głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smallspy99

Po prostu albo bądź  albo odejdź już na zawsze proszę..

need.you.here dodano: 2 sierpnia 2013

Po prostu albo bądź albo odejdź już na zawsze proszę..

Czy wierzycie w to  że każdy z Nas ma tylko jedną bratnią duszę  jedyną prawdziwą miłość?   H.Coben

yezoo dodano: 2 sierpnia 2013

Czy wierzycie w to, że każdy z Nas ma tylko jedną bratnią duszę, jedyną prawdziwą miłość? | H.Coben

2.Muszę  to wiedzieć. Bo pomimo  całej tej chorej  sytuacji nie potrafię z dnia na dzień się odzwyczaić. To tak nie działa. To że mnie ranisz  nie znaczy że o Tobie zapomnę na  zawołanie. Zbyt długo to trwa.. Wiem też  że nie jestem dla Ciebie zwykłą znajomą lecz Twoje zachowanie często bardzo rani .. Coraz trudniej już jest mi  to znosić..

need.you.here dodano: 2 sierpnia 2013

2.Muszę to wiedzieć. Bo pomimo całej tej chorej sytuacji nie potrafię z dnia na dzień się odzwyczaić. To tak nie działa. To,że mnie ranisz nie znaczy że o Tobie zapomnę na zawołanie. Zbyt długo to trwa.. Wiem też, że nie jestem dla Ciebie zwykłą znajomą lecz Twoje zachowanie często bardzo rani .. Coraz trudniej już jest mi to znosić..

1.Powiesz mi ? Powiesz co ze mną właściwie  się dzieje ? Powiesz dlaczego czytając  stare wiadomości ściska mnie w gardle? Powiesz mi dlaczego znów moje oczy zachodzą łzami a ręce drżą na wspomnienie o Tobie ? Skąd bierze się uczucie pustki w moim sercu? Co takiego ze mną zrobiłeś ? Jak udało Ci się włamać do mojego wnętrza kradnąc przy tym   pudełko  ze zdrowym rozsądkiem?  Wytłumaczysz mi czemu to zrobiłeś ? Po co wpajałeś we mnie uczucie nadziei? Nadziei ? Tak to się właśnie nazywa? To że tęsknię myślę  czekam ? Czy to jest właśnie nadzieja ?  Powiesz mi jaki miałeś w tym wszystkim cel ? Wkroczyłeś do mojego świata.. Sprawiłeś  że uwielbiałam z Tobą rozmawiać  dawałeś poczucie zrozumienia i bezpieczeństwa.. Kurwa wyjaśnij mi dlaczego to robiłeś ? Dlaczego pozwoliłeś mi przyzwyczaić się do Ciebie .. Dlaczego.. I co teraz?  Skoro już tak się stało. Skoro i tak cholernie boli Twoja nieobecność.. Powiedz mi co dalej. Proszę.

need.you.here dodano: 2 sierpnia 2013

1.Powiesz mi ? Powiesz co ze mną właściwie się dzieje ? Powiesz dlaczego czytając stare wiadomości ściska mnie w gardle? Powiesz mi dlaczego znów moje oczy zachodzą łzami a ręce drżą na wspomnienie o Tobie ? Skąd bierze się uczucie pustki w moim sercu? Co takiego ze mną zrobiłeś ? Jak udało Ci się włamać do mojego wnętrza kradnąc przy tym "pudełko" ze zdrowym rozsądkiem? Wytłumaczysz mi czemu to zrobiłeś ? Po co wpajałeś we mnie uczucie nadziei? Nadziei ? Tak to się właśnie nazywa? To że tęsknię,myślę, czekam ? Czy to jest właśnie nadzieja ? Powiesz mi jaki miałeś w tym wszystkim cel ? Wkroczyłeś do mojego świata.. Sprawiłeś, że uwielbiałam z Tobą rozmawiać, dawałeś poczucie zrozumienia i bezpieczeństwa.. Kurwa wyjaśnij mi dlaczego to robiłeś ? Dlaczego pozwoliłeś mi przyzwyczaić się do Ciebie .. Dlaczego.. I co teraz? Skoro już tak się stało. Skoro i tak cholernie boli Twoja nieobecność.. Powiedz mi co dalej. Proszę.

po czym poznać samotną osobę ? zawsze wie co robić w deszczowe dni . zawsze można do niej zadzwonić . zawsze jest w domu . PIEPRZONE ZAWSZE !

need.you.here dodano: 1 sierpnia 2013

po czym poznać samotną osobę ? zawsze wie co robić w deszczowe dni . zawsze można do niej zadzwonić . zawsze jest w domu . PIEPRZONE ZAWSZE !
Autor cytatu: ansomia

odejdź.. już dłużej nie potrafię udawać że jesteś dobry  odejdź i trzaśnij drzwiami   i.need.you

need.you.here dodano: 1 sierpnia 2013

odejdź.. już dłużej nie potrafię udawać że jesteś dobry, odejdź i trzaśnij drzwiami / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

 Pasja jest jak miłość. Jak miłość to ponad życie    JWP

teenager.in.love dodano: 31 lipca 2013

"Pasja jest jak miłość. Jak miłość to ponad życie" ~ JWP

♥♥♥! Zawsze wiesz co powiedzieć  :  teksty need.you.here dodał komentarz: ♥♥♥! Zawsze wiesz co powiedzieć :* do wpisu 31 lipca 2013
:o ej ej talenciarko jej  jej kurewsko dobre  mała :   Mistrzyni :D teksty need.you.here dodał komentarz: :o ej ej talenciarko jej, jej kurewsko dobre mała :* Mistrzyni :D do wpisu 31 lipca 2013
Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę być kimś innym. Wchodzą w inny świat  w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po co? Aż tak źle jest im w rzeczywistości? Nie. Oni szukają wzniesienia  czegoś co pokaże im jak żyć. Chcą zacząć od nowa  od podstaw. Są w błędzie. Żeby stać się kimś innym nie trzeba za czymś gonić ani czegoś szukać  wystarczy spojrzeć w głąb siebie  w serce  które za każdym razem powie to samo: urodziłeś się by być tym  kim jesteś.   yezoo

yezoo dodano: 30 lipca 2013

Ludzie często naklejają na twarze sztuczne uśmiechy. Udają. Chcą przez chwilę być kimś innym. Wchodzą w inny świat, w chwilowe nowe życie. Kłamią. Oszukują. Po co? Aż tak źle jest im w rzeczywistości? Nie. Oni szukają wzniesienia, czegoś co pokaże im jak żyć. Chcą zacząć od nowa, od podstaw. Są w błędzie. Żeby stać się kimś innym nie trzeba za czymś gonić ani czegoś szukać, wystarczy spojrzeć w głąb siebie, w serce, które za każdym razem powie to samo: urodziłeś się by być tym, kim jesteś. [ yezoo ]

niemiecki to zło . teksty need.you.here dodał komentarz: niemiecki to zło . do wpisu 29 lipca 2013
Wiem  że płacz tu niczego nie zmieni  ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział  ku wa  co ja narobiłem ...    net LadyVamp11

need.you.here dodano: 29 lipca 2013

Wiem, że płacz tu niczego nie zmieni, ale chcę byś kiedyś zobaczył mnie w tym stanie i powiedział "ku*wa, co ja narobiłem"... // net LadyVamp11

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć