głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smutnosamej

Kurwa  zdałam sobie sprawę  że ja nic o Tobie nie wiem. Nie wiem czy lubisz truskawki i nocne rozmowy  jakiej muzyki słuchasz jak nie możesz zasnąć i czego się bałeś w dzieciństwie. Nie wiem gdzie i z kim chciałbyś być za rok i skąd w Tobie ten wewnętrzny smutek. Nie wiem co Cię wkurwia  a co sprawia  że bywasz szczęśliwy. Nie wiem  czy ja cokolwiek znaczę.

onna dodano: 14 kwietnia 2016

Kurwa, zdałam sobie sprawę, że ja nic o Tobie nie wiem. Nie wiem czy lubisz truskawki i nocne rozmowy, jakiej muzyki słuchasz jak nie możesz zasnąć i czego się bałeś w dzieciństwie. Nie wiem gdzie i z kim chciałbyś być za rok i skąd w Tobie ten wewnętrzny smutek. Nie wiem co Cię wkurwia, a co sprawia, że bywasz szczęśliwy. Nie wiem, czy ja cokolwiek znaczę.

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra  tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś  to pamiętaj: jestem teraz z tobą ...  Jestem z tobą wszędzie  jeśli tylko myślisz o mnie.

onna dodano: 13 kwietnia 2016

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą(...) Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

Z kim tak ci będzie źle jak ze mną.

onna dodano: 13 kwietnia 2016

Z kim tak ci będzie źle jak ze mną.

Mam tą pieprzoną pewność  że to właśnie przy tym człowieku chcę spędzić resztę swojego życia. Pragnę  by tylko on dotykał mojego ciała i składał na moich ustach delikatne pocałunki  tak czule mówiąc  że kocha. Pragnę  by to właśnie on do końca życia łapał mnie pewnie za tyłek  przyciągając do siebie i spontanicznie mówił  że ma ochotę się ze mną pieprzyć. Nie chcę by zawsze było idealnie  możemy kłócić się ze sobą  wychodzić z domu  trzaskać drzwiami  jednak mieć tą świadomość  że już zawsze będziemy do siebie wracać. Po raz pierwszy czuję tak ogromną pewność tej miłości.  shoocky

shoocky dodano: 7 kwietnia 2016

Mam tą pieprzoną pewność, że to właśnie przy tym człowieku chcę spędzić resztę swojego życia. Pragnę, by tylko on dotykał mojego ciała i składał na moich ustach delikatne pocałunki, tak czule mówiąc, że kocha. Pragnę, by to właśnie on do końca życia łapał mnie pewnie za tyłek, przyciągając do siebie i spontanicznie mówił, że ma ochotę się ze mną pieprzyć. Nie chcę by zawsze było idealnie, możemy kłócić się ze sobą, wychodzić z domu, trzaskać drzwiami, jednak mieć tą świadomość, że już zawsze będziemy do siebie wracać. Po raz pierwszy czuję tak ogromną pewność-tej miłości. /shoocky

Lubię tu wracać.. wspominać to co było i jak bardzo życie skopało mi dupę by uświadomić mi  że nie jestem tylko kolejnym szarym człowiekiem. Każdy napotkany człowiek nauczył mnie czegoś ważnego.. każdy wykreował we mnie coś co dziś pielęgnuję dokładnie analizując  każdą sytuację przez co stałam się tak bardzo ostrożna. Moja chwila zapomnienia  odskocznia od dnia codziennego która dawała tak bardzo mi potrzebną chwilę wytchnienia. Zmieniłam się ja. Zmieniło się moje życie. Zmienili się ludzie  którzy mnie otaczali. Dziś jestem inną osobą niż 5 lat temu. Rozważną  ostrożną  starannie dobierającą sobie znajomych. Nie mam przyjaciół.. wiara w tą magiczną więź minęła a rana  która została już nigdy nie pozwoli mi tego odbudować. Tracąc  przyjaźń  zyskałam MIŁOŚĆ. Najcenniejszy dar  o którym marzyłam tak wiele lat spełnił się w najmniej spodziewanym momencie. Czuję się kompletną osobą. Szczęśliwą planującą wspólną przyszłość.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 6 kwietnia 2016

Lubię tu wracać.. wspominać to co było i jak bardzo życie skopało mi dupę by uświadomić mi, że nie jestem tylko kolejnym szarym człowiekiem. Każdy napotkany człowiek nauczył mnie czegoś ważnego.. każdy wykreował we mnie coś co dziś pielęgnuję dokładnie analizując, każdą sytuację przez co stałam się tak bardzo ostrożna. Moja chwila zapomnienia, odskocznia od dnia codziennego która dawała tak bardzo mi potrzebną chwilę wytchnienia. Zmieniłam się ja. Zmieniło się moje życie. Zmienili się ludzie, którzy mnie otaczali. Dziś jestem inną osobą niż 5 lat temu. Rozważną, ostrożną, starannie dobierającą sobie znajomych. Nie mam przyjaciół.. wiara w tą magiczną więź minęła a rana, która została już nigdy nie pozwoli mi tego odbudować. Tracąc "przyjaźń" zyskałam MIŁOŚĆ. Najcenniejszy dar, o którym marzyłam tak wiele lat spełnił się w najmniej spodziewanym momencie. Czuję się kompletną osobą. Szczęśliwą planującą wspólną przyszłość. [ ciamciaa ♥ ]

Zmienił mnie. Zburzył we mnie każdy smutek i nienawiść do świata  od którego tak mocno chciałam uciec każdego dnia z osobna. Sprawił  że witam i żegnam dzień z wielka euforią  która we mnie drzemie. Jedynym oknem na świat  w które chce spoglądać są jego oczy. Chce kłócić sie z nim każdego dnia o swoją cześć kołdry i słuchać  jak narzeka jaka kiepska ze mnie kucharka. Lubię jego głos  który zapewnia mnie o swojej bezwarunkowej miłości. Jego ramiona  w których czuje bezpieczeństwo. Nie chce więcej borykać się sama z problemami  chce dzielić je na pół  tak samo jak nasze serca  które przyspieszają  scalając się w jedna całość. shoocky

shoocky dodano: 5 kwietnia 2016

Zmienił mnie. Zburzył we mnie każdy smutek i nienawiść do świata, od którego tak mocno chciałam uciec każdego dnia z osobna. Sprawił, że witam i żegnam dzień z wielka euforią, która we mnie drzemie. Jedynym oknem na świat, w które chce spoglądać są jego oczy. Chce kłócić sie z nim każdego dnia o swoją cześć kołdry i słuchać, jak narzeka jaka kiepska ze mnie kucharka. Lubię jego głos, który zapewnia mnie o swojej bezwarunkowej miłości. Jego ramiona, w których czuje bezpieczeństwo. Nie chce więcej borykać się sama z problemami, chce dzielić je na pół, tak samo jak nasze serca, które przyspieszają, scalając się w jedna całość./shoocky

A po 10 kieliszku  2 szklance szampana i 8 papierosach nawet Twoje odejście staje się zabawne.

onna dodano: 30 marca 2016

A po 10 kieliszku, 2 szklance szampana i 8 papierosach nawet Twoje odejście staje się zabawne.

27.03.2012   dla niektórych data jak każda inna  dla innych dzień w którym wszystko zdarzyło się obrócić o 360 stopni. Nie da się opisać bólu jaki tkwi we mnie do tej pory  gdy tylko wracam wspomnieniami do tamtego dnia. Wiem ze jesteś  że czuwasz  że wspierasz  że będziesz ze mną mimo wszystko Mamo.

onna dodano: 27 marca 2016

27.03.2012 - dla niektórych data jak każda inna, dla innych dzień w którym wszystko zdarzyło się obrócić o 360 stopni. Nie da się opisać bólu jaki tkwi we mnie do tej pory, gdy tylko wracam wspomnieniami do tamtego dnia. Wiem ze jesteś, że czuwasz, że wspierasz, że będziesz ze mną mimo wszystko Mamo.

Wiesz  czasami boję się  że odejdziesz i wiem  że wtedy cholernie ciężko będzie mi się pozbierać na nowo. Są takie momenty kiedy paraliżuję mnie strach  że to co między Nami dobiegnie końca i już nie będzie Twojego uśmiechu  dotyku  pocałunków. Nie chcę Cię tracić  wiesz? Myślę  że nigdy nie będę na to gotowa. Nie chcę na nowo poznawać świata bez Twojej osoby  więc nie odchodź. Nie zostawiaj mnie i nie łam danych mi obietnic. Tych od wspólnego życia  wiecznej miłości i cholernego szczęścia.

tylkomniiekochaj dodano: 26 marca 2016

Wiesz, czasami boję się, że odejdziesz i wiem, że wtedy cholernie ciężko będzie mi się pozbierać na nowo. Są takie momenty kiedy paraliżuję mnie strach, że to co między Nami dobiegnie końca i już nie będzie Twojego uśmiechu, dotyku, pocałunków. Nie chcę Cię tracić, wiesz? Myślę, że nigdy nie będę na to gotowa. Nie chcę na nowo poznawać świata bez Twojej osoby, więc nie odchodź. Nie zostawiaj mnie i nie łam danych mi obietnic. Tych od wspólnego życia, wiecznej miłości i cholernego szczęścia.

najgorzej  jak się komuś coś wydaje.

onna dodano: 24 marca 2016

najgorzej, jak się komuś coś wydaje.

Są takie zdania  po których kropka brzmi doprawdy niezwykle wyraźnie.

onna dodano: 23 marca 2016

Są takie zdania, po których kropka brzmi doprawdy niezwykle wyraźnie.

Wolałabym żebyś wolał tylko ze mną. Żebym wystarczała.

onna dodano: 23 marca 2016

Wolałabym żebyś wolał tylko ze mną. Żebym wystarczała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć