głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika robaczek3218

smutne  c 3maj się. teksty xpatkax13 dodał komentarz: smutne ;c 3maj się. do wpisu 14 października 2012
chujowo dość ale wciąż do ogarnięcia  pamiętaj.   ogarnij mnie skarbie

ogarnijmnieskarbie dodano: 12 października 2012

chujowo dość ale wciąż do ogarnięcia, pamiętaj. ; ogarnij mnie skarbie

powiedz mi... jak mam stworzyc zwiazek z kimś skoro od kilku lat tylko Ty mi w głowie?

szklane_marzenia dodano: 12 października 2012

powiedz mi... jak mam stworzyc zwiazek z kimś skoro od kilku lat tylko Ty mi w głowie?

Może i jestem suką  lecz mozesz miec moje ciało  ale przepraszam Serce mam zajete...

szklane_marzenia dodano: 12 października 2012

Może i jestem suką, lecz mozesz miec moje ciało, ale przepraszam Serce mam zajete...

obojętność boli najbardziej.

xpatkax13 dodano: 9 października 2012

obojętność boli najbardziej.

może i czasem się kłócimy. może nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair może nie raz przesadzamy. może i wytykamy sobie za dużo wad. może i czasem mamy siebie dość  ale ważne  że wiemy ile da siebie znaczymy. zawsze  ale to zawsze tęsknimy  żałujemy i kochamy. i nie wyobrażam sobie  że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

xpatkax13 dodano: 9 października 2012

może i czasem się kłócimy. może nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair może nie raz przesadzamy. może i wytykamy sobie za dużo wad. może i czasem mamy siebie dość, ale ważne, że wiemy ile da siebie znaczymy. zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy. i nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

zabija mnie ta odległość która nas dzieli ZROZUM.

xpatkax13 dodano: 9 października 2012

zabija mnie ta odległość,która nas dzieli,ZROZUM.

mózg rozjebany.

xpatkax13 dodano: 9 października 2012

mózg rozjebany.

Zwykły szary dzień. Pobudka jak co rano o szóstej czterdzieści. Siedmiogodzinny pobyt w szkole  masa znienawidzonych twarzy i spojrzeń pełnych zawiści. Znów kartkówka z matematyki i kolejna jedynka do kompletu. Przerwy w gronie najlepszych przyjaciół  odpisywanie pracy domowej w pośpiechu. Znowu brak chęci na zwykły uśmiech  gdy wokół każdy się cieszy. Odrywam się od wszystkich idąc samotnie korytarzem. Ostatnio częściej tego potrzebuję. Jestem niczym szara myszka wśród tych wszystkich ludzi. Są tacy pełni życia  szczęśliwi. Tylko mi zawsze czegoś brakuje. Jestem jakaś inna. Wracam do domu i wykonuję te same czynności co poprzedniego dnia. Wieczorem patrzę samotnie przez okno i zastanawiam się czy może kolejnego dnia spotka mnie coś niezwykłego. Coś  co zapamiętam na długo. Coś  co uszczęśliwi moją duszę  wniesie do mojego życia odrobinę optymizmu. Dość mam tych monotonnych dni  zbyt wiele ich było już... zbyt wiele.   61sekund

xpatkax13 dodano: 9 października 2012

Zwykły szary dzień. Pobudka jak co rano o szóstej czterdzieści. Siedmiogodzinny pobyt w szkole, masa znienawidzonych twarzy i spojrzeń pełnych zawiści. Znów kartkówka z matematyki i kolejna jedynka do kompletu. Przerwy w gronie najlepszych przyjaciół, odpisywanie pracy domowej w pośpiechu. Znowu brak chęci na zwykły uśmiech, gdy wokół każdy się cieszy. Odrywam się od wszystkich idąc samotnie korytarzem. Ostatnio częściej tego potrzebuję. Jestem niczym szara myszka wśród tych wszystkich ludzi. Są tacy pełni życia, szczęśliwi. Tylko mi zawsze czegoś brakuje. Jestem jakaś inna. Wracam do domu i wykonuję te same czynności co poprzedniego dnia. Wieczorem patrzę samotnie przez okno i zastanawiam się czy może kolejnego dnia spotka mnie coś niezwykłego. Coś, co zapamiętam na długo. Coś, co uszczęśliwi moją duszę, wniesie do mojego życia odrobinę optymizmu. Dość mam tych monotonnych dni, zbyt wiele ich było już... zbyt wiele. / 61sekund

powtarzałeś że jestem wszystkim  wiec teraz jesteś nikim.   ogarnij mnie skarbie

ogarnijmnieskarbie dodano: 7 października 2012

powtarzałeś że jestem wszystkim, wiec teraz jesteś nikim. ; ogarnij mnie skarbie

twój słownik nie posiada pojęcia wierność wiec chłopcze teraz wiesz skąd posiadasz przezwisko 'męska dziwka'.   ogarnij mnie skarbie.

ogarnijmnieskarbie dodano: 7 października 2012

twój słownik nie posiada pojęcia wierność,wiec chłopcze teraz wiesz skąd posiadasz przezwisko 'męska dziwka'. ; ogarnij mnie skarbie.

i mimo tego Ze mnie potraktowałas gorzej niz innych  ja sie nie poddam i pokaze Ci na co mnie stac!

szklane_marzenia dodano: 7 października 2012

i mimo tego Ze mnie potraktowałas gorzej niz innych, ja sie nie poddam i pokaze Ci na co mnie stac!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć