głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siedzewkiniemegozycia

jebie mnie to. wisi  dynda i powiewa na halnym.

notofajnie dodano: 29 sierpnia 2011

jebie mnie to. wisi, dynda i powiewa na halnym.

gdzie takie szczęście do łez?

notofajnie dodano: 29 sierpnia 2011

gdzie takie szczęście do łez?

Właściwie to ...        Chciałabym  żebys mnie kochał.  Potrzebował mnie.  Wiedział  że gdy prosze o dwie łyżeczki cukru   tak naprawde mam na mysli trzy.  Żebyś poczuł ból  gdy zaczne Cię ignorować. Żebyś resztę nieprzespanych nocy  chciał spędzić ze mną.  Być Twoją pierwszą myślą o poranku  i ostatnią przed zaśnięciem.    net

onna dodano: 29 sierpnia 2011

Właściwie to ... Chciałabym, żebys mnie kochał. Potrzebował mnie. Wiedział, że gdy prosze o dwie łyżeczki cukru, tak naprawde mam na mysli trzy. Żebyś poczuł ból, gdy zaczne Cię ignorować. Żebyś resztę nieprzespanych nocy chciał spędzić ze mną. Być Twoją pierwszą myślą o poranku i ostatnią przed zaśnięciem. // net

A teraz na poważnie. Ile dałbyś za tamte chwile?

onna dodano: 28 sierpnia 2011

A teraz na poważnie. Ile dałbyś za tamte chwile?

jestem tak zajebista   że nawet lustro mnie ogląda .   hahaah ?

onna dodano: 28 sierpnia 2011

jestem tak zajebista , że nawet lustro mnie ogląda . / hahaah ?

a w nocy   patrząc pustymi oczami w sufit   każdy z nas jest poetą swojego życia .

onna dodano: 28 sierpnia 2011

a w nocy , patrząc pustymi oczami w sufit , każdy z nas jest poetą swojego życia .

chamska ? nie . po prostu szczera . i to cię boli .

onna dodano: 28 sierpnia 2011

chamska ? nie . po prostu szczera . i to cię boli .

Człowiek musi się wygadać  inaczej by pękł z nadmiaru tajemnic.

fuckit dodano: 28 sierpnia 2011

Człowiek musi się wygadać, inaczej by pękł z nadmiaru tajemnic.

Czy ja mogę już wysiąść? Mam dość  po ludzku  zdrowo dość..odczepcie się ode mnie  dajcie mi spokój  traktujcie jak powietrze  nie chce mi sie chwilowo bawić w życie. Chciałabym iść sobie spać  po prostu  zwyczajnie  tak jak każdy z Was robi to wieczorem. Położyć  zasnąć i nie martwić o nic. Muszę to przespać  przeczekać  może obudzę się pełna życia i do działania  może obudzę się z innymi myślami w głowie  może tym razem one będą zdrowe.

fuckit dodano: 28 sierpnia 2011

Czy ja mogę już wysiąść? Mam dość, po ludzku, zdrowo dość..odczepcie się ode mnie, dajcie mi spokój, traktujcie jak powietrze, nie chce mi sie chwilowo bawić w życie. Chciałabym iść sobie spać, po prostu, zwyczajnie, tak jak każdy z Was robi to wieczorem. Położyć, zasnąć i nie martwić o nic. Muszę to przespać, przeczekać, może obudzę się pełna życia i do działania, może obudzę się z innymi myślami w głowie, może tym razem one będą zdrowe.

Koniec z czekaniem. Zawsze na coś czekamy. Na jutro  na weekend  na wakacje. Czekamy na telefon  sms  e mail  wiadomość.     Czekamy aż coś się wydarzy. Czekamy na coś. Starczy już tego.  Nie mam zamiaru spędzać życia czekając.    Życie jest tu i teraz  i mam zamiar wykorzystać każdą chwilę :

fuckit dodano: 28 sierpnia 2011

Koniec z czekaniem. Zawsze na coś czekamy. Na jutro, na weekend, na wakacje. Czekamy na telefon, sms, e-mail, wiadomość. Czekamy aż coś się wydarzy. Czekamy na coś. Starczy już tego. Nie mam zamiaru spędzać życia czekając. Życie jest tu i teraz, i mam zamiar wykorzystać każdą chwilę :)

Choć chciałabyś być czasem kobietą spokojną  nie mającą pretensji i szczęśliwie funkcjonującą w społeczeństwie  to czasem się nie da. Głupie hormony szaleją i podpowiadają Ci szeptem  że coś jest nie tak. I sama się męczysz  bo nikomu nie powiesz  żeby nie wyjść na histeryczkę.

fuckit dodano: 28 sierpnia 2011

Choć chciałabyś być czasem kobietą spokojną, nie mającą pretensji i szczęśliwie funkcjonującą w społeczeństwie, to czasem się nie da. Głupie hormony szaleją i podpowiadają Ci szeptem, że coś jest nie tak. I sama się męczysz, bo nikomu nie powiesz, żeby nie wyjść na histeryczkę.

Na jego widok motyle w moim brzuchu wyprawiają sobie dyskotekę.

fuckit dodano: 28 sierpnia 2011

Na jego widok motyle w moim brzuchu wyprawiają sobie dyskotekę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć