głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rudejestwrednee

Kochając jednocześnie dwie osoby wybierzesz tę druga bo jeżeli naprawdę kochałbyś pierwszą  nie zakochałbyś się w drugiej.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Kochając jednocześnie dwie osoby wybierzesz tę druga bo jeżeli naprawdę kochałbyś pierwszą, nie zakochałbyś się w drugiej.

Kiedyś traktowałam ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Kiedyś traktowałam ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością.

To co dzisiaj nas przerasta  jutro już będzie niczym.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

To co dzisiaj nas przerasta, jutro już będzie niczym.

Czasem tęsknie. Czasem mam ochotę powiedzieć Ci jak bardzo byłeś ważny. Ale wybrałam inną drogę. Powiedziałam jej o nas i zamknęłam ten rozdział w życiu. Są przecież książki do których nie można dopisać drugiej części  to właśnie taka historia. Założyłam maskę zimnej suki i na pytanie 'czego chcę od Ciebie teraz?' ze śmiechem odpowiedziałam  że niczego. Nawet mnie to wszystko bawiło... ale to było w czwartek  a dziś jest sobota  soboty są po to by tęsknić

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Czasem tęsknie. Czasem mam ochotę powiedzieć Ci jak bardzo byłeś ważny. Ale wybrałam inną drogę. Powiedziałam jej o nas i zamknęłam ten rozdział w życiu. Są przecież książki do których nie można dopisać drugiej części- to właśnie taka historia. Założyłam maskę zimnej suki i na pytanie 'czego chcę od Ciebie teraz?' ze śmiechem odpowiedziałam, że niczego. Nawet mnie to wszystko bawiło... ale to było w czwartek, a dziś jest sobota, soboty są po to by tęsknić

Odkochałam się w jednym  zakochałam się w drugim. brawo serce. brawo  kurwa.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Odkochałam się w jednym, zakochałam się w drugim. brawo serce. brawo, kurwa.

I wszyscy pisza tylko nie On.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

I wszyscy pisza tylko nie On.
Autor cytatu: xonly.dreamsx

szczera prawda ! teksty kitketoholiczka dodał komentarz: szczera prawda ! do wpisu 10 listopada 2012
A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie  że Cię kocha? Wymiękniesz

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? Wymiękniesz

Gdy Go zobaczę   a w moich oczach nie pojawi się ani jedna łza  gdy w brzuchu nie poruszą się motylki   a serce nie zabije mocniej wtedy będę pewna  że Go nie kocham.

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Gdy Go zobaczę , a w moich oczach nie pojawi się ani jedna łza, gdy w brzuchu nie poruszą się motylki , a serce nie zabije mocniej wtedy będę pewna, że Go nie kocham.

Kiedy wreszcie się nauczę  że telefon i spora ilość alkoholu to bardzo  bardzo złe połączenie ?!

kitketoholiczka dodano: 10 listopada 2012

Kiedy wreszcie się nauczę, że telefon i spora ilość alkoholu to bardzo, bardzo złe połączenie ?!
Autor cytatu: xonly.dreamsx

“  Nie wchodzi się dwa ra­zy do tej sa­mej rzeki.   Wejdę choćby i mi­lion ra­zy  ale nie poz­wolę Ci utonąć. ”

kitketoholiczka dodano: 9 listopada 2012

“ -Nie wchodzi się dwa ra­zy do tej sa­mej rzeki. -Wejdę choćby i mi­lion ra­zy, ale nie poz­wolę Ci utonąć. ”
Autor cytatu: niekoffana

Kochanie  będziesz moim mężem?

kitketoholiczka dodano: 9 listopada 2012

Kochanie, będziesz moim mężem?
Autor cytatu: niekoffana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć