głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika slodkizapachwanili

Ktoś  kto powiedział  że czas goi wszystkie rany  jest kłamcą. ...  Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać  a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka  natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany. I zawsze  do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność. Od niej można uciekać  ale nie można uciec.

amphetamine_ dodano: 13 grudnia 2011

Ktoś, kto powiedział, że czas goi wszystkie rany, jest kłamcą.[...] Czas pozwala jedynie nauczyć się najpierw przetrwać, a potem żyć z tymi ranami. Ale każdego ranka, natychmiast po otwarciu oczu czuje się te rany. I zawsze, do ostatniej chwili życia będzie się czuło obecną nieobecność. Od niej można uciekać, ale nie można uciec.
Autor cytatu: afteer

przepraszam   że czasem unikam odpowiedzenia ci ' cześć '. że nie patrzę ci prosto w oczy   gdy z tobą rozmawiam i wszelkie spotkania omijam szerokim łukiem. ja po prostu nie chcę robić sobie nadzei. nie mam zamiaru leczyć się z ciebie całymi miesiącami   a potem w ciagu kilku minut zmarnować   to wszystko nad czym tak mocno pracowałam.

amphetamine_ dodano: 13 grudnia 2011

przepraszam , że czasem unikam odpowiedzenia ci ' cześć '. że nie patrzę ci prosto w oczy , gdy z tobą rozmawiam i wszelkie spotkania omijam szerokim łukiem. ja po prostu nie chcę robić sobie nadzei. nie mam zamiaru leczyć się z ciebie całymi miesiącami , a potem w ciagu kilku minut zmarnować , to wszystko nad czym tak mocno pracowałam.
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

chcę patrzeć w przyszłość  nie mówić 'trudno'.

hip-hopforever dodano: 12 grudnia 2011

chcę patrzeć w przyszłość, nie mówić 'trudno'.

A ona znów udawała  że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl  że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego  że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem .

hip-hopforever dodano: 12 grudnia 2011

A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem .

dziś będę zwykłą dziewczyną. bez wytuszowanych rzęs i idealnie ułożonych włosów. bo po co mam to robić ? przecież Ciebie już nie ma.

hip-hopforever dodano: 12 grudnia 2011

dziś będę zwykłą dziewczyną. bez wytuszowanych rzęs i idealnie ułożonych włosów. bo po co mam to robić ? przecież Ciebie już nie ma.

  Pamiętasz kiedy tak naprawde bylas szczesliwa ?   Tak  to było wtedy gdy bylam z nim …   Ale mowie o czasach gdy go nie było !   A to nie pamiętam.

hip-hopforever dodano: 12 grudnia 2011

- Pamiętasz kiedy tak naprawde bylas szczesliwa ? - Tak, to było wtedy gdy bylam z nim … - Ale mowie o czasach gdy go nie było ! - A to nie pamiętam.

Zrobiłam porządek w szafie  w telefonie  w pokoju  w kuchni  na podwórku  na łóżku  w plecaku  a w sercu ni chuja !

hip-hopforever dodano: 12 grudnia 2011

Zrobiłam porządek w szafie, w telefonie, w pokoju, w kuchni, na podwórku, na łóżku, w plecaku, a w sercu ni chuja !

Obiecuję Ci   że kiedy za parę lat się spotkamy   miniemy się bez słowa   a ty pomyślisz : '' Kurwa   ale byłem głupi . ''

kaarroollaa dodano: 12 grudnia 2011

Obiecuję Ci , że kiedy za parę lat się spotkamy , miniemy się bez słowa , a ty pomyślisz : '' Kurwa , ale byłem głupi . ''

“ Chciałabym mieć takiego kogoś  kto będzie przy mnie zawsze i nieważne  jak bardzo będzie to trudne. ”

szoko dodano: 12 grudnia 2011

“ Chciałabym mieć takiego kogoś, kto będzie przy mnie zawsze i nieważne, jak bardzo będzie to trudne. ”

Obiecuję Ci   że kiedy za parę lat się spotkamy   miniemy się bez słowa   a ty pomyślisz : '' Kurwa   ale byłem głupi . ''

szoko dodano: 12 grudnia 2011

Obiecuję Ci , że kiedy za parę lat się spotkamy , miniemy się bez słowa , a ty pomyślisz : '' Kurwa , ale byłem głupi . ''

'na pewno znasz takie noce  ten destrukcyjny moment  w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. i czy tego chcesz  czy nie.. jesteśmy tacy sami ziomek  nasze serca pompują krew  a łzy są słone..' ♥

endoftime dodano: 12 grudnia 2011

'na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę. i czy tego chcesz, czy nie.. jesteśmy tacy sami ziomek, nasze serca pompują krew, a łzy są słone..' ♥

pokonałam to  a może tylko przyzwyczaiłam się do bólu i już go nie czuję? nie wiem jak to jest możliwe  nie potrafię tego wytłumaczyć ale to jest tak jakbym nie mała serca  nie czuje jego bicia.   cukierkowataa

amphetamine_ dodano: 12 grudnia 2011

pokonałam to, a może tylko przyzwyczaiłam się do bólu i już go nie czuję? nie wiem jak to jest możliwe, nie potrafię tego wytłumaczyć ale to jest tak jakbym nie mała serca, nie czuje jego bicia. //cukierkowataa
Autor cytatu: cukierkowataa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć