głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika roks215

i pomyśleć że nadal Cię kocham.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

i pomyśleć,że nadal Cię kocham.

Me plus you  I'm a tell you one time.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

Me plus you, I'm a tell you one time.

bezradność  bezczynność  pieprzyć przyszłość  pieprzyć wszystko...

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

bezradność, bezczynność, pieprzyć przyszłość, pieprzyć wszystko...

Twoja prawdziwa miłość jest Ci przeznaczona od zawsze. Nawet jeśli ją spotkasz późno   położyła specjalny nacisk na słowo późno   bo co to znaczy późno? Późno zależy od Twojego punktu widzenia  nie uważasz? Pomyśl  teraz jest późno w stosunku do rana  już jest prawie druga  ale jest wcześnie w stosunku do nocy. Tak więc nigdy nie jest późno. To zależy od Twoich potrzeb.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

Twoja prawdziwa miłość jest Ci przeznaczona od zawsze. Nawet jeśli ją spotkasz późno - położyła specjalny nacisk na słowo późno - bo co to znaczy późno? Późno zależy od Twojego punktu widzenia, nie uważasz? Pomyśl, teraz jest późno w stosunku do rana, już jest prawie druga; ale jest wcześnie w stosunku do nocy. Tak więc nigdy nie jest późno. To zależy od Twoich potrzeb.

 . a ja wytnę sobie serce   włożę do pudełka po butach i wyniosę na strych żeby już więcej nie kochało...

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

`. a ja wytnę sobie serce , włożę do pudełka po butach i wyniosę na strych żeby już więcej nie kochało...

może jednak odpuśćmy ? nie oszukujmy się  to i tak nie wyjdzie

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

może jednak odpuśćmy ? nie oszukujmy się, to i tak nie wyjdzie -,-

i uwierz  że mój idiotyczny uśmiech na Twój widok  wcale nie jest codziennie ćwiczony przed lustrem.   abstracion

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

i uwierz, że mój idiotyczny uśmiech na Twój widok, wcale nie jest codziennie ćwiczony przed lustrem. //abstracion

 Będę przy tobie  to najlepsza obietnica  jaką może złożyć przyjaciel.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

"Będę przy tobie" to najlepsza obietnica, jaką może złożyć przyjaciel.

BARDZIEJ BEZNADZIEJNA BYĆ CHYBA NIE MOGĘ ..

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

BARDZIEJ BEZNADZIEJNA BYĆ CHYBA NIE MOGĘ ..

wszystko u Twojego boku staje się piękniejsze .

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

wszystko u Twojego boku staje się piękniejsze .

Wykreślić ze świata przyjaźń... To jakby zagasić słońce na niebie  gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

Wykreślić ze świata przyjaźń... To jakby zagasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie.

Jesteś na gg. A ja nie wiem  co mam robić. Bezmyślnie patrzę na żółte słoneczko oznaczające  że jesteś dostępny.

saruuu dodano: 25 kwietnia 2010

Jesteś na gg. A ja nie wiem, co mam robić. Bezmyślnie patrzę na żółte słoneczko oznaczające, że jesteś dostępny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć