 |
Gdy umrę, pochowajcie mnie twarzą w dół,
żeby cały świat mógł mnie pocałować w dupę .
|
|
 |
Nie obchodziło mnie zdziwienie w oczach mamy, kiedy tańczyłam śpiewając ulubioną piosenkę. Podeszłam do niej i powiedziałam '' To szczęście. Cudowne, prawda?'' wciąż się uśmiechając.
|
|
 |
-kto się smuci ten jest smutas. - a kto się kłóci ten? ;D
|
|
 |
|
zdrowaś Marycho, buchów pełna. bong z Tobą. błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. święta Marycho, matko rastów, staw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej. zioło.
|
|
 |
Według badań dowiedziono, że 88% ludzi jest szczęśliwych, jednak 99% z tych 88% kłamało.
|
|
 |
Jeśli miałabym powiedzieć, że Cię kocham z głośnością równą do wielkości uczucia,musiałabym użyć mikrofonu.
|
|
 |
Wszystkie szczęśliwe urywki z mojego życia widzę jak film. Brak w nim Ciebie. Wiesz dlaczego ?
|
|
 |
Na twarzy powinieneś mieć ostrzeżenie, takie jak na paczce papierosów.
|
|
 |
Wszystko jest okej, a potem przyplącze się ktoś trzeci i wszystko zjebie.
|
|
 |
Mam takie pudełeczko marzeń, zapisuję je na kartce i do niego wrzucam. Na jednej z takich karteczek jest Twoje serce.
|
|
 |
Ostatnio w świecie przestaje się liczyć, to jaką osobą jesteś, tylko jak wysoko jesteś.
|
|
 |
Powinnam Ci podziękować. Dzięki Tobie zmieniłam podejście do życia, nauczyłam się tego, że nie powinnam się przyzwyczajać i żyć chwilą.
|
|
|
|