 |
|
Dziewczyna rzuciła wyzwanie swojemu chłopakowi aby przeżył jeden dzień bez niej . Powiedziała , by się z nią nie komunikował , a jeśli nie zawali to będzie go kochać już na zawsze . Chłopak zgodził się przyjąć to wyzwanie . Nie napisał do dziewczyny ani jednego sms - a , nie wykonał ani jednego połączenia , tak jakby nigdy się nie znali . Dziewczynie pozostały 24 godziny życia , ponieważ umierała na raka . Następnego dnia poszedł do dziewczyny i chciał powiedzieć '' zrobiłem to Kochanie '' zamiast tego łzy spływały mu po policzkach , ponieważ zobaczył swoją dziewczyną leżącą w trumnie z dopiskiem '' Zrobiłeś to Skarbie . Teraz rób to codziennie . Kocham Cię . '' .
|
|
 |
|
Rań mnie . Osądzaj mnie . Poniżaj mnie . Śmiej się ze mnie . Rób wszystko co chcesz . Ja i tak o Tobie nie zapomnę .
|
|
 |
|
idę na papierosa, znów, by pośród dymu nikotyny utracić
wspomnienia; pierwszą i ostatnią rzecz, która nas łączy.
|
|
 |
|
nigdy nie pojmiesz jak moje ' zawsze '
potrafi być dosłowne.
|
|
 |
|
na nowo karmimy się kłamstwami, na co dzień trwając w nich bez jakichkolwiek przeszkód, bo tak łatwiej? łatwiej oszukiwać samego siebie, zabijać podświadomość, by pozornie wyjść na prostą? marne realia rzeczywistości, zatruwasz własne życie po to by żyć, dzielisz sekundy, ponownie wstrzymując ból, niezrozumiałe schematy, parę niezabliźnionych ran, wciąż tracisz to co kiedyś warte było najwięcej, tracisz samego siebie. być martwym za życia, to już nieważne, kolejny haust powietrza, zakańczasz temat. / endoftime.
|
|
 |
|
Nie sądziłam , że tak cholernie za nim zatęsknię .
|
|
 |
|
Myślę dużo lecz mówię niewiele .
|
|
 |
|
W jej sercu jego imię jest pod tytułem '' moje błędy '' .
|
|
 |
|
Co robię w szkole : 5 % - uważam na lekcjach , 12 % bawię się długopisem lub czym co mam pod ręką , 21 % rozmawiam z koleżankami , 62 % myślę co bym robiła , gdybym nie była teraz w szkole .xD
|
|
|
|