  |
|
Optymista w brzydocie ujrzy piękno. Pesymista w każdym, choćby najcudowniejszym zakamarku świata, zobaczy odrazę.
|
|
  |
|
W jego towarzystwie moje serce wydawało się zimne jak lód. W rzeczywiśtości parzyło mi płuca, odbierając oddech.♥
|
|
  |
|
Była naiwna jak mała dziewczynka. Wierzyła, że słuchawki w uszach i muzyka, na full,zagłuszą jej myśli, wspomnienia, przegapione szanse, wyrzuty sumienia.
|
|
  |
|
Zabawne , że istnieją jeszcze ludzie którzy są aż tak dwulicowi . Tu nie chodzi o to aby kogoś obarczać winą . Chodzi o to , że nie umieją porozmawiać . Normalnie . Wyjaśnić sobie . Są zbyt dumni aby przyjąć na klatę to , że nie znają się na ludziach i popełniają również błędy . Nie znają całej prawdy a i tak odkrywają przegrane karty i patrzą na kogoś z góry .
|
|
  |
|
Przykro jest patrzeć jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło które kiedys emitowali.
|
|
  |
|
-Masz samochód, dom, jego niebieskie oczy. - A może serce chce roweru, jednego pokoju i brązowych oczu kogoś innego..
|
|
  |
|
Blond włosy nie czynią dziewczyny głupią, tak samo jak moja miłość nie czyni Ciebie zajętym.
|
|
  |
|
Zawsze trzeba pamiętać kto był , gdy nikogo nie było . ♥
|
|
  |
|
Przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek. ♥
|
|
  |
|
Jedyną rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko. ♥
|
|
  |
|
Lubię soboty, lubię słońce, papierosy i pomarańcze i lubię czasem przeklinać. I śmiać się też lubię. I lubię zaczynać nowe zdania od litery " i ". I lubię kolor Twoich oczu, ale nie Ciebie kurwa, nie Ciebie .
|
|
  |
|
Nie chce mi się spać. Nie chcę już myśleć, za dużo tego. Nie mam komu się wyżalić. Nic nie idzie zgodnie z planem.
|
|
|
|