głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ssijmijajca

Teraz w twarze śmieję się tym co mówią:  Życie jest piękne. Nie jest  nie będzie  zostanie chujowe zawsze. Miałeś cele i nadzieje  wszystko przeminęło z wiatrem.

trzymajfason dodano: 26 marca 2013

Teraz w twarze śmieję się tym co mówią: "Życie jest piękne. Nie jest, nie będzie, zostanie chujowe zawsze. Miałeś cele i nadzieje, wszystko przeminęło z wiatrem.

Sama nie wiem  kim jestem w twoich oczach. Może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śpisz po nocach.

trzymajfason dodano: 26 marca 2013

Sama nie wiem, kim jestem w twoich oczach. Może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śpisz po nocach.

dziękuję!! :  teksty waniilia dodał komentarz: dziękuję!! :* do wpisu 26 marca 2013
W tym jesteśmy najlepsi  pakujemy się w bezsensowne związki  których potem nie jesteśmy w stanie skończyć  zbyt przyzwyczajeni jesteśmy  ale to nie miłość  to niemiłość  przecież doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.   niecalkiemludzka

cooookies dodano: 26 marca 2013

W tym jesteśmy najlepsi, pakujemy się w bezsensowne związki, których potem nie jesteśmy w stanie skończyć, zbyt przyzwyczajeni jesteśmy, ale to nie miłość, to niemiłość, przecież doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. / niecalkiemludzka

Wokół szum drzew i cicho płynie woda i tylko Twój szept  bo tylko Ciebie kocham.

trzymajfason dodano: 25 marca 2013

Wokół szum drzew i cicho płynie woda i tylko Twój szept, bo tylko Ciebie kocham.

Krew spływa po gardle  wóda płonie jak rzeka  a ty gdzieś pomiędzy oddechami na mnie czekasz.

trzymajfason dodano: 25 marca 2013

Krew spływa po gardle, wóda płonie jak rzeka, a ty gdzieś pomiędzy oddechami na mnie czekasz.

you're right  I'm crazy but you know what else? I don't give a fuck

arghh dodano: 25 marca 2013

you're right, I'm crazy but you know what else? I don't give a fuck

szanuj wspomnienia  nigdy nie wystawiaj ich na próbę  bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie

arghh dodano: 25 marca 2013

szanuj wspomnienia, nigdy nie wystawiaj ich na próbę, bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie

ludzie karmią się tym co ci nie wyszło i smucą tym co ci się udało  zauważyłeś?

arghh dodano: 25 marca 2013

ludzie karmią się tym co ci nie wyszło i smucą tym co ci się udało, zauważyłeś?

  jak to? nie możesz odejść! w nerwach zagryzałam wargi  łzy czarnego koloru spływały równomiernie po moich różowych policzkach.   oczywiście  że mogę. mam do tego prawo  jak każdy wolny człowiek  obywatel tego kraju. poradzisz sobie Mała. był spokojny  nie targały nim żadne emocje  nawet te negatywne  przerażała mnie jego obojętność.   nie zrobisz mi tego  nie jesteś taki  po tym wszystkim..   nic złego nie robię  nie proś  podjąłem decyzję  odchodzę. pocałował mnie w czoło i wyszedł  było tak jakbyśmy się nigdy nie poznali.

waniilia dodano: 25 marca 2013

- jak to? nie możesz odejść! w nerwach zagryzałam wargi, łzy czarnego koloru spływały równomiernie po moich różowych policzkach. - oczywiście, że mogę. mam do tego prawo, jak każdy wolny człowiek, obywatel tego kraju. poradzisz sobie Mała. był spokojny, nie targały nim żadne emocje, nawet te negatywne, przerażała mnie jego obojętność. - nie zrobisz mi tego, nie jesteś taki, po tym wszystkim.. - nic złego nie robię, nie proś, podjąłem decyzję, odchodzę. pocałował mnie w czoło i wyszedł, było tak jakbyśmy się nigdy nie poznali.

A pamiętasz jak mówiłem  że nie spadnę na dno  Że marzenia się spełniają póki mamy siłę?

trzymajfason dodano: 25 marca 2013

A pamiętasz jak mówiłem, że nie spadnę na dno, Że marzenia się spełniają póki mamy siłę?

Gdy chcę uciekać albo kiedy to Ty chcesz uciekać  ja wiem i Ty to wiesz  że będziemy na siebie czekać

trzymajfason dodano: 25 marca 2013

Gdy chcę uciekać albo kiedy to Ty chcesz uciekać, ja wiem i Ty to wiesz, że będziemy na siebie czekać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć