głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sandersikowa

Wali mnie to droga dziewczynko   że produkcyjnie robisz więcej lodów   niż algida .

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Wali mnie to droga dziewczynko , że produkcyjnie robisz więcej lodów , niż algida .

Dobra impreza to taka  na której nie masz czasu poprawić makijażu

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Dobra impreza to taka, na której nie masz czasu poprawić makijażu

Zamiast zaproszenia do ekskluzywnej restauracji  chciałabym  aby zabrał mnie w miejsce na świeżym powietrzu  w którym jeszcze nie byłam. Zamiast drogiego prezentu  wolałabym dostać ładnego kwiatka  albo paczkę ulubionych żelków. Zamiast wielkich miłosnych deklaracji  wolałabym spojrzenia prosto w oczy i jeden szczery pocałunek.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Zamiast zaproszenia do ekskluzywnej restauracji, chciałabym, aby zabrał mnie w miejsce na świeżym powietrzu, w którym jeszcze nie byłam. Zamiast drogiego prezentu, wolałabym dostać ładnego kwiatka, albo paczkę ulubionych żelków. Zamiast wielkich miłosnych deklaracji, wolałabym spojrzenia prosto w oczy i jeden szczery pocałunek.

Powiedz Mi  jak to jest być przez długi czas sensem czyjegoś życia  a później stać się nikim?

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Powiedz Mi, jak to jest być przez długi czas sensem czyjegoś życia, a później stać się nikim?

Człowiek tylko raz jest młody  później musi szukać innej wymówki.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Człowiek tylko raz jest młody, później musi szukać innej wymówki.

'' Kochałam Cię przez tysiąc lat  będę Cię kochała przez następny tysiąc. ''

niekoffana dodano: 8 kwietnia 2013

'' Kochałam Cię przez tysiąc lat, będę Cię kochała przez następny tysiąc. ''

Do matury z matematyki zostało 2559017 sekund czyli 29 dni  14 godz. i 50 min.

niekoffana dodano: 8 kwietnia 2013

Do matury z matematyki zostało 2559017 sekund czyli 29 dni, 14 godz. i 50 min. (;

Czasem człowiek musi stracić  by zobaczył  czy kochał.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Czasem człowiek musi stracić, by zobaczył, czy kochał.

właśnie zrozumiałam jak to działa. nie powinnam czekać  aż się odezwiesz. nie powinnam się tym zamartwiać  analizować. po prostu będę żyć swoim życiem  a jeśli się odezwiesz to się odezwiesz i tyle. ale zastanawianie się nie ma sensu bo nic tu nie zmieni.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

właśnie zrozumiałam jak to działa. nie powinnam czekać, aż się odezwiesz. nie powinnam się tym zamartwiać, analizować. po prostu będę żyć swoim życiem, a jeśli się odezwiesz to się odezwiesz i tyle. ale zastanawianie się nie ma sensu bo nic tu nie zmieni.

Nie mów  obiecuję  tylko  postaram się    jak nie wyjdzie to mniej zaboli.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Nie mów "obiecuję" tylko "postaram się" - jak nie wyjdzie to mniej zaboli.

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś  co ma każdy z nas  coś co jest tak naprawdę najważniejsze   życie. Przyznaj się  czekasz na coś  co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się  że nie umiesz docenić tego  na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie  a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta  gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie   czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij  zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą  jakby to była ostatnia.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

I czasem tak ciężko powiedzieć komuś  że się go potrzebuje.

wyjebanemarzenia1 dodano: 8 kwietnia 2013

I czasem tak ciężko powiedzieć komuś, że się go potrzebuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć