 |
|
To normalne. Pierwszy etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniować? Nieodparta chęć posiadania tego, co było lub może być. Mogę ci wyjaśnić, czym jest, jestem ekspertem, tęsknię codziennie. Jeśli tak, jeśli wierzysz w przeznaczenie, to możesz spać spokojnie. Bo zgodnie z tą filozofią, co ma się stać, stanie się. Siedź, więc spokojnie, możesz tęsknić, umiarkowanie lub nawet bardzo, ale zachowaj spokój.♥
Sebastian ;*
|
|
 |
|
Są uczucia, których nie sposób zabić, mimo że na to zasługują.
|
|
 |
|
Nie mów że mam przed sobą całe życie i wszystko jeszcze przyjdzie i tak dalej. Nie ma ani jednego człowieka na świecie, który by w to naprawdę wierzył.
|
|
 |
|
Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu.
|
|
 |
|
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.
|
|
 |
|
przyjdź, wiosno. pragnę znów poczuć, że coś ma sens. cokolwiek.
|
|
 |
|
floxanna
“ ludzie nauczyli się tłumić wszystkie swoje uczucia głęboko w sercu. rzadko kto pozwala im ujrzeć światło dzienne. nie chcą mówić co ich boli i niepokoi, bo przecież tak jest lepiej i łatwiej, nie sądzisz ? na okrągło mówić: - wszystko jest okej. - gdy widać, że krew z serca leci.
|
|
 |
|
boli mnie na samą myśl, że może być tak, że gdy ja teraz leżę tu i myślę o Tobie, Ty leżysz tam i myślisz o kimś innym.
|
|
 |
|
dash berlin - never cry again .../ to boli, ale nic więcej nie da się zrobić
|
|
 |
|
The evil of the world is made possible by nothing but the sanction you give it.
|
|
 |
|
i spróbuję się z Ciebie wyleczyć. wiem, będzie kosmicznie ciężko, ale będę walczyć, bo wiem, że o Ciebie już nie warto. idź, bądź szczęśliwy.
|
|
 |
|
Przeznaczenie jest dla frajerów. To tylko nędzna wymówka, żeby pozwolić, aby sprawy same się toczyły, zamiast wziąć je we własne ręce.
|
|
|
|