głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika reggaelife

Nawet nie wiesz ile emocji kryje sie za moim spojrzeniem  kiedy mijam Cię na korytarzu wiedząc  że nie mogę rzucić się na Ciebie i wycałować.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Nawet nie wiesz ile emocji kryje sie za moim spojrzeniem, kiedy mijam Cię na korytarzu wiedząc, że nie mogę rzucić się na Ciebie i wycałować.

Co by było gdybym Cię nie poznała? Pewnie żyłabym sobie teraz  w moich czterech ścianach  grała pieprzoną egoistkę i przy lampce wina rozmawiała z samą sobą o tym  jaka to jestem beznadziejna i niekochana.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Co by było gdybym Cię nie poznała? Pewnie żyłabym sobie teraz, w moich czterech ścianach, grała pieprzoną egoistkę i przy lampce wina rozmawiała z samą sobą o tym, jaka to jestem beznadziejna i niekochana.

Masz cholernie trudny charakter. Pech chciał  że lubie wyzwania.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Masz cholernie trudny charakter. Pech chciał, że lubie wyzwania.

nie mam pojęcia o czym mówisz  gdy wspominasz  że mnie kochasz. przecież już od dawna jestem nikim w Twoich oczach.

alisja-aj dodano: 13 kwietnia 2012

nie mam pojęcia o czym mówisz, gdy wspominasz, że mnie kochasz. przecież już od dawna jestem nikim w Twoich oczach.

09.01.2011 ♥

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

09.01.2011 ♥

Tęsknię  cholernie tęsknię. Wracając wspomnieniami i zatapiając wzrok w odległą przestrzeń za oknem  ciągle o nim myślałam  ciągle tęskniłam  marzyłam  bo go zobaczyć.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Tęsknię, cholernie tęsknię. Wracając wspomnieniami i zatapiając wzrok w odległą przestrzeń za oknem, ciągle o nim myślałam, ciągle tęskniłam, marzyłam, bo go zobaczyć.

Skromna  zimna klatka schodowa  drzwi po prawej stronie. Otwieram je i widzę całe wnętrze malutkiego mieszkania: po lewej stronie toaleta i łazienka  na wprost przedpokój  potem zielona kuchnia. Przechodzę cały przedpokój i zmierzam do dużego pokoju. Wyobrażam sobie  że w lewym rogu stoi już ubrana choinka  cała czerwono złota. Widzę też kilka prezentów i mały  papierowy żłobek  który co roku stał pod choinką. Wzdycham  bo teraz idę do najważniejszego pomieszczenia   mojego pokoju. Pomarańczowa tapeta  firanki  zasłonki  łóżko pościelone pomarańczowym kocem i białe meble  aktualnie stojące w spiżarni nowego domu. Na chwilkę siadam. Moja bezsilność  że nie mogę tu wrócić zbiera się w kąciku oka.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Skromna, zimna klatka schodowa, drzwi po prawej stronie. Otwieram je i widzę całe wnętrze malutkiego mieszkania: po lewej stronie toaleta i łazienka, na wprost przedpokój, potem zielona kuchnia. Przechodzę cały przedpokój i zmierzam do dużego pokoju. Wyobrażam sobie, że w lewym rogu stoi już ubrana choinka, cała czerwono-złota. Widzę też kilka prezentów i mały, papierowy żłobek, który co roku stał pod choinką. Wzdycham, bo teraz idę do najważniejszego pomieszczenia - mojego pokoju. Pomarańczowa tapeta, firanki, zasłonki, łóżko pościelone pomarańczowym kocem i białe meble, aktualnie stojące w spiżarni nowego domu. Na chwilkę siadam. Moja bezsilność, że nie mogę tu wrócić zbiera się w kąciku oka.

Na prawde nie rozumiem tych podnieconych fanek One Direction  które lubią ich  bo są ładni. LUDZIE  przecież ich piosenki są takie puste  a ich przekaz jest jedynie o miłości i dziewczynach  pff.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Na prawde nie rozumiem tych podnieconych fanek One Direction, które lubią ich, bo są ładni. LUDZIE, przecież ich piosenki są takie puste, a ich przekaz jest jedynie o miłości i dziewczynach, pff.

Spoko  olewaj mnie. Tylko potem kurwa nie miej wątów  że robie to samo.

chilloutowa dodano: 13 kwietnia 2012

Spoko, olewaj mnie. Tylko potem kurwa nie miej wątów, że robie to samo.

powiedzmy  że szybki seks w aucie  przy fajnej muzyce nie jest szczytem moich marzeń.

alisja-aj dodano: 12 kwietnia 2012

powiedzmy, że szybki seks w aucie, przy fajnej muzyce nie jest szczytem moich marzeń.

Stwierdzam iż na świecie jest zbyt dużo facetów  żeby płakać za jednym kretynem który właśnie odszedł .

sitqa dodano: 11 kwietnia 2012

Stwierdzam iż na świecie jest zbyt dużo facetów, żeby płakać za jednym kretynem który właśnie odszedł .
Autor cytatu: piercingforever

Twierdził  że może mieć każdą  udowodniłam mu  że nie.

sitqa dodano: 10 kwietnia 2012

Twierdził, że może mieć każdą, udowodniłam mu, że nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć