głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rapdumaxlove

Chce wrócić do tamtych czasów  gdzie dziewczyny się szanowały  miłość istniała  a mężczyzna szanował kobietę bez względu na wygląd  zachowanie czy pochodzenie.   lovexlovex

lovexlovex dodano: 14 lipca 2011

Chce wrócić do tamtych czasów, gdzie dziewczyny się szanowały, miłość istniała, a mężczyzna szanował kobietę bez względu na wygląd, zachowanie czy pochodzenie. / lovexlovex

I tak cholernie boję się dalszego życia  bez ciebie obok.   lovexlovex

lovexlovex dodano: 14 lipca 2011

I tak cholernie boję się dalszego życia, bez ciebie obok. / lovexlovex

: Drogi pamiętniku : jestem na łóżku w szpitalu. lekarz mówi  że będą mnie operować  i mogę tego nie przeżyć. potrzebuję nowego serca. potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach  ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. drogi pamiętniku : operacja skończona. doktorzy mówią  że wszystko wyszło zgodnie z planem  ale Jego jeszcze nie ma. drogi pamiętniku : minął już tydzień. wyszłam ze szpitala. wszystko ze mną w porządku. mój chłopak nadal nie przyszedł więc postanowiłam do Niego pójść. bardzo się tym przejmuję. drogi pamiętniku : byłam u Niego. waliłam w drzwi  ale nie było nikogo. weszłam do środka  drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru : Kochanie  wybacz  że nie mogłem Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach  a wiem  że tak tego potrzebowałaś. Chciałem Ci zrobić prezent. Moje serce już dla mnie nie bije  ale jestem szczęśliwy  że mogłem Ci je dać.

niunciaa93 dodano: 14 lipca 2011

: Drogi pamiętniku : jestem na łóżku w szpitalu. lekarz mówi, że będą mnie operować, i mogę tego nie przeżyć. potrzebuję nowego serca. potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. drogi pamiętniku : operacja skończona. doktorzy mówią, że wszystko wyszło zgodnie z planem, ale Jego jeszcze nie ma. drogi pamiętniku : minął już tydzień. wyszłam ze szpitala. wszystko ze mną w porządku. mój chłopak nadal nie przyszedł więc postanowiłam do Niego pójść. bardzo się tym przejmuję. drogi pamiętniku : byłam u Niego. waliłam w drzwi, ale nie było nikogo. weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru : Kochanie, wybacz, że nie mogłem Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach, a wiem, że tak tego potrzebowałaś. Chciałem Ci zrobić prezent. Moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogłem Ci je dać.

wiesz ile razy czytałam nasze skromne rozmowy na gg ? ile razy otwierałam okienko żeby napisać. ? wiesz po ile razy analizowałam treść sms które od Ciebie dostawałam? ile razy próbowałam napisać do Ciebie zwykłe  cześć co tam. ? wiesz jak bardzo bolało mnie gdy widziałam jak na korytarzu patrzysz na mnie Twoimi tęczówkami? wiesz ile mnie kosztował widok twojego zdjęcia w moim portfelu? wiesz jak bardzo chciałam pozbyć się Twojego zapachu leczy i tak co wieczór przytulałam go do serca.? wiesz jak bardzo boli Twoje imię wypowiadane? czy Ty wogóle wiesz jak ja kurwa tęsknie?

niunciaa93 dodano: 14 lipca 2011

wiesz ile razy czytałam nasze skromne rozmowy na gg ? ile razy otwierałam okienko żeby napisać. ? wiesz po ile razy analizowałam treść sms które od Ciebie dostawałam? ile razy próbowałam napisać do Ciebie zwykłe "cześć co tam."? wiesz jak bardzo bolało mnie gdy widziałam jak na korytarzu patrzysz na mnie Twoimi tęczówkami? wiesz ile mnie kosztował widok twojego zdjęcia w moim portfelu? wiesz jak bardzo chciałam pozbyć się Twojego zapachu leczy i tak co wieczór przytulałam go do serca.? wiesz jak bardzo boli Twoje imię wypowiadane? czy Ty wogóle wiesz jak ja kurwa tęsknie?

Ona jest trudna  ale jeśli będziesz się starał  będziesz jej wart.

ihope dodano: 14 lipca 2011

Ona jest trudna, ale jeśli będziesz się starał, będziesz jej wart.
Autor cytatu: whitedove

Ustawiłam się w kolejkę po jego serce i przysięgam  w dłuższej kolejce odkąd żyję  nigdy nie stałam.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

Ustawiłam się w kolejkę po jego serce i przysięgam, w dłuższej kolejce odkąd żyję, nigdy nie stałam.

fajne :d teksty endxxwithxxyou dodał komentarz: fajne :d do wpisu 13 lipca 2011
bo słodkie ideały to największe dupki.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

bo słodkie ideały to największe dupki.

co z tego  że piosenka jest stara? twoja mama też jest stara  mimo tego ją słuchasz.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

co z tego, że piosenka jest stara? twoja mama też jest stara, mimo tego ją słuchasz.

To miał być jeden z najcudowniejszych dni w jej życiu. Miał być  ale taki nie był.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

To miał być jeden z najcudowniejszych dni w jej życiu. Miał być, ale taki nie był.

gubisz się w tym życiu jak się gubi dziwka w tańcu.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

gubisz się w tym życiu jak się gubi dziwka w tańcu.

widok Ciebie rozmawiającego z inną   nawet nie wiesz jaki cholerny ból mi zadajesz.

maniax3 dodano: 13 lipca 2011

widok Ciebie rozmawiającego z inną - nawet nie wiesz jaki cholerny ból mi zadajesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć