głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ssskurwiel

może nie ma mnie?

niemamczasu dodano: 3 lipca 2014

może nie ma mnie?

jesteś moim tlenem który wciągam gdy cię czuję.

niemamczasu dodano: 3 lipca 2014

jesteś moim tlenem,który wciągam,gdy cię czuję.

bardzo kocham cię i mam nadzieję że Ty o tym wiesz.

niemamczasu dodano: 3 lipca 2014

bardzo kocham cię i mam nadzieję,że Ty o tym wiesz.

jesteś mą drugą połówką  czekałaś na mnie najdłużej.

niemamczasu dodano: 3 lipca 2014

jesteś mą drugą połówką, czekałaś na mnie najdłużej.

Masz piękną kobietę po co ją zdradzać? Fizycznie lub w myślach gdy za inną się odwracasz

rapemzyje dodano: 2 lipca 2014

Masz piękną kobietę po co ją zdradzać? Fizycznie lub w myślach gdy za inną się odwracasz ;)

Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie  jeśli zwątpisz  to za każdym razem wracaj w tamto miejsce  w miejsce  w którym stwierdziłeś  że uda ci się  że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego  czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz  wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę  może kilka lat  ale uparcie je trzymać.

magical_fate dodano: 1 lipca 2014

Musisz uwierzyć w siebie jeśli chcesz żyć tak jak sobie wymarzyłeś. Nie wystarczy marzyć. I nawet jeśli zdarzy się kryzys tej wiary w siebie, jeśli zwątpisz, to za każdym razem wracaj w tamto miejsce, w miejsce, w którym stwierdziłeś, że uda ci się, że będziesz próbował aż do skutku. Musisz być pewny siebie i tego, czego chcesz od życia. Życie ma wszystko czego pragniesz, wystarczy wyciągnąć po to ręce. I trzymać je przez chwilę w górze. Może chwilę, może kilka lat, ale uparcie je trzymać.

Wierzę  że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to  abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót  po to byś mógł docenić je wtedy  kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to  by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie  a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to  aby jeszcze lepsze mogły powstać

magical_fate dodano: 1 lipca 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je wtedy, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać

Błądzimy we mgle  nie możemy przejść  Zawiłych labiryntów w korytarzach serc  Zaplatam długą nić  byś mógł do mnie iść  Poza sobą już nie mamy nic

niemamczasu dodano: 1 lipca 2014

Błądzimy we mgle, nie możemy przejść Zawiłych labiryntów w korytarzach serc Zaplatam długą nić, byś mógł do mnie iść Poza sobą już nie mamy nic

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim.   I chcę Ciebie w zamian bo Ty jesteś tym wszystkim...

magical_fate dodano: 1 lipca 2014

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim. I chcę Ciebie w zamian,bo Ty jesteś tym wszystkim...

pamiętam dzień  kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz  tam gdzieś w tłumie zobaczyłeś moją twarz. cichym krokiem podszedłeś i spytałeś  czy potańczymy. nie mogłam odmówić  Twój wzrok tak jarał mnie  że nie powiedziałam NIE. połączyło nas wiele spotkań  a rodzieliły dziwne akcje  które bolą mnie do dziś. milczysz  bo tak lepiej? milczysz  bo brak w Tobie skruchy którą powinieneś mi pokazać? jesteś kimś skończonym  ale dlaczego nie w moich oczach? blant za blantem  by nie było czasu na smutki i płacz  bo chce spalać ten stracony czas  który wciąż żyje w nas.

princescolors dodano: 30 czerwca 2014

pamiętam dzień, kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz, tam gdzieś w tłumie zobaczyłeś moją twarz. cichym krokiem podszedłeś i spytałeś, czy potańczymy. nie mogłam odmówić, Twój wzrok tak jarał mnie, że nie powiedziałam NIE. połączyło nas wiele spotkań, a rodzieliły dziwne akcje, które bolą mnie do dziś. milczysz, bo tak lepiej? milczysz, bo brak w Tobie skruchy którą powinieneś mi pokazać? jesteś kimś skończonym, ale dlaczego nie w moich oczach? blant za blantem, by nie było czasu na smutki i płacz, bo chce spalać ten stracony czas, który wciąż żyje w nas.

w korowodzie zmysłów możemy trwać niepokonani

niemamczasu dodano: 30 czerwca 2014

w korowodzie zmysłów możemy trwać niepokonani

Chcę w Twoje serce trafiać  ciągle wierzę i się staram  tylko Ty na fotografiach się tak szczerze uśmiechałaś

niemamczasu dodano: 30 czerwca 2014

Chcę w Twoje serce trafiać, ciągle wierzę i się staram, tylko Ty na fotografiach się tak szczerze uśmiechałaś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć