 |
Czasem sobie myślę, że może jednak coś do mnie czujesz na swój zjebany sposób.
|
|
 |
Wszyscy napiszą, tylko nie on...
|
|
 |
A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama mozesz umrzec z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.
|
|
 |
pogubiliśmy się, przyznaj!
|
|
 |
"miłość dużo krzyczy w trakcie milczenia."-dla.niej
|
|
 |
"nadejdzie taki czas gdy chmury przestaną płakać, słońce przestanie świecić, ziemia przestanie oddychać, my wsiąkniemy opary gazu, natura dostanie kulkę w plecy, Bóg się ujawni, ludzie powoli będą umierać, wszystko pochłonie cały wszechświat, a my nadal będziemy pielęgnować naszą miłość."-dla.niej
|
|
 |
"wszyscy patrzmy na codzień na ten świat egoistycznie, tylko ja potrafię dostrzec w nim piękno."-dla.niej
|
|
 |
Usiądź. Polej moją ulubioną wyborową mango. Pogadajmy o tym co było kiedyś, co jest teraz, co będzie jutro i przez następne dni naszej egzystencji. Powspominajmy jedynie te szczęśliwe chwile, nie te złe, bo mam dosyć wylewania łez w Twój rękach przesiąknięty zapachem innych kobiet. Tak dobrze wiem ile ich miałeś, jak i to, że nie byłam tą pierwszą, jedyną i wyjątkową. Mówmy dalej. O wspólnych spacerach, spędzonych nocach, chwilach w których byliśmy naprawdę szczęśliwi. Pomińmy cały smutek i cierpienie. Po prostu wymażmy go z pamięci, tak jakby go nigdy nie było. Polewaj dalej i przejdźmy do teraźniejszości. Zresztą,nie ma co do niej strzępić języka, przecież każdy z nas wie co dzieje się w tym momencie. Wyjmij kolejną butelkę. Polej, a wiedz, że wtedy wybuchnę niekontrolowanym płaczem wiedząc, że naszej przyszłości nie ma. Nie ma słowa "My". Są jedynie dwie drogi, dwa skręty . Jednym będziesz stąpał ty, a drugim ja, chociaż tak bardzo pragnęłam wspólnej autostrady. / slonbogiem
|
|
 |
Znowu nie rozmawiamy. Znowu powróciły czasy gdy nie potrafisz nawet napisać głupiego smsa. Znowu nie piszesz codziennie.
|
|
 |
Miło jest nie czuć nic. Nie śpiąc w nocy leżąc na łóżku i wpatrywać się w ścianę, bo już nie ma się nawet siły płakać. Przeżywać każdy dzień tak samo bez zbędnych emocji i problemów. Brakuje mi Ciebie ale nie martw się, poradzę sobie. Przecież zawsze sobie radzę, prawda?
|
|
 |
widzę jak patrzysz, i to sporo dla mnie znaczy.
|
|
|
|