 |
|
komplikujesz mi życie, ale cieszę się, że jesteś.
|
|
 |
|
3 zasada dynamiki Newtona : Jeżeli ciało A odziałuje na ciało B , to ciało C się nie wpierdala .
|
|
 |
|
Chcę być twoim number one, twoją "only" na zawsze
|
|
 |
|
kochaj mnie . tak po prostu . | truskawkowa_fantazja
|
|
 |
|
i teraz zachowam sie jak małe dziecko - na mojej ulubionej koszulce napisze ' miłość ', potem ją gdzieś wrzuce do szafy, a po kilku dniach będę mogła powiedzieć, że znalazłam swoją miłość.
|
|
 |
|
Ta bezsilność, kiedy łzy spływają ci po policzku , a ty nie masz władzy i kontroli, by je zatrzymać.
|
|
 |
|
Przy tych Twoich bajeczkach to nawet Andersen wymięka.
|
|
 |
|
Budzę się, wracam do rzeczywistości z myślą że już go dla mnie nie ma, to tak cholernie boli, męczy mnie to wszystko, a to dopiero początek.. Już nie będzie porannego sms-a, nie powiem jak bardzo go kocham, jak dużo zmienił w moim życiu...Mimo kłotni, kłamstw, które prędzej czy później wychodziły na jaw... Nie chciałam go stracić, nie teraz...Nigdy.. To wszystko jest chore... Wraz z nim odeszła każda część mojego szczęścia. Nie wiem czy potrafię zapomnieć o tym co było między nami.. myśleliśmy o wspólnej przyszłości, powoli zaczynałam w nią wierzyć byłam pewna że tym razem to jest to, razem na wieki, na przekór wszystkiemu..Myślałam że tego nic już nie zniszczy ale życie pokazało że jest inaczej, Jak zwykle przyniosło mi tyle radości żeby za kiwnięciem palca wszystko odebrać i pokazać jak głęboko ma mnie w dupie..
|
|
 |
|
wiesz jak to jest budzić się z poczuciem tej jebanej beznadziejności? jak to jest czuć że tak na prawdę to już nie masz nic? jak wiesz że nikt już nie napisze ci że cię kocha, że tęsknił i czekał aż wrócisz do domu? nie. więc nie pierdol mi jakiś swoich farmazonów że też to czułeś i że będzie dobrze, bo każdy wie że dobrze to tu nie będzie.
|
|
 |
|
niczego już nie ogarniam. jebie się i to znowu wszystko naraz . nie umiem nic na to poradzić i to jest najgorsze . nie potrafie w jakiś sposób temu zaradzić czy też pomóc innym a zwłaszcza samej sobie . nie wiem co to będzie dalej , mam nadzieję że chociaż jedna z tych wszystkich spraw się ułoży . nie moge już patrzeć jak ostatnio ludzie się meczą i chodzą z tym jebanym samurajem na ryju . tak jestem jedną z tych osób . i co nic na to nie poradze . mój nastrój nie zależy ode mnie . przepraszam , nie potrafie sie śmiać pamiętając o tym wszystkim . czasem zdarza mi się zapomnieć ale to wszystko wraca . nie umiem sobie z tym poradzić . widocznie jestem słaba , bo mając za sobą tyle powinnam już sie czegoś nauczyć i umieć w jakiś spobób to przezwyciężyć , a nie umiem . niczego się nie nauczyłam i jak widać nie naucze . | truskawkowa_fantazja
|
|
 |
|
Tmbarkowoszalone zmieniła status na facebooku z "wolna" na "w związku" ;) ;**
|
|
 |
|
odszedłeś , kiedy najbardziej Cie potrzebowałam .
|
|
|
|