głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siemaszskarbiex33

„Co robiłaś wieczorem? Siedziałam i gapiłam się w zegar  aż wydawało mi się  że już mogę do ciebie zadzwonić  żeby nie wyszło  że za bardzo mi zależy. Śmieję się. A ty co robiłeś? Siedziałem i czekałem na twój telefon i zastanawiałem się  co powiedzieć  żeby nie wyszło  że za bardzo mi zależy.” więcej...  James Frey

fcuk dodano: 17 marca 2013

„Co robiłaś wieczorem? Siedziałam i gapiłam się w zegar, aż wydawało mi się, że już mogę do ciebie zadzwonić, żeby nie wyszło, że za bardzo mi zależy. Śmieję się. A ty co robiłeś? Siedziałem i czekałem na twój telefon i zastanawiałem się, co powiedzieć, żeby nie wyszło, że za bardzo mi zależy.” więcej... James Frey

Wtedy właśnie dopadł ją smutek. Był gęsty i mokry jak burzowa chmura. Zatapiał wszystko  wszystko przenikał  nawet bezużyteczność  którą czynił jeszcze bardziej bezużyteczną.. Pożerał wszystko od wewnątrz..

fcuk dodano: 17 marca 2013

Wtedy właśnie dopadł ją smutek. Był gęsty i mokry jak burzowa chmura. Zatapiał wszystko, wszystko przenikał, nawet bezużyteczność, którą czynił jeszcze bardziej bezużyteczną.. Pożerał wszystko od wewnątrz..

Nie pije  no może  no trochę lecz rzadko.   Tabasko   słuchawki

15sekund dodano: 17 marca 2013

Nie pije, no może, no trochę lecz rzadko. / Tabasko - słuchawki

Szczerość  ja to mam a nie miewam.   Tabasko   słuchawki

15sekund dodano: 17 marca 2013

Szczerość, ja to mam a nie miewam. / Tabasko - słuchawki

Delikatny głos stanowczo przypominający  że wciąż warto oddychać.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Delikatny głos stanowczo przypominający, że wciąż warto oddychać.

Nie musimy wygrać. Wystarczy  że będziemy walczyć.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Nie musimy wygrać. Wystarczy, że będziemy walczyć.

Czyń to  co chcesz  pod warunkiem  że Twoje czyny nie skrzywdzą nikogo.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Czyń to, co chcesz, pod warunkiem, że Twoje czyny nie skrzywdzą nikogo.

Nie pytaj co u mnie  i tak skłamię.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Nie pytaj co u mnie, i tak skłamię.

Obejmij mnie  niech wszystko stanie się proste.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Obejmij mnie, niech wszystko stanie się proste.

Sądzę  że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś  dopóki tego nie stracisz.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Sądzę, że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś, dopóki tego nie stracisz.

Siła uniesień i ból porażek.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Siła uniesień i ból porażek.

Chyba już nie jest tak dobrze. Zawsze kiedy coś ma być dobrze  zaczyna się kruszyć powoli. I czuję to. Kruszy się  aż do zupełnego zaniknięcia. Okropnie mnie to boli  bo mam wrażenie  że jestem chodzącym Armagedonem  że nie jestem w stanie nic przy sobie utrzymać. Nie czuję się dobrze. Chyba jest mi smutno.

eeiiuzalezniasz dodano: 16 marca 2013

Chyba już nie jest tak dobrze. Zawsze kiedy coś ma być dobrze, zaczyna się kruszyć powoli. I czuję to. Kruszy się, aż do zupełnego zaniknięcia. Okropnie mnie to boli, bo mam wrażenie, że jestem chodzącym Armagedonem, że nie jestem w stanie nic przy sobie utrzymać. Nie czuję się dobrze. Chyba jest mi smutno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć