głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smeeerfeeetka

Jak nie możesz dojść do siebie  to chodź do mnie ♥

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Jak nie możesz dojść do siebie, to chodź do mnie ♥

siedzę na korytarzu  gdy on przechodzi obok mnie czuję tylko jego wzrok   ale co mi z tego że ciągle się na mnie patrzy  jak nie ma odwagi podejść i zagadać ..

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

siedzę na korytarzu, gdy on przechodzi obok mnie czuję tylko jego wzrok - ale co mi z tego że ciągle się na mnie patrzy, jak nie ma odwagi podejść i zagadać ..

Gdy pisał  serduszko biło sto razy szybciej.

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Gdy pisał, serduszko biło sto razy szybciej.

Bo tak zostałam wychowana. Wielka  pierdolona dama! Ze skrzywionym charakterem !

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Bo tak zostałam wychowana. Wielka, pierdolona dama! Ze skrzywionym charakterem !

Chcesz romantyka? Dla Ciebie będę chuj wie kim.

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Chcesz romantyka? Dla Ciebie będę chuj wie kim.

chciałabym  żebyś był  tu obok  TERAZ

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

chciałabym, żebyś był, tu obok, TERAZ

Wyjdę w deszcz  w największą burzę  w najlepszych ciuchach i szpilkach   wezmę w rękę butelkę jacka daniells'a i szluga w drugą  siądę w parku na najdalszej ławce i będę miała wyjebane na zauroczenie  miłość i Ciebie .

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Wyjdę w deszcz, w największą burzę, w najlepszych ciuchach i szpilkach , wezmę w rękę butelkę jacka daniells'a i szluga w drugą, siądę w parku na najdalszej ławce i będę miała wyjebane na zauroczenie, miłość i Ciebie .

tak łatwo można się uzależnić od drugiej osoby. tak łatwo można przejąć jej nawyki. i nagle nie ma powodu  żeby wstać z łóżka. i dzień przelatuje przez palce. nie ma nic.

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

tak łatwo można się uzależnić od drugiej osoby. tak łatwo można przejąć jej nawyki. i nagle nie ma powodu, żeby wstać z łóżka. i dzień przelatuje przez palce. nie ma nic.

Zostań   a oboje się przekonamy czy warto .

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Zostań , a oboje się przekonamy czy warto .

była bezsilna. nie potrafiła mu powiedzieć  że znaczy dla niej WIĘCEJ niż cokolwiek.

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

była bezsilna. nie potrafiła mu powiedzieć, że znaczy dla niej WIĘCEJ niż cokolwiek.

Wiesz co? To prawda  nikt nie będzie się uśmiechał tak jak Ty  nikt nie będzie umiał mnie rozbawić tak jak Ty  nikt nie spojrzy mi w oczy tak jak Ty  ale pocieszam się tym  że może kiedyś  Ty poznasz kogoś kogo pokochasz tak mocno  jak ja pokochałam Ciebie  a on złamie Ci serce. Pocieszam się też tym  że wierzę  może to nie wiele   że kiedyś spotkam kogoś takiego kto będzie miał dla mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie  będzie mnie umiał rozbawić najlepiej na świecie  spojrzy mi w oczy  w sposób jaki Ty tego nie robiłeś i zostanie ze mną na zawsze

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Wiesz co? To prawda, nikt nie będzie się uśmiechał tak jak Ty, nikt nie będzie umiał mnie rozbawić tak jak Ty, nikt nie spojrzy mi w oczy tak jak Ty, ale pocieszam się tym, że może kiedyś, Ty poznasz kogoś kogo pokochasz tak mocno, jak ja pokochałam Ciebie, a on złamie Ci serce. Pocieszam się też tym, że wierzę (może to nie wiele), że kiedyś spotkam kogoś takiego kto będzie miał dla mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie, będzie mnie umiał rozbawić najlepiej na świecie, spojrzy mi w oczy, w sposób jaki Ty tego nie robiłeś i zostanie ze mną na zawsze

Nie obiecuję ci  że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz  ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu  a później odejdziesz  by pocałować człowieka  który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci  że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz  ale ze spokojem...Obiecuję ci  że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo  bo sama to potrafisz.

niielegalnaa dodano: 17 lipca 2012

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem...Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć