głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika psychoticdance

http:  www.photoblog.pl nacpanaaa69 124510142 ya man.html takie tam

nacpanaaa dodano: 3 czerwca 2012

 To głupie uczucie  gdy myślałeś  że jesteś częścią czegoś  co myślałeś  że nigdy się nie skończy  a potem oczywiście się skończyło... .

strikingly dodano: 2 czerwca 2012

"To głupie uczucie, gdy myślałeś, że jesteś częścią czegoś, co myślałeś, że nigdy się nie skończy, a potem oczywiście się skończyło...".

Poszarzała twarz  podobno. Dziwny błysk w oczach  ciągle rozmigotanych w piekielny sposób  podobno. Nie wiem  nie widzę. Nie patrzę. Nie potrafię na siebie patrzeć.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Poszarzała twarz, podobno. Dziwny błysk w oczach, ciągle rozmigotanych w piekielny sposób, podobno. Nie wiem, nie widzę. Nie patrzę. Nie potrafię na siebie patrzeć.

Wszyscy będą Ci pieprzyli o konsekwencjach. To zniszczy  to sprawi  że umrzesz szybciej  to poprzestawia Ci komórki w mózgu. Wiesz co Ci powiem? Niech Cię zniszczy. Chcesz   bierz. Ćpaj i życzę Ci  żeby Cię zniszczyło. Mózg? Niech się pieprzy  nie będziesz miał tej świadomości  nie będziesz czuł bólu otaczającej rzeczywistości. Śmierć  kurwa  idealnie. Tylko  wiesz? Może nie spieprzyć wszystkiego do końca. Coś może pozostać  może znaleźć się ktoś  kto weźmie Cię za rękę i usilnie będzie wyciągał z bagna. To najgorsze   najgorsza konsekwencja  przy banalnym wyniszczeniu czy śmierci: niemoc spojrzenia sobie w oczy w lustrze.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Wszyscy będą Ci pieprzyli o konsekwencjach. To zniszczy, to sprawi, że umrzesz szybciej, to poprzestawia Ci komórki w mózgu. Wiesz co Ci powiem? Niech Cię zniszczy. Chcesz - bierz. Ćpaj i życzę Ci, żeby Cię zniszczyło. Mózg? Niech się pieprzy, nie będziesz miał tej świadomości, nie będziesz czuł bólu otaczającej rzeczywistości. Śmierć, kurwa, idealnie. Tylko, wiesz? Może nie spieprzyć wszystkiego do końca. Coś może pozostać, może znaleźć się ktoś, kto weźmie Cię za rękę i usilnie będzie wyciągał z bagna. To najgorsze - najgorsza konsekwencja, przy banalnym wyniszczeniu czy śmierci: niemoc spojrzenia sobie w oczy w lustrze.

Chciałbym powrotu do tamtego życia? Przeciera się gdzieś  cholerne prześwity  widzę go  minimalnie  ale widzę. Wiem  co było. Pamięć przywraca wszystkie kłamliwe deklaracje tylko dla spełnienia swoich pragnień. Podłość  chamstwo i tą chorą pewność siebie. Nie chciałbym powrotu. Brzydzę się swoimi rękoma  które robiły to  co teraz jest tak nierealne. Brzydzę się słowami i tym jak raniłem. Brzydzę się swoją duszą   bo ona  mimo wszelkich zmian nastawienia czy napraw charakteru  wciąż jest tak sama. Brudna.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Chciałbym powrotu do tamtego życia? Przeciera się gdzieś, cholerne prześwity, widzę go, minimalnie, ale widzę. Wiem, co było. Pamięć przywraca wszystkie kłamliwe deklaracje tylko dla spełnienia swoich pragnień. Podłość, chamstwo i tą chorą pewność siebie. Nie chciałbym powrotu. Brzydzę się swoimi rękoma, które robiły to, co teraz jest tak nierealne. Brzydzę się słowami i tym jak raniłem. Brzydzę się swoją duszą - bo ona, mimo wszelkich zmian nastawienia czy napraw charakteru, wciąż jest tak sama. Brudna.

Myślisz  że to wszystko nie działało na mnie. Nie miałem kontaktu z rzeczywistością  a wszystko przyjmowałem bez żadnych emocji. Przeciwnie. Widzisz  jednak coś pamiętam  coś zostało z przeszłości  jednak jest   wróciło. Szybsze bicie serca  które wtórowało tupotowi Twoich szpilek. Nie tylko Ty miałaś uczucia. Mi też to pieprzone coś pompowało krew  żyłem. Kochałem.

pierdol.sie.kocie dodano: 31 maja 2012

Myślisz, że to wszystko nie działało na mnie. Nie miałem kontaktu z rzeczywistością, a wszystko przyjmowałem bez żadnych emocji. Przeciwnie. Widzisz, jednak coś pamiętam, coś zostało z przeszłości, jednak jest - wróciło. Szybsze bicie serca, które wtórowało tupotowi Twoich szpilek. Nie tylko Ty miałaś uczucia. Mi też to pieprzone coś pompowało krew, żyłem. Kochałem.

Smutne  niebieskie oczy  sztuczny uśmiech. Pękniętym paznokciem pukam w lustro. Kim ty do cholery jesteś?

nenaa dodano: 31 maja 2012

Smutne, niebieskie oczy, sztuczny uśmiech. Pękniętym paznokciem pukam w lustro. Kim ty do cholery jesteś?

Przy tobie czułam życia sens. Lecz przyszedł dzień  odszedłeś nie wiem gdzie. Zostawiłeś mnie.

strikingly dodano: 31 maja 2012

Przy tobie czułam życia sens. Lecz przyszedł dzień, odszedłeś nie wiem gdzie. Zostawiłeś mnie.

Chciałam spędzić z tobą resztę życia.

strikingly dodano: 31 maja 2012

Chciałam spędzić z tobą resztę życia.

Choć czasem mnie raniłeś  nie potrafię żyć bez ciebie.

strikingly dodano: 31 maja 2012

Choć czasem mnie raniłeś, nie potrafię żyć bez ciebie.

Przepraszam  że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

strikingly dodano: 31 maja 2012

Przepraszam, że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

Nie zdawałam sobie z tego sprawy  dopóki cię nie straciłam.

strikingly dodano: 31 maja 2012

Nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki cię nie straciłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć