podoba mi się jak na mnie patrzysz i myślisz, że kiedyś coś z tego będzie. albo jak wysyłasz po 10 sms'ów dziennie z pytaniem "co było zadane" .. ale jest mały problem chłopcze - nie odwzajemniam tych uczuć , odkładam je na chłopaka, który identycznie czyni ze mną ;/ .. / loveinuss .
w filmach miłość pokazywana jest od tej dobrej strony medalu , całusy , erotyczne tańce , miły i jakże upojny seks . a ja się do cholery pytam , GDZIE TO PRAWDZIWE, RUJNUJĄCE MI ŻYCIE UCZUCIE , POWSZECHNIE NAZYWANE MIŁOŚCIĄ ?!?!?!?! / loveinuss .
ostatnio serce zaczęło robić porządki na wiosnę i na święta ... wyrzuciło niezbędne pragnienia i wspomnienia, odkurzyło z półek niespełnione marzenia. niestety zapomniało pozamiatać podłogi ze starej miłości . // jajko_niespodzianka .