głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika spontaniczniedobrzejest

jesteś moją pierwszą myślą kiedy się budzę i ostatnią kiedy zasypiam.

wezbucha dodano: 17 lipca 2011

jesteś moją pierwszą myślą kiedy się budzę i ostatnią kiedy zasypiam.

piliśmy nasze słodkie przeznaczenie .

wezbucha dodano: 17 lipca 2011

piliśmy nasze słodkie przeznaczenie .

Już mnie to nie obchodzi. Mogliśmy byc razem  po parku za rękę chodzić. Być na zawsze  kochać sie wiecznie.Kto by pomyslał że to wszystko ucieknie?

wezbucha dodano: 16 lipca 2011

Już mnie to nie obchodzi. Mogliśmy byc razem, po parku za rękę chodzić. Być na zawsze, kochać sie wiecznie.Kto by pomyslał,że to wszystko ucieknie?

Musiałem  po prostu musiałem jej to powiedzieć nie chciałem  żeby przeze mnie cierpiała  chciałem  żeby już nie płakała  chciałem  żeby o mnie zapomniała o dupku  który potrafi ranić jak nikt inny. Wiem  że zabolało ją to bardziej niż jakiekolwiek negatywne zdanie  które wypowiedziałem gdy tylko się pokłóciliśmy ale musiałem. Tak  jestem chamski w stosunku co do ciebie  ale po prostu nie chce nic do ciebie znowu poczuć  nie chce byś ponownie cierpiała  bo jak zdążyłaś zauważyć też mam uczucia  też siedząc rozmyślam o tym jaki jestem podły  też wylewam wiadry łez. Przepraszam Cię  przepraszam za wszystko  a przede wszystkim  że to już koniec  że nie mogę być teraz obok ciebie. Tak już musi być   Twój Adrian.

ej.malaa dodano: 16 lipca 2011

Musiałem, po prostu musiałem jej to powiedzieć nie chciałem, żeby przeze mnie cierpiała, chciałem, żeby już nie płakała, chciałem, żeby o mnie zapomniała o dupku, który potrafi ranić jak nikt inny. Wiem, że zabolało ją to bardziej niż jakiekolwiek negatywne zdanie, które wypowiedziałem gdy tylko się pokłóciliśmy ale musiałem. Tak, jestem chamski w stosunku co do ciebie, ale po prostu nie chce nic do ciebie znowu poczuć, nie chce byś ponownie cierpiała, bo jak zdążyłaś zauważyć też mam uczucia, też siedząc rozmyślam o tym jaki jestem podły, też wylewam wiadry łez. Przepraszam Cię, przepraszam za wszystko, a przede wszystkim, że to już koniec, że nie mogę być teraz obok ciebie. Tak już musi być - Twój Adrian.

Pamiętam jak tak cholernie się jej wstydziłem  jak bałem się podejść  objąć ją i cmoknąć w policzek. Kiedy przechodziła budziły mi się motylki w brzuchu  i się bałem  nie wiem czemu ale strasznie uwielbiałem te uczucie  na dźwięk jej imienia drżałem  a dolna warga ust sama się przegryzała. Był to znak  że zależało mi na niej jak na żadnej innej  pierwszy raz tak miałem.

ej.malaa dodano: 16 lipca 2011

Pamiętam jak tak cholernie się jej wstydziłem, jak bałem się podejść, objąć ją i cmoknąć w policzek. Kiedy przechodziła budziły mi się motylki w brzuchu, i się bałem, nie wiem czemu ale strasznie uwielbiałem te uczucie, na dźwięk jej imienia drżałem, a dolna warga ust sama się przegryzała. Był to znak, że zależało mi na niej jak na żadnej innej, pierwszy raz tak miałem.

Dopiero wspominając niektóre chwile  uświadamiam sobie  jak wiele mogłem powiedzieć  jak wiele mogłem zrobić.

ramonn dodano: 15 lipca 2011

Dopiero wspominając niektóre chwile, uświadamiam sobie, jak wiele mogłem powiedzieć, jak wiele mogłem zrobić.

Jeśli miałbym określony typ to była byś nim Ty ..

ramonn dodano: 15 lipca 2011

Jeśli miałbym określony typ to była byś nim Ty ..

można kogoś jednocześnie kochać i nienawidzić ?

ramonn dodano: 15 lipca 2011

można kogoś jednocześnie kochać i nienawidzić ?

nigdy nie bedziesz sobą   bo żeby być sobą czasem musisz być inny   jesteś inny jesteś odrzucony   im sie to nie podoba i jesteś odrzucony   oni nie pomyślą że jesteś oryginalny oni powiedza że jesteś inny. nie możesz być sobą.

ramonn dodano: 15 lipca 2011

nigdy nie bedziesz sobą , bo żeby być sobą czasem musisz być inny , jesteś inny jesteś odrzucony , im sie to nie podoba i jesteś odrzucony , oni nie pomyślą że jesteś oryginalny oni powiedza że jesteś inny. nie możesz być sobą.

A cóż to za postać przemyka po ulicach? Tu spojrzy  tam zajrzy  on nie jest z naszej branży.  A cóż to za postać przemyka po ulicach? Tu spojrzy  tam zajrzy... O! kurwa to policja!

ramonn dodano: 15 lipca 2011

A cóż to za postać przemyka po ulicach? Tu spojrzy, tam zajrzy, on nie jest z naszej branży. A cóż to za postać przemyka po ulicach? Tu spojrzy, tam zajrzy... O! kurwa to policja!

  Maciek gdzie ty zapierdzielasz z tą miską.?   muszę se buty wyprać.   przed komputerem będziesz je prał.?   tak bo ja muszę z kają pisać   Jezu. .      moja stara nie ogarnia dzisiejszej młodzieży XD

ramonn dodano: 15 lipca 2011

- Maciek gdzie ty zapierdzielasz z tą miską.? - muszę se buty wyprać. - przed komputerem będziesz je prał.? - tak bo ja muszę z kają pisać - Jezu. . //// moja stara nie ogarnia dzisiejszej młodzieży XD

dzieńkurwadobry wam.

ramonn dodano: 15 lipca 2011

dzieńkurwadobry wam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć