głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rezerwowy

dziewczynko  wszyscy wiedzą  że liżesz się codziennie z innym  w szkolnej  męskiej ubikacji. nie musisz udawać świętej. z pocałunku robisz rzecz przyziemną. nie przeszkadzałoby mi to  gdybyś nie całowała się z moim najlepszym przyjacielem  łamiąc mu przy tym wrażliwe serce. prawie przez Ciebie umarł  Idiotko. gdy dowiedziałaś się  o jego próbie samobójczej śmiałaś się z niego z koleżankami. jaka szkoda  że na dyżurze stali nauczyciele  a po lekcjach biegłam do szpitala. gdyby ich nie było  lub miałabym czas Twoja śliczna buźka byłaby już rozpłaszczona  pustaczku.

waniilia dodano: 6 stycznia 2011

dziewczynko, wszyscy wiedzą, że liżesz się codziennie z innym, w szkolnej, męskiej ubikacji. nie musisz udawać świętej. z pocałunku robisz rzecz przyziemną. nie przeszkadzałoby mi to, gdybyś nie całowała się z moim najlepszym przyjacielem, łamiąc mu przy tym wrażliwe serce. prawie przez Ciebie umarł, Idiotko. gdy dowiedziałaś się, o jego próbie samobójczej śmiałaś się z niego z koleżankami. jaka szkoda, że na dyżurze stali nauczyciele, a po lekcjach biegłam do szpitala. gdyby ich nie było, lub miałabym czas Twoja śliczna buźka byłaby już rozpłaszczona, pustaczku.

a to o nas!  d teksty waniilia dodał komentarz: a to o nas! ;d do wpisu 6 stycznia 2011
czternastolatka. naturalnie ciemna blondynka  dziś jasna. włosy wyprostowane  z dnia na dzień coraz cieńsze  obcięte na 'emo'. tapety na twarzy więcej niż mózgu  żeby jeszcze umiała ją rozłożyć. nosi różowe sweterki  różowe bluzeczki  czarne leginsy lub mega wąskie rureczki. usta układa w dziubek  ma je zbyt malutkie. minimalny ma też biust. w głowie zero  oceny za lizanie tyłeczka. mała  radzę Ci wstrzyknąć botoks w usta  powiększyć biust  machnąć się na platynę  nakładać więcej makijażu i doczepić włosy. aa i przefarbuj sobie ciało na kurewski róż  po co Ci ubrania  skoro w tym wieku się puszczasz.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

czternastolatka. naturalnie ciemna blondynka, dziś jasna. włosy wyprostowane, z dnia na dzień coraz cieńsze, obcięte na 'emo'. tapety na twarzy więcej niż mózgu, żeby jeszcze umiała ją rozłożyć. nosi różowe sweterki, różowe bluzeczki, czarne leginsy lub mega wąskie rureczki. usta układa w dziubek, ma je zbyt malutkie. minimalny ma też biust. w głowie zero, oceny za lizanie tyłeczka. mała, radzę Ci wstrzyknąć botoks w usta, powiększyć biust, machnąć się na platynę, nakładać więcej makijażu i doczepić włosy. aa i przefarbuj sobie ciało na kurewski róż, po co Ci ubrania, skoro w tym wieku się puszczasz.

uwielbiam  kiedy leżymy  rozmawiamy i tematy się nam nie kończą. mimo  że mam olbrzymi dekolt  nie patrzysz mi w biust  który nie oszukując się  jest duży  a w oczy  które kochasz. wydaje mi się  że rzadko można spotkać  tak cudownego faceta. lecz nie ufam. przecież on  kiedyś był taki sam. tak samo słodki i kochany.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

uwielbiam, kiedy leżymy, rozmawiamy i tematy się nam nie kończą. mimo, że mam olbrzymi dekolt, nie patrzysz mi w biust, który nie oszukując się, jest duży, a w oczy, które kochasz. wydaje mi się, że rzadko można spotkać, tak cudownego faceta. lecz nie ufam. przecież on, kiedyś był taki sam. tak samo słodki i kochany.

nie lubię naszych kłótni  lecz kocham gdy mnie przepraszasz  więc rób to za nic! przepraszaj mnie  za głupstwa  za to  że nie masz czerwonego cukierka  a tylko zielony  za moją wredność też!

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

nie lubię naszych kłótni, lecz kocham gdy mnie przepraszasz, więc rób to za nic! przepraszaj mnie, za głupstwa, za to, że nie masz czerwonego cukierka, a tylko zielony, za moją wredność też!

miłość  którą darzyłeś mnie każdego dnia poszła na wagary. nie wróciła.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

miłość, którą darzyłeś mnie każdego dnia poszła na wagary. nie wróciła.

nie potrafię wyrażać uczuć. uważasz to za problem? w dzieciństwie  nikt nie głaskał mnie po głowie  powtarzając  że mnie kocha. kupowali mi zabawki  gazety  książki  kolorowanki  kredki  czy bajki na kasetach i kazali zając się sobą. mój  młodszy brat ma więcej szczęścia. z nim wygłupiają się  mama usypia go do snu  z tatą układają lego. nie jestem zazdrosna. cieszę się  że ma więcej szczęścia niż ja.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

nie potrafię wyrażać uczuć. uważasz to za problem? w dzieciństwie, nikt nie głaskał mnie po głowie, powtarzając, że mnie kocha. kupowali mi zabawki, gazety, książki, kolorowanki, kredki, czy bajki na kasetach i kazali zając się sobą. mój, młodszy brat ma więcej szczęścia. z nim wygłupiają się, mama usypia go do snu, z tatą układają lego. nie jestem zazdrosna. cieszę się, że ma więcej szczęścia niż ja.

nie mam najnowszych gadżetów  super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie  a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam  wiesz dlaczego?  ludzie  których życie nie rozpieszcza  a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy  zwykły buziak od chłopaka  tania koszulka z przeceny  czy drink za trzy złote wypity  w towarzystwie przyjaciółek  by uśmiech nie schodził im z buźki.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

płaczesz i ustawiasz smutne minki na gadu  bo matka nie rzuciła Ci floty na nową  różową kieckę? uważasz to za problem? spójrz na mnie i zrozum  że miłość bez wzajemności to prawdziwy kłopot.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

płaczesz i ustawiasz smutne minki na gadu, bo matka nie rzuciła Ci floty na nową, różową kieckę? uważasz to za problem? spójrz na mnie i zrozum, że miłość bez wzajemności to prawdziwy kłopot.

nie należy Ci się moja pamięć! wypierdalaj z mych myśli hipokryto.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

nie należy Ci się moja pamięć! wypierdalaj z mych myśli hipokryto.

Maleńki  mimo tego  że jesteś taki niepoprawny to chcę z Tobą być  przytulać Cię i traktować jak nikogo innego. Jak księcia z bajki.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

Maleńki, mimo tego, że jesteś taki niepoprawny to chcę z Tobą być, przytulać Cię i traktować jak nikogo innego. Jak księcia z bajki.

jesteś niebezpieczny. powinnam Cię unikać. lecz mimo wszystko jesteśmy blisko jak nikt inny  Słoneczko.

waniilia dodano: 5 stycznia 2011

jesteś niebezpieczny. powinnam Cię unikać. lecz mimo wszystko jesteśmy blisko jak nikt inny, Słoneczko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć