głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika samiix3

Pozbywa się marynarki  rozwiązuje ciemny krawat i rzuca je na sofę. A potem bierze mnie w ramiona  przytula mocno  szybko chwyta mój kucyk  żeby odchylić mi głowę i całuje mnie tak  jakby od tego zależało jego życie..   50 shades of Grey

przytulona.do.niego dodano: 9 luty 2015

Pozbywa się marynarki, rozwiązuje ciemny krawat i rzuca je na sofę. A potem bierze mnie w ramiona, przytula mocno, szybko chwyta mój kucyk, żeby odchylić mi głowę i całuje mnie tak, jakby od tego zależało jego życie.. / 50 shades of Grey

 Zabawne jak jedno brutalne zdarzenie może sprawić  że spojrzysz na świat inaczej.

tancorek dodano: 9 luty 2015

"Zabawne,jak jedno brutalne zdarzenie może sprawić, że spojrzysz na świat inaczej."

hej teksty ol.l dodał komentarz: hej do wpisu 7 luty 2015
 Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału. Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Kiedyś wyszłam po gazetę i nie było mnie dwadzieścia siedem lat. Zamyśliłam się nad życiem. O mało go nie przespałam. Płynna. Romantyczna  lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę  układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. O oczach w kolorze zieleni  brązu i piwnym. Nigdy nie wiem  czego jest więcej. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz  masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam  jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno  przyjemne dreszcze  to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę.

tancorek dodano: 7 luty 2015

"Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału. Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Kiedyś wyszłam po gazetę i nie było mnie dwadzieścia siedem lat. Zamyśliłam się nad życiem. O mało go nie przespałam. Płynna. Romantyczna, lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę, układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. O oczach w kolorze zieleni, brązu i piwnym. Nigdy nie wiem, czego jest więcej. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz, masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam, jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno, przyjemne dreszcze, to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę."

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka  jak poczucie  że się jest kochanym przez bliskich i że obecnością swoją sprawia się im przyjemność.

tancorek dodano: 7 luty 2015

Nic tak nie uszczęśliwia człowieka, jak poczucie, że się jest kochanym przez bliskich i że obecnością swoją sprawia się im przyjemność.

 Czuł ją ciągle przy sobie  aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym  cięższym od ołowiu  boleśniejszym od męki umierania  słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem  jakie daje noc z kimś  na kogo czekało się przez tysiąc chwil  kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy  kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy  kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi  przez kogo nienawidziło się nieba  ziemi i ludzi  i przez kogo kochało się wszystko.

tancorek dodano: 7 luty 2015

"Czuł ją ciągle przy sobie; aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym, cięższym od ołowiu, boleśniejszym od męki umierania, słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem, jakie daje noc z kimś, na kogo czekało się przez tysiąc chwil, kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy, kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy, kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi; przez kogo nienawidziło się nieba, ziemi i ludzi; i przez kogo kochało się wszystko."

W ciężkich czasach uratować cie mogą ci  na których nigdy byś nie postawił  a życzliwość  jaką ci oferują potrafią znaczyć tyle  co życie i śmierć.

tancorek dodano: 7 luty 2015

W ciężkich czasach uratować cie mogą ci, na których nigdy byś nie postawił, a życzliwość, jaką ci oferują potrafią znaczyć tyle, co życie i śmierć.

 To  co się robi w łóżku  nigdy nie jest niemoralne    jeśli przyczynia się do utrwalenia miłości.

tancorek dodano: 7 luty 2015

"To, co się robi w łóżku, nigdy nie jest niemoralne, jeśli przyczynia się do utrwalenia miłości."

 Niech ci to zawsze stoi w pamięci  że wszystko to  co się dzieje  działo się już przedtem.  ...  Wszystko to bowiem było tym samym  tylko osoby były inne.

tancorek dodano: 6 luty 2015

"Niech ci to zawsze stoi w pamięci, że wszystko to, co się dzieje, działo się już przedtem. (...) Wszystko to bowiem było tym samym, tylko osoby były inne."

Wybrałam bycie szczęśliwą  bo jest to dobre dla mojego zdrowia

tancorek dodano: 6 luty 2015

Wybrałam bycie szczęśliwą, bo jest to dobre dla mojego zdrowia

http:  okiemwanilii.blogspot.com  ZAPRASZAM.

waniilia dodano: 6 luty 2015

http://okiemwanilii.blogspot.com/ ZAPRASZAM. ;-)

TĘSKNOTA  to ona udowadnia nasze prawdziwe uczucia

przytulona.do.niego dodano: 5 luty 2015

TĘSKNOTA- to ona udowadnia nasze prawdziwe uczucia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć