 |
. Mam dość patrzenia
jak zazdrość cię zżera.
|
|
 |
. Nawet nie zauważyłam kiedy przestałam czekać na smsy od ciebie .
|
|
 |
. masz problem z sercem. za wiele dziewczyn znajduje sobie w nim miejsce .
|
|
 |
. Yh.. co za sen! Zadzwonie do mojego misia.. on mi zawsze potrafi poprawić humor. Piii.. Piii.. Piii.. - Tak, słucham. - Cześć skarbie! Ale miałam sen.. Śnił mi się koszmar. Śniłeś mi się Ty. Uderzyłeś mnie w twarz, powiedziałeś, że nie nawidzisz naszego związku.. okropieństwo! Teraz jestem cała obolała.. i chyba płakałam we śnie. Mam całe podpuchnięte oczy.. - Och! To straszne.. Tylko, że to nie był sen, skarbie .
|
|
 |
. Będę kochać Cię w poniedziałek, ty będziesz ranił mnie we wtorek, zabiję cię w czwartek jeśli nie zatrzymasz mnie w środę, a wybaczę ci w piątek. Ponownie zobaczymy się w sobotę, zapomnę wszystko w niedzielę .
|
|
 |
. I może chcę tej tandetnej miłości zamiast prawdy. Tej, z której się śmieją, choć szuka jej każdy .
|
|
 |
. wirtualne love story - a w realu , no to sorry . -,-' .
|
|
 |
. to koniec dziewczynko , twojemu kenowi wyczerpały się baterie nie możesz się już z nim bawić . _to czemu tamta barbie może.? .
|
|
 |
. niektóre daty są naprawdę dziwne, na przykład 'na zawsze' trwa około 2 miesięcy .
|
|
 |
' dzisiejszy dzień to kompletna strata makijażu.
|
|
 |
.kocham te historie które układam przed snem, wraz ze łzami.
wtedy jesteśmy w sobie tak zajebiście zakochani.
|
|
|
|