głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ptysss

No i widziałam Go i ten jego obojetny wzrok spogladajacy na mnie   Tak bardzo chciałam podejsc  ale gdy przed mnim stoje jak nigdy nie mam nic do powiedzenia  zawieszam sie... Bo te jego cudne oczy.!

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

No i widziałam Go i ten jego obojetny wzrok spogladajacy na mnie;( Tak bardzo chciałam podejsc, ale gdy przed mnim stoje jak nigdy nie mam nic do powiedzenia, zawieszam sie... Bo te jego cudne oczy.!

Rozmowa z nim:   A Ty masz chłopaka?    Nie    No bo ja to tez właśnie wolny...

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

Rozmowa z nim: -"A Ty masz chłopaka?" -"Nie" -"No bo ja to tez właśnie wolny..."

Niby nauka... Ale i tak układam Twoje słowa na serca dnie...

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

Niby nauka... Ale i tak układam Twoje słowa na serca dnie...

To dziwne z każdym chłopakiem potrafię rozmawiać na luzie  a kiedy mam otworzyć usta do ciebie nie umiem wydusić z siebie słów a do tego serce zaczyna bić jak szalone... Czemu my ze sobą nie potrafimy rozmawiać  tak po prostu porozmawiać

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

To dziwne,z każdym chłopakiem potrafię rozmawiać na luzie, a kiedy mam otworzyć usta do ciebie nie umiem wydusić z siebie słów,a do tego serce zaczyna bić jak szalone... Czemu my ze sobą nie potrafimy rozmawiać, tak po prostu porozmawiać ;/

Kto ci powiedział  że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto ci powiedział  że cokolwiek jest na zawsze? Jakbyśmy nigdy się nie poznali?

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

Kto ci powiedział, że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? Jakbyśmy nigdy się nie poznali?

Twój cholerny zapach  Twój cholerny uśmiech  Twój cholerny wzrok  do cholery ! Jak zapomniec mam o tobie?

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

Twój cholerny zapach, Twój cholerny uśmiech, Twój cholerny wzrok, do cholery ! Jak zapomniec mam o tobie?

twoje zachowanie jest uzasadnione tylko i wyłącznie  twoim debilizmem.

yeeaah dodano: 7 listopada 2009

twoje zachowanie jest uzasadnione tylko i wyłącznie, twoim debilizmem.

... bo widzisz  ze mną nie ma happy endów.

truskawkova dodano: 6 listopada 2009

... bo widzisz, ze mną nie ma happy endów.

Uwielbiam  kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno  bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło  które działa na mnie kojąco  jak nic innego na świecie. Uwielbiam  kiedy mnie całujesz  bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach  bo wydaje mi się wtedy  że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam  kiedy patrzysz mi prosto w oczy  wtedy wiem  że widzisz coś więcej niż tylko brązowe źrenice  że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze  bo wtedy moje serce rośnie wielkie  kiedy wie  że jesteś szczęśliwy  wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi  że mnie kochasz  bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą dziewczyną pod słońcem!

yeeaah dodano: 6 listopada 2009

Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzisz coś więcej niż tylko brązowe źrenice, że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromienniejszą dziewczyną pod słońcem!

Za takie traktowanie  Jak chcesz mamy w promocji tu kopa w dupę gratis .

yeeaah dodano: 6 listopada 2009

Za takie traktowanie, Jak chcesz mamy w promocji tu kopa w dupę gratis .

Dzisiaj będę udawać  że Cię nie kocham . Tak dla odmiany .

yeeaah dodano: 6 listopada 2009

Dzisiaj będę udawać, że Cię nie kocham . Tak dla odmiany .

wiesz  że cię nie zostawię  ale ciągle mnie ćwiczysz.

yeeaah dodano: 6 listopada 2009

wiesz, że cię nie zostawię, ale ciągle mnie ćwiczysz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć