 |
to co jest między dwoma osobami, mogą zrozumieć tylko te dwie osoby.
|
|
 |
Ten moment kiedy wszystko w co wierzyłeś, w czym pokładałeś nadzieję wali się na Twoich oczach, wszystko w co włożyłeś ostatki swoich sił dając sobie ostatnią szansę na szczęście.
|
|
 |
Najbardziej boli strata samego siebie. Kiedy już powoli nic i nikt nie ma znaczenia, a wstanie z łóżka to najgorszy ból na świecie.
|
|
 |
- no i co teraz masz zamiar powiedzieć ? jaka według ciebie jestem : wredna, pyskata, wkurzająca, brz ..
- najukochańsza na świecie .
|
|
 |
Najciekawszy świat jest między twarzą a poduszką.
|
|
 |
Ignorowanie faktów nie sprawia , że przestają one istnieć .
|
|
 |
I minął kurwa miesiąc i kurwa znowu jest to samo, i znowu kurwa nie mam powodu by wstać rano.
I znowu jest mi źle i znowu się zjabało, i znowun miałam nadzieję że to będzie trwało. I znowu wąpię w sens, czy w ogóle jakiś istnieje? I na chuj mi kurwa było mieć nadzieje?
Gdybym mogła zapomnieć , jakoś bym wytrwała, ale chcemy żeby wróciła ta przyjaźń wspaniała. Jak ma kurwa wrócić jak cholernie mnie to boli? I kurwa jak zwykle w moim życiu wszystko się pierdoli. /forbidden_love
|
|
 |
Od tej pory wszystko było wspólne: oddechy, czas, powietrze, ciało.
|
|
 |
Cisza ma kształt twojej nieobecności.
|
|
 |
Puste noce, gdy kładziesz się w ciszy i przez długi czas nie zamykasz oczu.
|
|
 |
To było dobre.
Zbyt dobre.
|
|
 |
Pytania bez odpowiedzi zbytnio się spiętrzyły,przygniatając nas i pozbawiając sił.
|
|
|
|