 |
najlepsza z moich opcji - zatrzymać Cie przy sobie.
|
|
 |
Jestem dziś silniejsza, niż kiedyś. Dziwnie to brzmi, ale wydaje mi się, że stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza, niż kiedykolwiek.//exize
|
|
 |
i tylko nadzieją przekonuje mnie, że ciągle jeszcze warto zmuszać się do oddychania.
|
|
 |
Wieczór, niebo zapaliło się już od namiaru gwiazd, gdzieś mocniej świeci księżyc, siadam na poręczy pomostu, obok stoisz Ty śmiejesz się tak jak lubię najbardziej, w ręce piwo włączył się już delikatny luźny klimat, obejmujesz mnie obawiając się o moje bezpieczeństwo i czule całujesz obok znajomy pewnie topi się w zazdrości, aż krzyczymy miłością zupełnie nic nie mówiąc. Od wody czuć wilgoć, ale Twoje ciało wymieszane z perfumami rozgrzewa moje ciało i chodziarz przechodzi mnie dreszcz to jedynie oznaka haustu szczęścia jakie pochłaniam, przyglądam się tafli jeziora które tworzy lustrzane odbicie nieba, delektuje się tą chwilą która ucieknie bezpowrotnie, a jedynym sposobem by przywołać tą idealną harmonię będzie pamięć
|
|
 |
Nie daj się ponieść łzą, a jeśli już mają pojawić się na twoich policzkach wymieszaj je z akwarelami by ich jasne barwy mogły pokolorować smutek.
|
|
 |
|
, słowo 'kurwa' może pełnić w zdaniu rolę przecinka , kropki , może wyrażać swoje emocje . moje 'kurwa' najczęściej jest określeniem twojej dziewczyny , chłopcze .
|
|
 |
kocham Cię bardziej od komputera.
|
|
 |
siądź. opowiem Ci jak bardzo Cię zranię, w którym miejscu wbiję nóż i gdzie najbardziej zaboli. usiądź. pokażę Ci jak długo potrafisz umierać, jak głośno potrafisz krzyczeć, opentany bólem płakać!
|
|
 |
And I don't know how it gets better than this.;*
|
|
 |
Well, who gives a damn about the prophets of Tesco?
|
|
|
|