głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siemarmolada

Zasnąć nigdy się więcej nie obudzić.. nie oglądać zakłamanych twarzy ludzi..którzy biegną gdzieś na oślep za swoim szczęściem... nie zważając na Twoje uczucia... i mają czelność nazywać się Twoimi przyjaciółmi.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Zasnąć nigdy się więcej nie obudzić.. nie oglądać zakłamanych twarzy ludzi..którzy biegną gdzieś na oślep za swoim szczęściem... nie zważając na Twoje uczucia... i mają czelność nazywać się Twoimi przyjaciółmi.

Ludzie zawsze odchodzą  pamiętaj. Nawet nie myśl  że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią  Niedługo będę   ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą .

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Ludzie zawsze odchodzą, pamiętaj. Nawet nie myśl, że wrócą. Nigdy nie wrócą. Oni tylko mówią "Niedługo będę", ale to kłamstwo. Stajesz się samotny a oni zapominają Cię. Oni zawsze odchodzą .

Na próżno próbujesz odkryć dlaczego istnieję. Chcesz wyjaśnienia? Po prostu jestem jedynym sposobem  jaki Bóg odkrył  by ukarać samego siebie za to że w chwili nieuwagi zdecydował się stworzyć wszechświat.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Na próżno próbujesz odkryć dlaczego istnieję. Chcesz wyjaśnienia? Po prostu jestem jedynym sposobem, jaki Bóg odkrył, by ukarać samego siebie za to,że w chwili nieuwagi zdecydował się stworzyć wszechświat.

Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby pan w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka to nie przestrasz się. Powiedziałam Mikołajowi  że chcę Ciebie  a w tym roku byłam naprawdę grzeczna .

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby pan w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka to nie przestrasz się. Powiedziałam Mikołajowi, że chcę Ciebie, a w tym roku byłam naprawdę grzeczna .

Boję się pamiętać  a jednocześnie nie chcę zapomnieć  bo wiem  że to mogą być najpiękniejsze wspomnienia. Cudowne chwile  które i tak były zbyt krótkie. Chciałabym jeszcze  choć raz móc się nimi delektować na żywo  a nie maltretując umysł przywoływaniem kolejnych obrazów i scen.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Boję się pamiętać, a jednocześnie nie chcę zapomnieć, bo wiem, że to mogą być najpiękniejsze wspomnienia. Cudowne chwile, które i tak były zbyt krótkie. Chciałabym jeszcze, choć raz móc się nimi delektować na żywo, a nie maltretując umysł przywoływaniem kolejnych obrazów i scen.

Gdybym miała wrócić w przeszłość  to przepraszam  ale wysiadam na tej stacji  bo nie chcę o tym myśleć  a tym bardziej o tym gadać. Nie chcę rozmawiać  na ten temat bo to przykre i może się spełni to  że w końcu zniknę .

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Gdybym miała wrócić w przeszłość, to przepraszam, ale wysiadam na tej stacji, bo nie chcę o tym myśleć, a tym bardziej o tym gadać. Nie chcę rozmawiać, na ten temat bo to przykre i może się spełni to, że w końcu zniknę .

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo  wiesz  że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności  które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Dzisiejszy niezbędnik to fajki  tusz do rzęs  korektor i redbull  na wypadek kolejnej nieprzespanej nocy pełnej łez. W końcu trzeba jakoś wyglądać  nawet wtedy kiedy nadchodzą te dni pełne wspomnień .

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Dzisiejszy niezbędnik to fajki, tusz do rzęs, korektor i redbull, na wypadek kolejnej nieprzespanej nocy pełnej łez. W końcu trzeba jakoś wyglądać, nawet wtedy kiedy nadchodzą te dni pełne wspomnień .

Jak byłam mała i płakałam to zawsze wszyscy mnie pocieszali. A teraz gdy już jestem nastolatką  jedyne co słyszę to 'życie jeszcze nie raz skopie ci dupe  weź się w garść i pokaż wszystkim że masz gdzieś swoje porażki'. W sumie słowa dają do myślenia.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Jak byłam mała i płakałam to zawsze wszyscy mnie pocieszali. A teraz gdy już jestem nastolatką, jedyne co słyszę to 'życie jeszcze nie raz skopie ci dupe, weź się w garść i pokaż wszystkim że masz gdzieś swoje porażki'. W sumie słowa dają do myślenia.

Spójrz na jej twarz. oczy przepełnione pustką   wypłakane. usta drżące   nie potrafiące już znaleźć słów. na policzkach jakieś zadrapanie   pamiątka po ostatniej kłótni. powiedz mi   czy tak wygląda miłość ?

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Spójrz na jej twarz. oczy przepełnione pustką , wypłakane. usta drżące , nie potrafiące już znaleźć słów. na policzkach jakieś zadrapanie - pamiątka po ostatniej kłótni. powiedz mi , czy tak wygląda miłość ?

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham go za wszystko. za to  że jest  za jego słodki uśmiech  czułe słowa. kocham go za to  że jest mój. kocham jego dołek w policzku  jego usta  policzki  szyję i ręce  którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Kocham go tak naprawdę mocno. Kocham go za wszystko. za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. kocham go za to, że jest mój. kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

Odwiedzasz mnie w snach . nie rób tego ! Bo wstawanie każdego dnia o 3 rano jest męczące i bezsensowne bo później jesli sie położe zaraz znowu zobaczę twoją twarz ... twoje cholerne oczy i koniec ze mną po prostu odpływam na chwile  tonę we łzach .

38sekund dodano: 8 stycznia 2012

Odwiedzasz mnie w snach . nie rób tego ! Bo wstawanie każdego dnia o 3 rano jest męczące i bezsensowne bo później jesli sie położe zaraz znowu zobaczę twoją twarz ... twoje cholerne oczy i koniec ze mną po prostu odpływam na chwile, tonę we łzach .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć