głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika serenavdwoodsen

dobra! więc powiedzmy  że mi przeszło.

xashleekx dodano: 7 grudnia 2009

dobra! więc powiedzmy, że mi przeszło.

Jonathan Carroll —  Niektóre kobiety są po to  by je wielbić  inne   żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym  że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

Jonathan Carroll —> Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi.

'Obiecaj mi  że nigdy mnie nie okłamiesz  że nie zdradzisz  że będziesz mnie chronił  że zatroszczysz się o mnie  że sprawisz  że poczuję się bezpieczna  że zawsze będę się czuła przy Tobie tą jedyną

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

'Obiecaj mi, że nigdy mnie nie okłamiesz, że nie zdradzisz, że będziesz mnie chronił, że zatroszczysz się o mnie, że sprawisz, że poczuję się bezpieczna, że zawsze będę się czuła przy Tobie tą jedyną

Cierpiące kobiety przywiązują się do człowieka szybciej  mocniej i na dłużej.

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

Cierpiące kobiety przywiązują się do człowieka szybciej, mocniej i na dłużej.

Chciała złamać mu serce  a porysowała swoje.

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

Chciała złamać mu serce, a porysowała swoje.

miłość instant

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

miłość instant

Musze pogodzić się z tym  że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów  a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.

Kocham sie w alkoholu  bo dzieki niemu sie smieje. Sprawia  ze patrze na swiat w inny sposob   nawet nie wydaje mi sie taki smutny. Czasem nawet zapominam  ze byles  innym razem calujac usta kogos in

kasiuleczek dodano: 7 grudnia 2009

Kocham sie w alkoholu, bo dzieki niemu sie smieje. Sprawia, ze patrze na swiat w inny sposob - nawet nie wydaje mi sie taki smutny. Czasem nawet zapominam, ze byles, innym razem calujac usta kogos in

inwentaryzacja  przerwa w dostawie  pałza  spacja.

kasiuleczek dodano: 6 grudnia 2009

inwentaryzacja, przerwa w dostawie, pałza, spacja.

Drogi Mikołaju  zostaw prezenty pod moją poduszką  zanim reniferom stanie się krzywda

kasiuleczek dodano: 6 grudnia 2009

Drogi Mikołaju, zostaw prezenty pod moją poduszką, zanim reniferom stanie się krzywda

Dear Santa. Leave Edward under my tree  before Rudolph gets hurt.

kasiuleczek dodano: 6 grudnia 2009

Dear Santa. Leave Edward under my tree, before Rudolph gets hurt.

pobudka kopciuszku  bal się skończył  znów jesteś nikim. :

kasiuleczek dodano: 5 grudnia 2009

pobudka kopciuszku, bal się skończył, znów jesteś nikim. :((

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć