głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sekundy

I znów wszystko wróciło. Musiałeś? Musiałeś znów to zrobić?     j.

jachcenajamaice dodano: 8 luty 2013

I znów wszystko wróciło. Musiałeś? Musiałeś znów to zrobić? / j.

'Powiedz mi dokładnie co powinienem zrobić  Teraz kiedy pozwoliłem Ci mnie pokonać '

twoja.zguba dodano: 7 luty 2013

'Powiedz mi dokładnie co powinienem zrobić Teraz kiedy pozwoliłem Ci mnie pokonać '

'Strach przed utratą kogoś szczerą miłość rodzi  Kochaj ją gdy jest przy tobie i kiedy odchodzi'

twoja.zguba dodano: 7 luty 2013

'Strach przed utratą kogoś szczerą miłość rodzi Kochaj ją gdy jest przy tobie i kiedy odchodzi'

Nocne rozmowy na skype do 4 nad ranem  ja owinięta w ulubionym kocu w panterkę  z kubkiem gorącej kawy w moich rękach. Ty   jak zawsze w szerokiej koszulce i tym FULLCAP em na głowie w której wyglądasz tak pociągająco. Uwielbiam twoje głupie miny  które robisz tylko dlatego by zobaczyć przez chwile mój uśmiech  który tak ci się podoba.     j.

jachcenajamaice dodano: 7 luty 2013

Nocne rozmowy na skype do 4 nad ranem, ja owinięta w ulubionym kocu w panterkę, z kubkiem gorącej kawy w moich rękach. Ty - jak zawsze w szerokiej koszulce i tym FULLCAP`em na głowie w której wyglądasz tak pociągająco. Uwielbiam twoje głupie miny, które robisz tylko dlatego by zobaczyć przez chwile mój uśmiech, który tak ci się podoba. / j.

Dlaczego jeśli poznam kogoś cudownego  przystojnego  opiekuńczego  kogoś z kim bym była na prawdę szczęśliwa jest setki kilometrów ode mnie a nie daleko otaczają mnie sami idioci? Chamstwo.     j.

jachcenajamaice dodano: 7 luty 2013

Dlaczego jeśli poznam kogoś cudownego, przystojnego, opiekuńczego, kogoś z kim bym była na prawdę szczęśliwa jest setki kilometrów ode mnie a nie daleko otaczają mnie sami idioci? Chamstwo. / j.

Tak musiało być  ale wiem jedno. Ktoś taki jak ty  już nigdy nie pojawi się w moim życiu.

jachcenajamaice dodano: 7 luty 2013

Tak musiało być, ale wiem jedno. Ktoś taki jak ty, już nigdy nie pojawi się w moim życiu.

Cały czas myślę co robi  tęsknie i nie daje już sobie rady. Ale tak go nienawidzę  za wszystko.

jachcenajamaice dodano: 7 luty 2013

Cały czas myślę co robi, tęsknie i nie daje już sobie rady. Ale tak go nienawidzę, za wszystko.

'Popełniłeś zbyt wiele błędów  Ona miała zbyt wiele argumentów'

twoja.zguba dodano: 6 luty 2013

'Popełniłeś zbyt wiele błędów Ona miała zbyt wiele argumentów'

'Oh lord  ey give me a gun  I swear  I'll shoot him or her oh lord  Ey give me a gun I swear  I could even shot myself oh lord  Give me a gun  I swear  I'll shoot him or her oh lord'

twoja.zguba dodano: 6 luty 2013

'Oh lord, ey give me a gun, I swear I'll shoot him or her oh lord Ey give me a gun I swear I could even shot myself oh lord Give me a gun, I swear I'll shoot him or her oh lord'

'Nieważne  chwyciłeś cierpienie goniąc za szczęściem  Tylko do siebie możesz mieć pretensje  Twój wybór  twój ból  Ponosisz konsekwencje'

twoja.zguba dodano: 6 luty 2013

'Nieważne, chwyciłeś cierpienie goniąc za szczęściem Tylko do siebie możesz mieć pretensje Twój wybór, twój ból Ponosisz konsekwencje'

'Gotowy na to by swoje dłonie krwią brudzić  Czy na pewno zemsta potrafi twój gniew ostudzić'

twoja.zguba dodano: 6 luty 2013

'Gotowy na to by swoje dłonie krwią brudzić Czy na pewno zemsta potrafi twój gniew ostudzić'

Nic nie było tak dobrym lekiem jak twój uśmiech na jakikolwiek ból.     j.

jachcenajamaice dodano: 6 luty 2013

Nic nie było tak dobrym lekiem jak twój uśmiech na jakikolwiek ból. / j.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć