głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika spacikowata110608

Dopiero kiedy zapragniesz wracać   zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś.  było minęło i kurwa nie ma.

zapamietamcieskurwielu dodano: 24 stycznia 2012

Dopiero kiedy zapragniesz wracać, zaczynasz rozumieć jak daleko odszedłeś. było minęło i kurwa nie ma.

Bo każde serce dla kogoś bije.  Bo każda łza przez kogoś płynie.

zapamietamcieskurwielu dodano: 24 stycznia 2012

Bo każde serce dla kogoś bije. Bo każda łza przez kogoś płynie.

Nawet gdy Cię przy mnie nie ma  nawet gdy nie odpisujesz  nawet kiedy mówisz na mnie suka  nawet kiedy przez Ciebie płacze  nawet kiedy robisz wyjeby  nawet kiedy mówisz  że mnie nie chcesz  nawet teraz kiedy jesteś z nią  nawt kiedy mówisz  że Ci nie zależy..  JA ZAWSZE BĘDĘ KOCHAĆ  ZAWSZE ROZUMIESZ? !   Angelika : :

zapamietamcieskurwielu dodano: 24 stycznia 2012

Nawet gdy Cię przy mnie nie ma, nawet gdy nie odpisujesz, nawet kiedy mówisz na mnie suka, nawet kiedy przez Ciebie płacze, nawet kiedy robisz wyjeby, nawet kiedy mówisz, że mnie nie chcesz, nawet teraz kiedy jesteś z nią, nawt kiedy mówisz, że Ci nie zależy.. JA ZAWSZE BĘDĘ KOCHAĆ, ZAWSZE ROZUMIESZ? ! / Angelika :*:*

jeeeeeej !   3 zazdroszcze :  teksty fuckthelove dodał komentarz: jeeeeeej ! < 3 zazdroszcze :( do wpisu 24 stycznia 2012
dokładnie   wpisy masz świetne . teksty fuckthelove dodał komentarz: dokładnie , wpisy masz świetne . do wpisu 24 stycznia 2012
dziękiii .♥ teksty fuckthelove dodał komentarz: dziękiii .♥ do wpisu 24 stycznia 2012
To jest tak silne  że wraca do mnie w snach Przewracam się  leżę  nie mam siły by wstać I biorę ciężkiego powietrza oddech  które cedzę przez gardło tak  że jest mi nie dobrze. Pluję krwią w około płoną pochodnie. Brakuje mi siły  leże  pomóż mi się podnieść.

fuckthelove dodano: 24 stycznia 2012

To jest tak silne, że wraca do mnie w snach Przewracam się, leżę, nie mam siły by wstać I biorę ciężkiego powietrza oddech, które cedzę przez gardło tak, że jest mi nie dobrze. Pluję krwią w około płoną pochodnie. Brakuje mi siły, leże, pomóż mi się podnieść.

nie zawieszaj .. teksty fuckthelove dodał komentarz: nie zawieszaj .. do wpisu 24 stycznia 2012
Boję się  że nie poradzę sobie sama w tej tęsknocie   że chwycę za telefon i zadzwonię w środku nocy żałośnie skomląc jak bardzo mi ciebie brakuje .

fuckthelove dodano: 24 stycznia 2012

Boję się, że nie poradzę sobie sama w tej tęsknocie, że chwycę za telefon i zadzwonię w środku nocy żałośnie skomląc jak bardzo mi ciebie brakuje .

18:18 ♥

fuckthelove dodano: 23 stycznia 2012

18:18 ♥

Klucz do mojego serca w kieszeni jego ulubionych spodni .

fuckthelove dodano: 23 stycznia 2012

Klucz do mojego serca w kieszeni jego ulubionych spodni .

  co mam zrobić  żebyś się uśmiechnęła?   cofnij czas .

fuckthelove dodano: 23 stycznia 2012

- co mam zrobić, żebyś się uśmiechnęła? - cofnij czas .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć