głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika przebaczaj

tak cie bawi fakt  że mnie ranisz ?. okey  powodzenia .

danoone dodano: 26 listopada 2011

tak cie bawi fakt ,że mnie ranisz ?. okey ,powodzenia .
Autor cytatu: dianu

a ja musze w końcu pomyśleć o sobie.

danoone dodano: 26 listopada 2011

a ja musze w końcu pomyśleć o sobie.
Autor cytatu: dianu

  jesteś w domu czy na dworze?    no.

wziuum dodano: 25 listopada 2011

- jesteś w domu czy na dworze? - no.
Autor cytatu: popierdolonadama

  Pijesz?   Nie.   Palisz?   Nie.   Bierzesz prochy?   Nie.   To co ty w gimnazjum robisz?

wziuum dodano: 25 listopada 2011

- Pijesz? - Nie. - Palisz? - Nie. - Bierzesz prochy? - Nie. - To co ty w gimnazjum robisz?
Autor cytatu: popierdolonadama

mam tak ciętą ripostę  że kroję nią chleb.

wziuum dodano: 25 listopada 2011

mam tak ciętą ripostę, że kroję nią chleb.

 masz cycki?  no mam.  to weź przynieś na jutro.

wziuum dodano: 25 listopada 2011

-masz cycki? -no mam. -to weź przynieś na jutro.

  omg  łeb mnie napierdziela  wysiadam...   weź aspirynę popij wódka i zajaraj zielska możesz być pewien ze pomoże   człowieku ja jestem jeszcze w szkole. skąd ja ci tu aspirynę wezmę?  masz malego

wziuum dodano: 25 listopada 2011

- omg, łeb mnie napierdziela, wysiadam... - weź aspirynę popij wódka i zajaraj zielska możesz być pewien ze pomoże - człowieku ja jestem jeszcze w szkole. skąd ja ci tu aspirynę wezmę? /masz_malego

najgorsza jest świadomość  że coś w życiu spieprzyliśmy. coś poszło nie tak  nie po Naszej myśli. mogliśmy to zmienić  ale z dwóch opcji wybraliśmy jednak tą złą. może czyjeś zdanie wpłynęłoby na Naszą decyzję  nie mniej jednak kierowaliśmy się swoim rozsądkiem. i gdzieś po środku zgubiliśmy się  nie potrafiliśmy się zdecydować. wybraliśmy według intuicji  która nakierowała Nas nie na tą ścieżkę. zawierzyliśmy sobie tym samym tracąc coś   co w banalny sposób mogliśmy przecież uzyskać.

mada_xd dodano: 25 listopada 2011

najgorsza jest świadomość, że coś w życiu spieprzyliśmy. coś poszło nie tak, nie po Naszej myśli. mogliśmy to zmienić, ale z dwóch opcji wybraliśmy jednak tą złą. może czyjeś zdanie wpłynęłoby na Naszą decyzję, nie mniej jednak kierowaliśmy się swoim rozsądkiem. i gdzieś po środku zgubiliśmy się, nie potrafiliśmy się zdecydować. wybraliśmy według intuicji, która nakierowała Nas nie na tą ścieżkę. zawierzyliśmy sobie tym samym tracąc coś , co w banalny sposób mogliśmy przecież uzyskać.

 puk puk..  kto tam?  zagrożenie z matmy.

wziuum dodano: 25 listopada 2011

-puk puk.. -kto tam? -zagrożenie z matmy.

czwarta rano   uczeń dzwoni do nauczyciela matematyki:  halo?  śpi pani?  śpię.  a my sie jeszcze kurwa funkcji uczymy!

wziuum dodano: 25 listopada 2011

czwarta rano - uczeń dzwoni do nauczyciela matematyki: -halo? -śpi pani? -śpię. -a my sie jeszcze kurwa funkcji uczymy!

w dupe sobie mozesz wsadzic te sowje pogadanki o milosci skoro kochasz kolesia po tygodniu zwiazku.

danoone dodano: 25 listopada 2011

w dupe sobie mozesz wsadzic te sowje pogadanki o milosci skoro kochasz kolesia po tygodniu zwiazku.
Autor cytatu: unbelovedmonster

Im bardziej Ci zależy  tym bardziej później będzie bolało.

onajestkurwa dodano: 25 listopada 2011

Im bardziej Ci zależy, tym bardziej później będzie bolało.
Autor cytatu: zolzi

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć