głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
38sekund Nie można dotykać szczęścia koniuszkami palców. Albo dajesz albo bierzesz. Życie przeważnie jest smutne. A zaraz potem się umiera.. Słowami można zastąpić zapa

38sekund

38sekund.moblo.pl
Nie można dotykać szczęścia koniuszkami palców. Albo dajesz albo bierzesz.
 Nie można dotykać szczęścia... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

"Nie można dotykać szczęścia koniuszkami palców. Albo dajesz, albo bierzesz."

Życie przeważnie jest smutne. A... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

Życie przeważnie jest smutne. A zaraz potem się umiera..

Słowami można zastąpić zapach i... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

Słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.

Myślę  że wszystko  co spotykamy... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

Myślę, że wszystko, co spotykamy na naszej drodze, jest formą nagrody lub kary za to, co uczyniliśmy innym ludziom. Wszystko zawsze wróci, nieważne pod jaką postacią i kiedy. Wszystko.

nie było odpowiedniego momentu?... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

nie było odpowiedniego momentu? trzeba było taki stworzyć..

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki.

Kocha się za nic   nienawidzi za... teksty

38sekund dodano: 17 czerwca 2013

Kocha się za nic , nienawidzi za wszystko.

NADZIEJA is­tnieje zaw­sze  do... teksty

38sekund dodano: 25 stycznia 2013

NADZIEJA is­tnieje zaw­sze, do os­tatniej chwi­li. Dla­tego właśnie jest nadzieją. Nie możemy jej zo­baczyć, ale ona jest dos­ta­tecznie blis­ko naszych twarzy, byśmy poczu­li po­wiew po­ruszo­nego po­wiet­rza. Jest zaw­sze tuż obok i niekiedy uda­je się nam ją schwy­tać i przyt­rzy­mać na ty­le długo, by wyg­nała z nas piekło.

Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

38sekund dodano: 25 stycznia 2013

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Pewnie nie wiesz  ile razy chciałam... teksty

38sekund dodano: 25 stycznia 2013

Pewnie nie wiesz, ile razy chciałam umrzeć. Przez Ciebie. Obiecywałeś, że zostaniesz na zawsze. Nie dotrzymałeś słowa, nigdy tego nie zrobiłeś. Nigdy nie potrafiłeś też przyznać się do błędu. Całą winą obarczałeś mnie, a ja jak mały potulny piesek, wszystko brałam na siebie. Przepraszałam Cię za rzeczy, które Ty zrobiłeś. Doprowadziłeś mnie do stanu, gdzie nie potrafiłam się kontrolować - Ty robiłeś to za mnie. Ale odszedłeś i skończyło się. Znowu mogę decydować o tym, co zrobię. Mogę, ale nie chcę. Brakuje mi Ciebie, egoisto.

były i dobre dni  kiedy chodziła... teksty

38sekund dodano: 25 stycznia 2013

były i dobre dni, kiedy chodziła zatopiona w snach na jawie, z uśmiechem na ustach, przyłapywała się na chichotaniu, gdy szła ulicą i kiedy nagle przypomniał jej się jakiś wspólny żart. Potem znów nadchodził czas, gdy wpadała w głęboką depresję, aż wreszcie odnajdywała w sobie tyle siły,by ją pokonać na kilka następnych dni. Tyle że najmniejszy drobiazg doprowadzał ją ponownie do łez

Chciałem tylko powiedzieć  że... teksty

38sekund dodano: 25 stycznia 2013

Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 496 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV