 |
"Nie milcz do mnie za bardzo, bo gryzę policzki od środka."
|
|
 |
"Dom, miłość, kariera, podróże, dzieci, namiętność, magia.
Wybierz trzy." -
Alice Bloom
|
|
 |
Są mądre telefony, są mądre zegarki, mądre lodówki, mikrofalówki i inne gówna .... a mądrych ludzi to już się nie robi!
|
|
 |
Czy to nie jest wielka rzecz – znaczyć dla kogoś wszystko?
|
|
 |
Moralność jest po to, żebyśmy w godny sposób potrafili uporać się z wyzwaniami życia.
|
|
 |
"Bez kochania nie byłoby po co żyć. Samo spanie, jedzenie po co? Robić, po co? Komu by się chciało wtedy robić? Czytałam kiedyś taką książkę, że ktoś przy kochaniu na kobiecie umarł. Serce mu nie wytrzymało. Uwierzyłbyś, serce. Wszystko w sercu się zbiera. Za dużo się nazbiera i nie wytrzymuje."
~ Wiesław Myśliwski
|
|
 |
Słuszne rzeczy rzadko przychodzą łatwo.
|
|
 |
Jeśli nie wybierzecie właściwej osoby, ta niewłaściwa będzie was tylko utwierdzała w głupocie, karząc wszelkie przejawy mądrości życiowej.
|
|
 |
Ambicja to rzecz wspaniała, pasjonująca, motywująca, a nawet niezbędna dla spełnionego życia. Głupia Ambicja zaspokaja wyłącznie cele osobiste; popycha do pomnażania majątku, zdobywania władzy na przekór wszystkim innym waszym potrzebom, wymagającym wyjścia ze sfery czysto osobistej w sferę stosunków z ludźmi.
|
|
 |
Skoro postanowiłeś się na to zgodzić, to jest Twoje zdanie. Życzę powodzenia/ Jim Phelps.
|
|
 |
uwielbiam gdy coś opowiada, gdy widzę wtedy jego uśmiech, taki szczery. w jego tęczówkach mogę odnaleźć swoje odbicie, wtedy kąciki ust mimowolnie unoszą się ku górze, za każdym razem gdy siedzę tuż obok Ciebie, a Ty splatasz nasze dłonie, w mojej głowie pojawia się mnóstwo pytań. czy damy radę? czy potrafię znów zaufać? ale później spoglądam w Twoje oczy, i tam znajduje odpowiedź na wszystkie pytania, będę o nas walczyć za wszelką cenę, nie pozwolę na to, żeby to co wisi w powietrzu po prostu się rozpłynęło. bo nic innego nie doprowadza do palpitacji mojego serca niż dźwięk uderzeń Twojego, gdy leżę na Twojej klatce piersiowej, i chyba zdaje sobie sprawę z tego że ten odgłos staje się dla mnie najważniejszy. /rjj
|
|
 |
nigdy nie wierzyłam w przypadki. przestałam już wierzyć w to, że to życie które całkowicie pozbawiło mnie jakichkolwiek uczuć i wycisnęło ze mnie wszystkie łzy, może zaoferować mi coś co odmieni w moje życie. dla mnie nie istniała już wielka miłość, każdy poranek był dla mnie uciążliwy, ale poznałam Ciebie, właśnie, zupełnie przypadkiem i wierzę, że teraz każdy nowy dzień będzie się budził tylko dla nas, moje serce znów powróci do bicia swoim dawnym taktem, a miłość? może warto jeszcze jej zaufać? / rjj
|
|
|
|