głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika samasamasama

Wszyscy pytali ją dlaczego od kilku dni chodzi smutna    a przecież wystarczyło spojrzeć w jej duże   niebieskie oczy . . Kryła się w nich cała tęsknota za chłopakiem   którego kocha nad życie ..

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

Wszyscy pytali ją dlaczego od kilku dni chodzi smutna , a przecież wystarczyło spojrzeć w jej duże , niebieskie oczy . . Kryła się w nich cała tęsknota za chłopakiem , którego kocha nad życie ..

I nagle szczęście rozsypało się jak setki koralików z zerwanej nitki.   fakaj sie

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

I nagle szczęście rozsypało się jak setki koralików z zerwanej nitki. | fakaj_sie

Pragniesz widzieć go codziennie  ale gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę . Miłość to paradoks.

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

Pragniesz widzieć go codziennie, ale gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę . Miłość to paradoks.

Niewiarygodna radość z istnienia drugiej osoby .   3 .

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

Niewiarygodna radość z istnienia drugiej osoby . < 3 .

Tęsknię za Jego głosem   za tymi dwoma słowami   które mówił z taką szczerością i czułością ..

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

Tęsknię za Jego głosem , za tymi dwoma słowami , które mówił z taką szczerością i czułością ..

Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia .

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia .

' Wszystko   co najlepsze zmieścić właśnie w Tobie . ♥

fakaj_sie dodano: 17 marca 2012

' Wszystko , co najlepsze zmieścić właśnie w Tobie . ♥

Co byś zrobił  gdybym Ci powiedziała  że chcę Cię na resztę mojego życia?

wezzamniebuchaa dodano: 17 marca 2012

Co byś zrobił, gdybym Ci powiedziała, że chcę Cię na resztę mojego życia?
Autor cytatu: kokaiina

Miłość?   Nieważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. Kilometry   Nieważne czy jest ich 10 czy 600. Wiek   Nieważne czy dzieli was 6 lat czy 15. Uczucie   W miłości jest najważniejsze. ♥   kokaiina

wezzamniebuchaa dodano: 17 marca 2012

Miłość? - Nieważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście. Kilometry - Nieważne czy jest ich 10 czy 600. Wiek - Nieważne czy dzieli was 6 lat czy 15. Uczucie - W miłości jest najważniejsze. ♥ / kokaiina

  O kurwa  co to jest? Ładnie pachnie  ma niebieskie oczy w których tonę niczym w morzu  nosi niebieską bluzę i dresy stoprocent  bez jego  Dobranoc.  nie potrafię zasnąć  jego uśmiech w najbardziej chujowy dzień poprawia mi humor  jak myślisz  co to jest?   To właśnie jest miłość.   Jachcenajamaice ♥

wezzamniebuchaa dodano: 17 marca 2012

- O kurwa, co to jest? Ładnie pachnie, ma niebieskie oczy w których tonę niczym w morzu, nosi niebieską bluzę i dresy stoprocent, bez jego "Dobranoc." nie potrafię zasnąć, jego uśmiech w najbardziej chujowy dzień poprawia mi humor, jak myślisz, co to jest? - To właśnie jest miłość. / Jachcenajamaice ♥

Jest takie miejsce  które przypomina mi akurat Jego  i to się nie zmieni.   Nigdy. ?

wezzamniebuchaa dodano: 17 marca 2012

Jest takie miejsce, które przypomina mi akurat Jego, i to się nie zmieni. - Nigdy./?

A kiedy życzyłam Ci miłego dnia  powiedziałeś  że nie istnieje miły dzień beze mnie. ?

wezzamniebuchaa dodano: 17 marca 2012

A kiedy życzyłam Ci miłego dnia, powiedziałeś, że nie istnieje miły dzień beze mnie./?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć