głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika skarbuss1234

Każdy facet pragnie mieć grzeczną dziewczynę  która będzie niegrzeczna tylko dla niego  a każda dziewczyna pragnie mieć niegrzecznego chłopaka  który będzie grzeczny tylko dla niej .

aislinn dodano: 27 luty 2010

Każdy facet pragnie mieć grzeczną dziewczynę, która będzie niegrzeczna tylko dla niego, a każda dziewczyna pragnie mieć niegrzecznego chłopaka, który będzie grzeczny tylko dla niej .

Egoistyczna  cyniczna  manipulantka  ze skłonnościami masochistycznymi

aislinn dodano: 27 luty 2010

Egoistyczna, cyniczna, manipulantka, ze skłonnościami masochistycznymi

  Masz czasem tak   że uśmiechasz się do niego tylko po to żeby nie dać mu satysfakcji z tego że zabił Twoje marzenia ?     Mam . Każdy ma !

zdemoralizowanagowniara dodano: 27 luty 2010

- Masz czasem tak , że uśmiechasz się do niego tylko po to żeby nie dać mu satysfakcji z tego że zabił Twoje marzenia ? - Mam . Każdy ma !

Pamiętasz te serduszka na końcu zeszytu od matmy z Twoim imieniem w środku? To zapomnij. Teraz pokrywa je gruba warstwa korektora...

zdemoralizowanagowniara dodano: 27 luty 2010

Pamiętasz te serduszka na końcu zeszytu od matmy z Twoim imieniem w środku? To zapomnij. Teraz pokrywa je gruba warstwa korektora...

może jestem zbyt uczuciowa. po prostu.

zdemoralizowanagowniara dodano: 27 luty 2010

może jestem zbyt uczuciowa. po prostu.

'Ja składam się z części niespójnych  przeczących sobie wzajemnie..'

mariposta dodano: 26 luty 2010

'Ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie wzajemnie..'

 Gdy jesteśmy zazdrośni  przekonujemy się  że kochamy  tak jak przekonujemy się że żyjemy  kiedy nas coś zaboli.                     Sidonie Gabrielle

mariposta dodano: 26 luty 2010

"Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się że żyjemy, kiedy nas coś zaboli." Sidonie Gabrielle

Serce napierdala jak tętent kopyt.

mariposta dodano: 26 luty 2010

Serce napierdala jak tętent kopyt.

 wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden  tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad  za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedł do innej  nie zastanawiając się nad tym  co ona będzie czuła  że ból wyżre   wnętrze jej serca.A ona  ona myślała  że to wszystko przez nią. '

zdemoralizowanagowniara dodano: 25 luty 2010

`wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca.A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią. '

i co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami   kiedy udawałam obrażoną   a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś   aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego   co się stało ? . że .. że cię kocham ?.

zdemoralizowanagowniara dodano: 25 luty 2010

i co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?.

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę   wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłość. Podniosę do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręce będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zauroczona dziewczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę Ją i Ciebie i się uśmiechnę. Ale nie tak sztucznie   na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy uśmiech  bez bólu. Tak.   Chciałabym doczekać takich czasów.

zdemoralizowanagowniara dodano: 25 luty 2010

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę , wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłość. Podniosę do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręce będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zauroczona dziewczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę Ją i Ciebie i się uśmiechnę. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Ale prawdziwie. Prawdziwy uśmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

 Zależy mi na Nim!   krzyczała przez łzy .    A Jemu na Tobie?  Pytanie zawisło w nagłej ciszy pokoju .

zdemoralizowanagowniara dodano: 25 luty 2010

-Zależy mi na Nim! - krzyczała przez łzy . -A Jemu na Tobie? -Pytanie zawisło w nagłej ciszy pokoju .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć