 |
|
świadomość że mnie lubisz narazie mi wystarcza.
|
|
 |
|
nie odzywa się już kilka dni, a ja panikuje. próbuje sobie wmówić, że to pewnie przez naukę, przecież tyle najebali sprawdzianów na najbliższe dwa tygodnie, ale wiem, że to wcale nie przez naukę. nie odzywa się, bo nie chce ze mną rozmawiać, nie chce wiedzieć, że żyję, nie chce mnie znać. to kurewsko boli.
|
|
 |
|
wierzę, że kiedyś moje marzenia się spełnią.
|
|
 |
|
Z ciężkim sercem nawijam o tym, że z nami koniec a myślałem że zawsze staniesz po mojej stronie! / Chada .
|
|
 |
|
"Nie możesz dzwonić, jak zatęsknisz. Nie chcę o tym gadać przez telefon. Nie ślij SMS-ów, maili, nie pisz na Facebooku. Jeśli naprawdę tęsknisz, to nie bądź dzieckiem. Wsiadaj do auta i przyjeżdżaj." — No Strings Attached
|
|
 |
|
W świecie idiotów stoisz pierwszy w kolejce .
|
|
 |
|
Tylko chwile, tak prawdziwe w nas serca biciem odmierzają czas.
|
|
 |
|
Nie liczą się brawa, liczy się uszanowanie.
|
|
 |
|
już nie tęsknie za tęsknieniem za tobą, i jest mi z tych cholernie dobrze
|
|
 |
|
Nie jestem idealna, popełniam błędy, krzywdzę ludzi, ale kiedy mówię `przepraszam` lub `kocham` mówię serio, a nie kurwa na niby.
|
|
 |
|
Jak już będę u Ciebie na pierwszym miejscu, to powiedz.
|
|
|
|