałabym Ci w końcu udowodnić jak bardzo ważna jesteś. [spodobacisie]

I znów nie powiedziałam Ci najważniejszego  zapomniałam Ci powiedzieć  że od początku byłaś dla mnie najważniejszą osobą pod słońcem  zapomniałam Ci podziękować za wszystko co dla mnie zrobiłaś  za pomoc  za wsparcie  za cierpliwość  nigdy nikt nie zastąpi mi takiej osoby jak Ty. Walczyłyśmy rok o przyjaźń  która trwała od dziecka  po to aby stracić ją przez jakąś głupotę  głupotę z mojej winy. Po raz kolejny bardzo mi głupio że nie doceniałam Cię nigdy  że potrafiłam tylko narzekać  bardzo żałuję paru momentów w naszym życiu i chciałabym to jakoś odwrócić  lecz czasu nie da się cofnąć  mogę tylko żałować i przepraszać za to jaką beznadziejną przyjaciółką byłam. Nie powiedziałam Ci najważniejszego  nie powiedziałam Ci tego że Kocham Cię najbardziej na świecie. Przepraszam.  spodobacisie

spodobacisie dodano: 8 sierpnia 2013

I znów nie powiedziałam Ci najważniejszego, zapomniałam Ci powiedzieć, że od początku byłaś dla mnie najważniejszą osobą pod słońcem, zapomniałam Ci podziękować za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za pomoc, za wsparcie, za cierpliwość, nigdy nikt nie zastąpi mi takiej osoby jak Ty. Walczyłyśmy rok o przyjaźń, która trwała od dziecka, po to aby stracić ją przez jakąś głupotę, głupotę z mojej winy. Po raz kolejny bardzo mi głupio że nie doceniałam Cię nigdy, że potrafiłam tylko narzekać, bardzo żałuję paru momentów w naszym życiu i chciałabym to jakoś odwrócić, lecz czasu nie da się cofnąć, mogę tylko żałować i przepraszać za to jaką beznadziejną przyjaciółką byłam. Nie powiedziałam Ci najważniejszego, nie powiedziałam Ci tego że Kocham Cię najbardziej na świecie. Przepraszam. [spodobacisie]

Aby być szczęśliwym z mężczyzną  trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą  trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

luli02 dodano: 7 sierpnia 2013

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.

Nie warto się dla kogoś zmieniać. Jeżeli ktoś odejdzie nie będziesz miał ani kogoś ani siebie

luli02 dodano: 7 sierpnia 2013

Nie warto się dla kogoś zmieniać. Jeżeli ktoś odejdzie nie będziesz miał ani kogoś ani siebie

Nie potrzebował pistoletu by mnie zabić  wystarczyło  że odpowiednio dobrał słowa..

luli02 dodano: 7 sierpnia 2013

Nie potrzebował pistoletu by mnie zabić, wystarczyło, że odpowiednio dobrał słowa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć