głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika slodkaajakwendetaa

Chroń mnie jakbym była twoją córką  kochaj mnie jakbym była twoją żoną i szanuj jakbym była twoją matką.

2810 dodano: 19 lipca 2014

Chroń mnie jakbym była twoją córką, kochaj mnie jakbym była twoją żoną i szanuj jakbym była twoją matką.
Autor cytatu: eldoo

PROFILÓWKA MOJA !!! :

2810 dodano: 18 lipca 2014

PROFILÓWKA MOJA !!! :)

 Czasami jest tak  że spotkasz kogoś przez przypadek i ledwie muśniesz go dłonią  a potem o tym jednym krótkim dotyku nie możesz zapomnieć i czujesz na opuszkach palców tęsknotę taką  jaką byś czuł całym ciałem  więc przypominasz sobie tę sekundę na dziesiątki sposobów  w myślach odtwarzasz ten krótki gest po wielokroć  zupełnie jakby to były zastygłe kadry w filmach animowanych  którym suma martwych punktów nadaje życie .

2810 dodano: 18 lipca 2014

"Czasami jest tak, że spotkasz kogoś przez przypadek i ledwie muśniesz go dłonią, a potem o tym jednym krótkim dotyku nie możesz zapomnieć i czujesz na opuszkach palców tęsknotę taką, jaką byś czuł całym ciałem, więc przypominasz sobie tę sekundę na dziesiątki sposobów, w myślach odtwarzasz ten krótki gest po wielokroć, zupełnie jakby to były zastygłe kadry w filmach animowanych, którym suma martwych punktów nadaje życie".

 Dixon37   Tylko raz jedyny możesz wejść do danej rzeki  jeśli wejdziesz drugi raz na pewno się skaleczysz  tylko raz w świecie zasad możesz złamać słowo  jeśli łamiesz słowo kończy się to standardowo   Tylko szuja kocha bardziej sos niż swoich bliskich  wykorzysta bliskich by nachapać się korzyści   Żółta kartka tu nie styka nie ma zaufania  zrobisz błąd zaufasz to skończysz na kolanach.   Dixon37 ft. Dudek RPK

2810 dodano: 18 lipca 2014

(Dixon37) Tylko raz jedyny możesz wejść do danej rzeki jeśli wejdziesz drugi raz na pewno się skaleczysz tylko raz w świecie zasad możesz złamać słowo jeśli łamiesz słowo kończy się to standardowo, Tylko szuja kocha bardziej sos niż swoich bliskich wykorzysta bliskich by nachapać się korzyści, Żółta kartka tu nie styka nie ma zaufania zrobisz błąd zaufasz to skończysz na kolanach. / Dixon37 ft. Dudek RPK

Nie zniszczą mnie prochy  papierosy czy smak wódki  lecz brak Twojej miłości...

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

Nie zniszczą mnie prochy, papierosy czy smak wódki, lecz brak Twojej miłości...

Nie ufam sobie na tyle  żeby myśleć o jutrze. Właściwie w ogóle nie ufam sobie na tyle  żeby myśleć.

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

Nie ufam sobie na tyle, żeby myśleć o jutrze. Właściwie w ogóle nie ufam sobie na tyle, żeby myśleć.

Smutni ludzie uśmiechają się najwięcej...

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

Smutni ludzie uśmiechają się najwięcej...

Nic nie mówisz. To nieśmiałość czy wstręt do ludzi ?

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

Nic nie mówisz. To nieśmiałość czy wstręt do ludzi ?

  Co Ci jest ?   Ty mi jesteś. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

- Co Ci jest ? - Ty mi jesteś. ♥

  Zostaniesz ze mną ?   Dokąd ?   Do końca. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 17 lipca 2014

- Zostaniesz ze mną ? - Dokąd ? - Do końca. ♥

''w życiu nauczyłam się  że jeśli sama się o siebie nie zatroszczę  to nikt o mnie nie będzie się troszczył!''

2810 dodano: 17 lipca 2014

''w życiu nauczyłam się, że jeśli sama się o siebie nie zatroszczę, to nikt o mnie nie będzie się troszczył!''

Uczę się Ciebie na pamięć  niecierpliwymi palcami  rozpaczliwie na pamięć.

nadgryziona_x3 dodano: 15 lipca 2014

Uczę się Ciebie na pamięć, niecierpliwymi palcami, rozpaczliwie na pamięć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć