 |
Jednym szeptem jednym gestem
Jednym drgnieniem powiek zmieniasz
Zawstydzenie kiedy jesteś
W zamyślenie gdy cię nie ma
Mam tyle słów jest ich siła
Życzeń i pragnień jak w kolędzie
Gdzie się podziały kiedy byłeś
Czy się odnajdą gdy znów będziesz
|
|
 |
Wiesz kiedy zwykłą znajomość z człowiekiem można nazwać przyjaźnią? Gdy po tysiącu kłótniach, miliardzie przykrych słów, tysiącu rozstaniach, tysiącu cichych dni, kilkunastu miesiącach nie widzenia się Ty wciąż masz ochotę opowiedzieć wszystko dzwoniąc o 3 rano do tej właśnie osoby -Twojego przyjaciela.
|
|
 |
wspomnienia jeśli są dobre , będa cudowną pamiątką po kimś z kim są związane.
|
|
 |
nienawidzę, gdy pisze do niego miliard wiadomości gdzie każde słowo, każda minka i każdy przecinek jest doskonale przemyślany, a on po 4 godzinach odpisuje 'sorki, ale nie mam czasu' .
|
|
 |
odezwij się czasem.
ciekawa jestem,
gdzie i z kim teraz
umierasz.
|
|
 |
Widząc ich razem za rękę zadaje pytanie Bogu dlaczego mi to robi.
|
|
 |
a gdy zostanę, pokochasz mnie?
czy lepiej odejść, byś dowiedział się, co straciłeś?
|
|
 |
Nie jestem z nim po to by chwalić się nim przed koleżankami, ani po to by sprawiał mi drogie prezenty. Nie chodzi mi o piękne słowa i poranne spacery przy wschodzącym słońcu. Ja po prostu kocham, bezgranicznie i do osiągnięcia szczęścia wystarcza mi jego obecność, nic więcej.
|
|
 |
może jeszcze kiedyś.
coś.
jakoś.
|
|
 |
Napisał. Czuje, że nawet mój telefon był zdziwiony.
|
|
 |
nawiązując do wspomnień: byłam szczęśliwa.
|
|
|
|