głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sala_samobojcow

nawet nie wiesz jak cholernie bolą chwile  w których Ciebie nie czuję już obok  kiedy inni cały czas pytają co się stało  bo zamiast uśmiechu na twarzy jak kiedyś  teraz codziennie widzą łzy. kiedy oddech staje się krótszy  owinięta kocem siedzę w kącie łóżka i uświadamiam sobie  że nie ma Cię już dla mnie  że nie ma nas  nie ma pomiędzy nami tego wspólnego szczęścia  którego może tak naprawdę nawet nigdy nie było..

truskawkowa_fantazja dodano: 16 grudnia 2011

nawet nie wiesz jak cholernie bolą chwile, w których Ciebie nie czuję już obok, kiedy inni cały czas pytają co się stało, bo zamiast uśmiechu na twarzy jak kiedyś, teraz codziennie widzą łzy. kiedy oddech staje się krótszy, owinięta kocem siedzę w kącie łóżka i uświadamiam sobie, że nie ma Cię już dla mnie, że nie ma nas, nie ma pomiędzy nami tego wspólnego szczęścia, którego może tak naprawdę nawet nigdy nie było..

A udław się tą Jego bluzą  udław dziwko.

truskawkowa_fantazja dodano: 16 grudnia 2011

A udław się tą Jego bluzą, udław dziwko.

kolejny piątek   kolejna cytrynówka

truskawkowa_fantazja dodano: 16 grudnia 2011

kolejny piątek , kolejna cytrynówka

człowiek pozbiera się ze wszystkiego  ale nigdy już nie będzie taki sam.

truskawkowa_fantazja dodano: 16 grudnia 2011

człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

  nie jestem taka silna jak myślisz. nie jestem. nadal oglądam nasze wspólne zdjęcia   wspominam to co było i rycząc do poduszki łudzę się że to wszystko wróci. wróci to szczęście. wrócisz Ty .   truskawkowa fantazja

truskawkowa_fantazja dodano: 15 grudnia 2011

` nie jestem taka silna jak myślisz. nie jestem. nadal oglądam nasze wspólne zdjęcia , wspominam to co było i rycząc do poduszki łudzę się że to wszystko wróci. wróci to szczęście. wrócisz Ty . | truskawkowa_fantazja

Na ogół jestem szczęśliwa  bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni kiedy wkurwia mnie wszystko  kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna  bezsilna  mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku  zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit  analizuję każde słowo  każde zdanie  wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz. Jestem wtedy głucha na wszystko wokół  na cały ten burdel  który mnie otacza.

truskawkowa_fantazja dodano: 15 grudnia 2011

Na ogół jestem szczęśliwa, bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni kiedy wkurwia mnie wszystko, kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna, bezsilna, mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku, zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit, analizuję każde słowo, każde zdanie, wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz. Jestem wtedy głucha na wszystko wokół, na cały ten burdel, który mnie otacza.

Nadejdzie w końcu zima.Ta pora roku  która zaboli najbardziej. Kiedy to uświadomię sobie  że mi go brakuje ... w chwilach w których będę go potrzebowała najbardziej zacznę zdawac sobie sprawę z tego jaka jestem samotna ...że nie mam nic .

truskawkowa_fantazja dodano: 15 grudnia 2011

Nadejdzie w końcu zima.Ta pora roku ,która zaboli najbardziej. Kiedy to uświadomię sobie ,że mi go brakuje ... w chwilach w których będę go potrzebowała najbardziej zacznę zdawac sobie sprawę z tego jaka jestem samotna ...że nie mam nic .

Bo wiem  że kiedyś powrócę do normalnego życia . Wiem  że w końcu przechodząc obok twojego okna nie zerknę i nie sprawdzę czy jesteś w domu . Wiem  że w końcu będę na Ciebie odporna  że za każdym razem jak usłyszę twoje cholerne imię będę dzielna i udam  że to mnie nie rusza .

truskawkowa_fantazja dodano: 15 grudnia 2011

Bo wiem ,że kiedyś powrócę do normalnego życia . Wiem ,że w końcu przechodząc obok twojego okna nie zerknę i nie sprawdzę czy jesteś w domu . Wiem ,że w końcu będę na Ciebie odporna ,że za każdym razem jak usłyszę twoje cholerne imię będę dzielna i udam ,że to mnie nie rusza .

Nigdy o Tobie nie zapomnę  zawsze zostanie we mnie cząstka Ciebie.   the last chapter

truskawkowa_fantazja dodano: 14 grudnia 2011

Nigdy o Tobie nie zapomnę, zawsze zostanie we mnie cząstka Ciebie. / the_last_chapter

często wpadam w histerię  nie umiem się opanować  nie umiem powstrzymać mojego krzyku. nie umiem przestać płakać  piszczeć  kochać i czuć. nie umiem żyć.

truskawkowa_fantazja dodano: 14 grudnia 2011

często wpadam w histerię- nie umiem się opanować, nie umiem powstrzymać mojego krzyku. nie umiem przestać płakać, piszczeć, kochać i czuć. nie umiem żyć.
Autor cytatu: antra

Brakuje pewnych rzeczy  tamtych chwil  niektórych osób.

truskawkowa_fantazja dodano: 14 grudnia 2011

Brakuje pewnych rzeczy, tamtych chwil, niektórych osób.

Szczęścia    Rok i jeszcze trochę bez Niego.. !!  d teksty tymborkowoszalone dodał komentarz: Szczęścia ;* Rok i jeszcze trochę bez Niego.. !! ;d do wpisu 13 grudnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć