głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika soomeone

matma to dziwka a fizyka to jej alfons

shockyrules dodano: 2 października 2011

matma to dziwka a fizyka to jej alfons

  słowo to wiele  ale milczenie   to wszystko

shockyrules dodano: 2 października 2011

" słowo to wiele, ale milczenie - to wszystko "

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś  kogo się kiedyś kochało.

shockyrules dodano: 2 października 2011

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

Świat to nie facebook. Tu nie wystarczy lubić. Tu trzeba kochać.

minidasy dodano: 2 października 2011

Świat to nie facebook. Tu nie wystarczy lubić. Tu trzeba kochać.

Jak tam u Was ?   D

ej.malaa dodano: 1 października 2011

Jak tam u Was ? ; D

I uwielbiam te wieczory  kiedy mówi mi o wszystkim  dosłownie 'wszystkim'. Widzi we mnie chłopaka  kolegę a co ważne przyjaciela. Bardzo cenie jej zaufanie.

ej.malaa dodano: 1 października 2011

I uwielbiam te wieczory, kiedy mówi mi o wszystkim, dosłownie 'wszystkim'. Widzi we mnie chłopaka, kolegę a co ważne przyjaciela. Bardzo cenie jej zaufanie.

' zostaw ją  przecież możesz mieć każdą '   koledzy próbowali go przekonać  ale on nie dał się. Uparcie dążył do tego by poznać tą zielonooką dziewczynę  która momentalnie swoim jednym spojrzeniem potrafiła zmienić wszystko.

ej.malaa dodano: 1 października 2011

' zostaw ją, przecież możesz mieć każdą ' - koledzy próbowali go przekonać, ale on nie dał się. Uparcie dążył do tego by poznać tą zielonooką dziewczynę, która momentalnie swoim jednym spojrzeniem potrafiła zmienić wszystko.

Tak daleko od siebie  lecz widzą o sobie wszystko. Mimo granicy jaka ich dzieli wie  że zabił by za nią.

ej.malaa dodano: 1 października 2011

Tak daleko od siebie, lecz widzą o sobie wszystko. Mimo granicy jaka ich dzieli wie, że zabił by za nią.

Nie wiem jak to robisz  ale dla ciebie jestem wstanie porzucić wszystko.

ej.malaa dodano: 1 października 2011

Nie wiem jak to robisz, ale dla ciebie jestem wstanie porzucić wszystko.

Od małego kochał rap . To zawsze było jego życie. Pierwsze własnoręcznie zrobione studio. Pierwszy kawałek wpuszczony w neta  pierwszy przeżyty koncert. Po cichu zawsze marzył by być wielkim raperem. Grac w klubach na całym świecie. Nie mówi o tym nigdy głośno  bo bał sie że ludzie go wyśmieją. Nie każdy tolerował to co robił ten chłopak. Rapem zajmował sie już od kilku dobrych lat i by w tym naprawdę dobry . Pewnego dnia zobaczył w necie ogłoszenie znanego rapera   który razem ze znana wytwórnią ogłasza konkurs .Laureat konkursu miał szanse nagrac kawałek w studio stoprocent z pihem a później nakręcić klip. Gdy tylko zobaczył to ogłoszenie od razu zabrał sie do pracy  wiedział ze to dla niego może byc wielka szansa. Wysłał swoje 16 wersów . Na werdykt czekał 2 tygodnie. Z dnia na dzień coraz bardziej tracił nadzieje  że to właśnie on wygra. Po 2 tygodniach dostał telefon z wytwórni stoprocent był megaa szczęśliwy   właśnie spełniało sie marzenie jego życia .   minidasy

minidasy dodano: 1 października 2011

Od małego kochał rap . To zawsze było jego życie. Pierwsze własnoręcznie zrobione studio. Pierwszy kawałek wpuszczony w neta, pierwszy przeżyty koncert. Po cichu zawsze marzył by być wielkim raperem. Grac w klubach na całym świecie. Nie mówi o tym nigdy głośno, bo bał sie że ludzie go wyśmieją. Nie każdy tolerował to co robił ten chłopak. Rapem zajmował sie już od kilku dobrych lat i by w tym naprawdę dobry . Pewnego dnia zobaczył w necie ogłoszenie znanego rapera ; który razem ze znana wytwórnią ogłasza konkurs .Laureat konkursu miał szanse nagrac kawałek w studio stoprocent z pihem a później nakręcić klip. Gdy tylko zobaczył to ogłoszenie od razu zabrał sie do pracy, wiedział ze to dla niego może byc wielka szansa. Wysłał swoje 16 wersów . Na werdykt czekał 2 tygodnie. Z dnia na dzień coraz bardziej tracił nadzieje, że to właśnie on wygra. Po 2 tygodniach dostał telefon z wytwórni stoprocent był megaa szczęśliwy , właśnie spełniało sie marzenie jego życia . / minidasy

http:  besty.pl 74539

minidasy dodano: 1 października 2011

 Buu !  No cześć .  Nie przestraszyłaś się ?  Nie .  Szkoda..  Dlaczego ?  Bo wtedy miałbym pretekst żeby cię przytulić.

minidasy dodano: 1 października 2011

-Buu ! -No cześć . -Nie przestraszyłaś się ? -Nie . -Szkoda.. -Dlaczego ? -Bo wtedy miałbym pretekst żeby cię przytulić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć