głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika roxxanna

osobiście uważam  że lepsze jest stanie podczas burzy w jakimś zaułku dźwięk deszczu  palenie fajki i szczera rozmowa  niż restauracja  kwiaty  jakaś tandetna muzyka i udawane uśmiechy  serio. emilsoon

emilsoon dodano: 17 lipca 2014

osobiście uważam, że lepsze jest stanie podczas burzy w jakimś zaułku,dźwięk deszczu, palenie fajki i szczera rozmowa, niż restauracja, kwiaty, jakaś tandetna muzyka i udawane uśmiechy, serio./emilsoon

niby mamy siebie dość  ale zarazem nie potrafimy wytrzymać bez siebie jednej godziny  niby się nienawidzimy  ale zarazem kochamy i niby też między miłością i nienawiścią jest cienka granica  i niby jest tak  że gdy kogoś nienawidzimy nie możemy od tak zacząć kochać  niby ale jednak coś w tym jest ..  emilsoon

emilsoon dodano: 17 lipca 2014

niby mamy siebie dość, ale zarazem nie potrafimy wytrzymać bez siebie jednej godziny, niby się nienawidzimy, ale zarazem kochamy i niby też między miłością i nienawiścią jest cienka granica, i niby jest tak, że gdy kogoś nienawidzimy nie możemy od tak zacząć kochać, niby ale jednak coś w tym jest .. /emilsoon

i znów kolejna kłótnia  kolejny raz wychodzę trzaskając dzwiami i spędzając czas na samotnym siedzeniu na ławce  wśród mijających mnie obcych ludzi i rozmyślaniu nad tym czy to ma jakiś sens i że życie to gówno  i pale fajke żeby uspokoić te cholerne nerwy chodź często tego nie robie  ale potem myśle żeby kupić sobie nową paczke  i tak siedzę i myśle  że mogło mnie tu nie być  i nagle przychodzisz Ty i kolejny raz tak samo mnie przepraszasz a ja Ci znów wybaczam  by schemat się znów powtórzył  i to cholerne pytanie dlaczego  co jest nie tak  że ten schemat się ciągle powtarza  nawet gdy są te najlepsze dni. emilsoon

emilsoon dodano: 16 lipca 2014

i znów kolejna kłótnia, kolejny raz wychodzę trzaskając dzwiami i spędzając czas na samotnym siedzeniu na ławce, wśród mijających mnie obcych ludzi i rozmyślaniu nad tym czy to ma jakiś sens i że życie to gówno, i pale fajke żeby uspokoić te cholerne nerwy chodź często tego nie robie, ale potem myśle żeby kupić sobie nową paczke, i tak siedzę i myśle, że mogło mnie tu nie być, i nagle przychodzisz Ty i kolejny raz tak samo mnie przepraszasz a ja Ci znów wybaczam, by schemat się znów powtórzył, i to cholerne pytanie dlaczego, co jest nie tak, że ten schemat się ciągle powtarza, nawet gdy są te najlepsze dni./emilsoon

Nie będziemy jak reszta. My damy radę  bo oni nie walczyli  oni się poddali  ale my nie. Wierzę w nas  wierzę w Ciebie...

fcuk dodano: 15 lipca 2014

Nie będziemy jak reszta. My damy radę, bo oni nie walczyli, oni się poddali, ale my nie. Wierzę w nas, wierzę w Ciebie...

 Jedną z najstarszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś  kto zastanawia się  gdzie jesteśmy  kiedy nie wracamy wieczorem do domu.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Jedną z najstarszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy, kiedy nie wracamy wieczorem do domu."

 I jeszcze mam teraz ciebie   nie wolno mi umrzeć   bo płakałabyś.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"I jeszcze mam teraz ciebie - nie wolno mi umrzeć, bo płakałabyś."

 Gdybym rzucał się z okna za każdym razem  kiedy coś mi nie wyszło – spędziłbym życie w locie.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Gdybym rzucał się z okna za każdym razem, kiedy coś mi nie wyszło – spędziłbym życie w locie."

 Wydaje mi się  że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci  jakąś datą  jakimś wspomnieniem  to i tak będzie to powrót do czegoś  co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Wydaje mi się, że jesteśmy nierozłączni... Że to po prostu już się stało i że tak będzie zawsze. Że jeśli nawet zostanę zapisem w Twojej pamięci, jakąś datą, jakimś wspomnieniem, to i tak będzie to powrót do czegoś, co się tak naprawdę nie odłączyło. Po prostu się przesunęło na koniec kolejki osób istotnych"

 Nie wszystkie miłości były na tyle atrakcyjne  by warto je wspominać. Ale każda zostawiała takie samo uczucie pustki i niepokoju. Że oczekiwanie nigdy się nie spełnia i że pragnieniami kierują złudzenia. Wstydu  że własne i cudze słowa tracą nagle wartość.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Nie wszystkie miłości były na tyle atrakcyjne, by warto je wspominać. Ale każda zostawiała takie samo uczucie pustki i niepokoju. Że oczekiwanie nigdy się nie spełnia i że pragnieniami kierują złudzenia. Wstydu, że własne i cudze słowa tracą nagle wartość."

 Śnimy  bo nie możemy wytrzymać prawdy .

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Śnimy, bo nie możemy wytrzymać prawdy".

 Przesunął wzrokiem po moim ciele  zatrzymując go na moich nagich nogach.  Przewróciłam oczami i wycofałam się z pokoju.   Maniak seksualny.   Uwielbiam się z tobą kochać.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Przesunął wzrokiem po moim ciele, zatrzymując go na moich nagich nogach. Przewróciłam oczami i wycofałam się z pokoju. -Maniak seksualny. -Uwielbiam się z tobą kochać."

 Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością  która się zdarza tylko raz  wszystko przed nią to zapowiedzi  wszystko po niej marne podróbki.

ej_co_ty_odwalasz dodano: 15 lipca 2014

"Był miłością mojego życia. Taką prawdziwą miłością, która się zdarza tylko raz, wszystko przed nią to zapowiedzi, wszystko po niej marne podróbki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć