głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika stawiamnausmiechx3

Samozagłada przez duże 'S'

must_be_good dodano: 11 stycznia 2012

Samozagłada przez duże 'S'

wydłuuuuuuuuuż dobę jakimś sposobem.

must_be_good dodano: 11 stycznia 2012

wydłuuuuuuuuuż dobę jakimś sposobem.

'a w sercach wiary tyle  że może rozwalić budynek.   a w bani mamy siłę  której nie o skali centymetr'

must_be_good dodano: 11 stycznia 2012

'a w sercach wiary tyle, że może rozwalić budynek. a w bani mamy siłę, której nie o skali centymetr'

Out of my life  Out of my mind.

hip-hopforever dodano: 11 stycznia 2012

Out of my life, Out of my mind.

http:  www.youtube.com watch?v=8nk7ud Riu0 .♥

hip-hopforever dodano: 11 stycznia 2012

 Wiesz... Przestałam już godzinami układać wiadomości do niego.   Po prostu piszę to  co myślę    a jak mnie nie polubi takiej jaką jestem to...   To już jego problem.

hip-hopforever dodano: 11 stycznia 2012

-Wiesz... Przestałam już godzinami układać wiadomości do niego. Po prostu piszę to, co myślę, a jak mnie nie polubi takiej jaką jestem to... To już jego problem.
Autor cytatu: forbiddenx3

w chuj wkurwia mnie istnienie tego  co potocznie nazywa się zegarem  .  doprawdy żenujące

must_be_good dodano: 10 stycznia 2012

w chuj wkurwia mnie istnienie tego, co potocznie nazywa się zegarem -.- doprawdy żenujące

'monotonnie mija kolejna chwila    zegar spogląda jakby chciał nas pozabijac '

must_be_good dodano: 10 stycznia 2012

'monotonnie mija kolejna chwila, zegar spogląda jakby chciał nas pozabijac,'

I tak perfekcyjnie udawałeś   że mnie kochasz   że Ci uwierzyłam . Fakt   faktem popełniłam błąd   że Ci zaufałam   ale skąd mogłam wiedzieć   że to wszystko się tak skończy   myślałam   że Ty i ja to tak na poważnie . A tymczasem okazało się to głupią grą z Twojej strony . Powiedz mi co Ci to dało . ? Ucieszyło Cię to   że zdobyłeś kolejną laskę   zabawiłeś się . ? No to gratuluję   jestem ciekawa ile jeszcze dziewczyn nabierze się na te Twoje bajery . Już wiem jedno zakończyłam ten rozdział bezpowrotnie . Choć bardzo cierpiałam i mimo tego   że jeszcze Cię nie zapomniałam   sądzę że jeszcze przez długo będę pamiętała takiego skurwiela jak Ty . I życzę Ci aby nikt Cię tak nie zranił   jak Ty ranisz innych ..

hip-hopforever dodano: 10 stycznia 2012

I tak perfekcyjnie udawałeś , że mnie kochasz , że Ci uwierzyłam . Fakt , faktem popełniłam błąd , że Ci zaufałam , ale skąd mogłam wiedzieć , że to wszystko się tak skończy , myślałam , że Ty i ja to tak na poważnie . A tymczasem okazało się to głupią grą z Twojej strony . Powiedz mi co Ci to dało . ? Ucieszyło Cię to , że zdobyłeś kolejną laskę , zabawiłeś się . ? No to gratuluję , jestem ciekawa ile jeszcze dziewczyn nabierze się na te Twoje bajery . Już wiem jedno zakończyłam ten rozdział bezpowrotnie . Choć bardzo cierpiałam i mimo tego , że jeszcze Cię nie zapomniałam , sądzę że jeszcze przez długo będę pamiętała takiego skurwiela jak Ty . I życzę Ci aby nikt Cię tak nie zranił , jak Ty ranisz innych ..

Jesteś idiotą jeśli zrywasz z dziewczyną dla której znaczysz wszystko  tylko po to  żeby zabawić się z panną  która poleci na każdego.

hip-hopforever dodano: 10 stycznia 2012

Jesteś idiotą jeśli zrywasz z dziewczyną dla której znaczysz wszystko, tylko po to, żeby zabawić się z panną, która poleci na każdego.

Błądzę jak wszyscy  ale nie jak większość.

hip-hopforever dodano: 10 stycznia 2012

Błądzę jak wszyscy, ale nie jak większość.

Marzenia są czymś niezwykłym. To one sprawiają  że gdy nie masz nic  nagle jesteś w stanie mieć wszystkie cuda świata.

hip-hopforever dodano: 10 stycznia 2012

Marzenia są czymś niezwykłym. To one sprawiają, że gdy nie masz nic, nagle jesteś w stanie mieć wszystkie cuda świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć